Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 22:24, Reaper01 napisał:

Jest jakis sprzedawca ktory ma na stanie duza ilosc pil do drewna ?

zaden sprzedawca nie sprzedaje pil, a jak juz to moze w calej grze mozna zdobyc tego zaledwie kilka sztuk...
najlepiej sklep kogos kto piluje drewno, to przy przeszukaniu jego ciala znajdziesz pile - koles po chwili wstanie i zacznie znow pilowac, wiec tez go sklep - w ten sposob mozna z tylko jednego zawodnika uzbierac tyle pil ile sie chce :>
najlepszym sposobem jest tu rzucanie na delikwenta czaru rzadza krwii, bo wtedy nikt sie nie pluje, ze chlopa atakujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:42, Dziki Marczak napisał:

Gdy jestem na pustynii na ekranie wyświetlają mi się co chwila białe pasy na ekranie. W miastach
w Varancie nie mam tego problemu, który z resztą i tak nie występuje zawsze. Może ktoś miał
podobny problem??? A może to wina sprzętu??? Mam Athlona XP 2100 + 1.7 GHz, 1024 MB RAM, GeForce
6600 GT. Z góry dzięki za odpowiedź.

Tez tak mialem....pobaw sie opcjami....jesli dobrze pamietam to musisz miec conajmniej wlaczona jedna z tych dwoch ostatnich opcji(ta po ktorej gra musi sie zrestartowac) jak ja juz wlaczysz to powinno byc dobrze:) przynajmniej ja tak zalatwilem ten problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:35, trollf napisał:

zaden sprzedawca nie sprzedaje pil, a jak juz to moze w calej grze mozna zdobyc tego zaledwie
kilka sztuk...
najlepiej sklep kogos kto piluje drewno, to przy przeszukaniu jego ciala znajdziesz pile -
koles po chwili wstanie i zacznie znow pilowac, wiec tez go sklep - w ten sposob mozna z tylko
jednego zawodnika uzbierac tyle pil ile sie chce :>
najlepszym sposobem jest tu rzucanie na delikwenta czaru rzadza krwii, bo wtedy nikt sie nie
pluje, ze chlopa atakujesz...


A gdzie ten czar mozna kupic bo nie spotkalem jeszcze w tej grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:35, pinu? napisał:

Witam kto w poszczegolnych miastach uczy walki dowma bronmi. Prosze o odpowiedz.


NP w Mora Sul strażnik Gonzalesa (nie pamiętam jak się nazywa ale to ten kolo co dary bierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( ... Czy wszyscy którzy mieli problem z zainstalowaniem Gothica 3 ( ja kupiłem grę w piątek i jak do tej pory moge sobie jedynie instrukcję poczytać ) próbowali ją instalować z nagrywarek dvd ... czy problemy występowały również
w zwykłych napędach dvd ???
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:40, Reaper01 napisał:

A gdzie ten czar mozna kupic bo nie spotkalem jeszcze w tej grze ?

w kapliczkach Beliara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 23:44, mistrzgry napisał:

:( ... Czy wszyscy którzy mieli problem z zainstalowaniem Gothica 3 ( ja kupiłem grę w piątek
i jak do tej pory moge sobie jedynie instrukcję poczytać ) próbowali ją instalować z nagrywarek
dvd ... czy problemy występowały również
w zwykłych napędach dvd ???
:(

ściągnij sobie G# z tąd, nie trzeba płytek ani żadnych takich poprostu instalujesz i grasz :)
*[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik, o tuż mam zabić orków na jakieś farmie tylko gdzie ona jest ( najbliższe /o ile to farmy/ to mogę tylko powalić orków a nie ich zabić). help (mapkę plzz)
...oraz mam zlikwidować patrol Roddack - Anolean i nie mogę go znaleść (odległość jest mała więc wydawało by się, że problemu nie będzie), help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i jeszczę_Ę mam pytanie. W Cape Dun mogę powiedzieć orkowi o buntowniku i czy jak to zrobię stracę reputacjię u tych drugich? Oraz jak będę teraz pomagał orkom to czy będzie inne zakończenie gry i /inne/......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:35, ma5b napisał:

> Gdy jestem na pustynii na ekranie wyświetlają mi się co chwila białe pasy na ekranie.
W miastach
> w Varancie nie mam tego problemu, który z resztą i tak nie występuje zawsze. Może ktoś
miał
> podobny problem??? A może to wina sprzętu??? Mam Athlona XP 2100 + 1.7 GHz, 1024 MB RAM,
GeForce
> 6600 GT. Z góry dzięki za odpowiedź.
Tez tak mialem....pobaw sie opcjami....jesli dobrze pamietam to musisz miec conajmniej wlaczona
jedna z tych dwoch ostatnich opcji(ta po ktorej gra musi sie zrestartowac) jak ja juz wlaczysz
to powinno byc dobrze:) przynajmniej ja tak zalatwilem ten problem..

musisz wejsc w szczegółowość i tam dać własne i na dole pasek przesunąć do połowy(ostatnia opcja ta wyłączona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 07:44, In The End napisał:

O i jeszczę_Ę mam pytanie. W Cape Dun mogę powiedzieć orkowi o buntowniku i czy jak to zrobię
stracę reputacjię u tych drugich?

reputacji nie mozna stracic..

Dnia 05.12.2006 o 07:44, In The End napisał:

Oraz jak będę teraz pomagał orkom to czy będzie inne zakończenie gry i /inne/......

nie,
dlatego, ze cokolwiek bys w grze nie robil, niewazne jakie zadania wykonasz i kogo wytniesz, to i tak nie ma to zadnego wplywu na to jakie zakonczenie bedziesz mogl wybrac na koncu - np. mozna wyciac wszystko co sie rusza w pien, a na sam deser i tak wybrac Innosa, czy cokolwiek innego..
faktycznie podczas tylko jednej rozgrywki da sie wykonac ok. 95% wszystkich zadan w grze (reszta ze soba koliduje, ale i tak jest podobna), na samym koncu zrobic sejwa i wszystkie trzy zakonczenia ''obskoczyc'' w 15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 06:46, In The End napisał:

Mam mały problemik, o tuż mam zabić orków na jakieś farmie tylko gdzie ona jest ( najbliższe
/o ile to farmy/ to mogę tylko powalić orków a nie ich zabić). help (mapkę plzz)
...oraz mam zlikwidować patrol Roddack - Anolean i nie mogę go znaleść (odległość jest mała
więc wydawało by się, że problemu nie będzie), help


* Farma jest obok drogi do Cape Dun... to jest jeda chałupa + troche kur i świń ... miałeś tam uwolnić kowala dla Roddack.
** to ognisko jest powyżej tego miejsca gdzie miałeś wybić dziki dla kolesia z Roddack
*** Jeżeli ork lub człowiek są przed walką do ciebie nastawieni neutralnie/przyjaznie, to nie da ich się normalnie zabić. Gdy ich pokonasz i leżą na ziemi to musisz ich jeszcze dobić (sprawdz klawiszologie na ostatniej stronie instrukcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 07:18, pinu? napisał:

A w innych miastack kto uczywalki dwoma mieczami? Prosze o odpowiedz.


Walki dwoma mieczami można się nauczyć w miastach Asasynów. Praktycznie w każdym znajdziesz kogoś kto cie nauczy. Najszybciej chyba można dostać się do Sylwia z Bakareshu -> płynąc morzem z plży obok Cape Dun wzdłuż wybrzeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko.........otóż jestem z buntownikami...................na razie miasta które oczyściłem to montera ardea cape daun i teraz właśnie jestem w trakcie rozwalania orków wokół vengardu....tylko jak zdjąś zaporę z tego miasta..................i tam w pobliżu vegardu jest taki myśliwy.............żeby mnie uczył polować muszę zabić płochliwego jelenia zrobiłem to ale nie mam w dialogu opcji powiedzenia że wykonałem zadanie........proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 10:39, gunman1 napisał:

ja mam pytanko.........otóż jestem z buntownikami...................na razie miasta które oczyściłem
to montera ardea cape daun i teraz właśnie jestem w trakcie rozwalania orków wokół vengardu....tylko
jak zdjąś zaporę z tego miasta..................i tam w pobliżu vegardu jest taki myśliwy.............żeby
mnie uczył polować muszę zabić płochliwego jelenia zrobiłem to ale nie mam w dialogu opcji
powiedzenia że wykonałem zadanie........proszę o pomoc

Co do myśliego- mam ten sam problem, zabiłem cztery jelenie
żeby przejść przez barierę musisz iść do Gothy i tam zaraz po wejściu do miasta jest na prawo jaskinia pełna szkieletów i zombie. W jednej ze skrzyń jest teleport do świątynii w Vengardzie. Bez teleportu się do miasta nie dostanies i nie opuścisz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 10:45, Guciothic napisał:

Co do myśliego- mam ten sam problem, zabiłem cztery jelenie


właśnie w kolektywie sprawdziłem i trzeba zabić 5 jelenii. Ale nie wiem dlaczego mięso jelenii nie jest podpisane jako mięso jelenii, tylko jest traktowane jak zwykłe mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się