Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 17:59, piero92 napisał:


> Aha, czyli wykuty miecz daje wiecej niz kupiony (ostrzenie +10 dmg to wiem bo umiem ostrzyc)to

> ciekawe tylko zeby wykuc jakikolwiek miecz trzeba sie troche nameczyc np. zeby znalezc
skladniki
> i troche kosztuje przepis na np. miecz poltorareczny.
>

Na początku gry trochę kiepsko jest ze złotem ale później to chyba się jest najbogatszym wojownikiem
w myrtanie (ja pod koniec gry miałem ok 350 tys- ale to kasa prawie za same bronie itp bo zbytnio
nie penetrowałem jaskiń anie nie byłem złodziejem/ no i wsumie dużo questów nie zrobiłem-uwalnianie
miast w myrtanie i varancie do tego doprowadziło)

a nie wiesz ile trzeba miec reputacji u buntownikow zeby kupic lepszy pancerz od lekkiego pancerza buntownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:01, Va-Tnar napisał:

czy ktos w Myrtanie lub Nordmarze moze mi sprzedac jakas dwureczna bron ktora daje prznajmniej
110 dmg??


W nordmarze można kupić topór bojowy barbarzyńcy. Można też zrobić tak: w monterze jest ork z pokaźnym arsenałem (w zamku) żuć na niego sen i zabierzkrush morok lub krush pach (radzę obydwie bo tą pierwszą możesz wcieśniej mieć- wymaga mniej siły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bronie przydzielane są kupcom losowo tzn. że jeśli chcesz mieć taką broń musisz zapisać grę przed rozmową z kupcem i jak nie będzie miał takiej broni "na składzie" - wczytać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 18:04, Va-Tnar napisał:


> miast w myrtanie i varancie do tego doprowadziło)
a nie wiesz ile trzeba miec reputacji u buntownikow zeby kupic lepszy pancerz od lekkiego pancerza
buntownika?


Bodajże 25 albo 35 nie pamiętam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:27, pati210 napisał:

ej jak użyć takiego teleportu co jak sie idzie do wilczej jaskini obok Geldern to niedaleko
są takie filary i przy skale jest taki teleport jak go uzyć

Ten "teleport" jest związany z zakończeniem gry. Wcześniej go nie uruchomisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:) Gdzie jest ta ukryta kopalnia rudy (czy jakoś tak) w Nordmarze??? to zadanie "zleca" nam albo Ugolf albo taki strażnik co chce od nas wódy i pieczeni:P ta kopalnia jest tam gdzie są orkowie???tzn. w tej jaskini niedaleko Klanu Wilka???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kod na katane (It_1H_Katana_01) i nie umiem go wpisać (to znaczy nie działa). Próbowałem wpisywać przed tym kodem give, ale i tak nie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:30, Bambadil napisał:

mam pytanie:) Gdzie jest ta ukryta kopalnia rudy (czy jakoś tak) w Nordmarze??? to zadanie
"zleca" nam albo Ugolf albo taki strażnik co chce od nas wódy i pieczeni:P ta kopalnia jest
tam gdzie są orkowie???tzn. w tej jaskini niedaleko Klanu Wilka???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)

Ona jest w przełęczy jak jest takie obalone drzewo i po nim się wchodzi, to jest niedaleko klanu wilka, jak zauważysz wierzyczke obserwacyjna to za nia powinno być stado nosorożców i kilku(duzo) goblinów :D to za nimi w dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży i poważny problem. Ostatnio zainstalowałem sobie łatkę 1.09 i kiedy włożyłem szatę Adanosa i chciałem nauczyć się jakiegoś czaru od Saturasa, nagle moja postać straciła wszystkie atrybuty (tzn. mam 0 siły, 0 zręczności, itd.) Przeinstalowałem grę ale to nie pomogło. Jest na to jakiś sposób albo w ostateczności jakiś kod na siłę, zręczność itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:04, rick90 napisał:

Mam duży i poważny problem. Ostatnio zainstalowałem sobie łatkę 1.09 i kiedy włożyłem szatę
Adanosa i chciałem nauczyć się jakiegoś czaru od Saturasa, nagle moja postać straciła wszystkie
atrybuty (tzn. mam 0 siły, 0 zręczności, itd.) Przeinstalowałem grę ale to nie pomogło. Jest
na to jakiś sposób albo w ostateczności jakiś kod na siłę, zręczność itd. ?

Możliwe że to bug ale po przeinstalowaniu powinno chodzic normalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 19:07, Arhont napisał:

Możliwe że to bug ale po przeinstalowaniu powinno chodzic normalnie !


Możliwe, że nie doczytałeś ale przeinstalowałem grę i nie pomogło. Wkurzam się, bo nie mogę podnieść żadnego miecza, mimo, że mam go na plecach...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:09, rick90 napisał:


> Możliwe że to bug ale po przeinstalowaniu powinno chodzic normalnie !

Możliwe, że nie doczytałeś ale przeinstalowałem grę i nie pomogło. Wkurzam się, bo nie mogę
podnieść żadnego miecza, mimo, że mam go na plecach...:/

http://www.mogelpower.de/cheats/Gothic-3-_PC_29220.html jest to strona z kodami ! Jest tu na siłe i zrecznąść itp. powinno pomóc ale efeckt jestr troche mocny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:09, rick90 napisał:


> Możliwe że to bug ale po przeinstalowaniu powinno chodzic normalnie !

Możliwe, że nie doczytałeś ale przeinstalowałem grę i nie pomogło. Wkurzam się, bo nie mogę
podnieść żadnego miecza, mimo, że mam go na plecach...:/


To wywal łatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 19:19, michal01234 napisał:

To wywal łatke:)

Chyba po coś przeinstalowywałem grę. Drugi raz zainstalowałem bez łatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:07, piero92 napisał:

> czy ktos w Myrtanie lub Nordmarze moze mi sprzedac jakas dwureczna bron ktora daje prznajmniej

> 110 dmg??

W nordmarze można kupić topór bojowy barbarzyńcy. Można też zrobić tak: w monterze jest ork
z pokaźnym arsenałem (w zamku) żuć na niego sen i zabierzkrush morok lub krush pach (radzę
obydwie bo tą pierwszą możesz wcieśniej mieć- wymaga mniej siły)

a ile sily wymaga topor barbarzyncy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem dziś w Silden niezwykle zabawny dialog. Rozmawiamy z orkiem, który sprawia wrażenie przygłupiego i w pewnym momencie mówimy :
- "Latarnia twojego umysłu chyba nie świeci zbyt jasno, co?"
- "A po co ci światło w dzień, morra ?!"
- "Nieważne...."
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:32, WorldWar3PL napisał:

Usłyszałem dziś w Silden niezwykle zabawny dialog. Rozmawiamy z orkiem, który sprawia wrażenie
przygłupiego i w pewnym momencie mówimy :
- "Latarnia twojego umysłu chyba nie świeci zbyt jasno, co?"
- "A po co ci światło w dzień, morra ?!"
- "Nieważne...."
:-)


hehe. a który to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:32, WorldWar3PL napisał:

Usłyszałem dziś w Silden niezwykle zabawny dialog. /.../

Tak... Przypominają mi się stare czasy, gdy pałętał się za mną niejaki Wrzód, a takich dialogów bywało więcej. Kiedyś Bezimienny był bardziej wygadany. W trzeciej części takich smaczków jest już mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się