Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 14:19, kasztanek napisał:

co to jest światło i gdzie można je znaleźć? trzeba mi do miecza rubinowego...

Światło to zaklęcie które zastepuje w pewny sposób pochodnię:)A poszukać możesz po handlarzach/kupcach/kufrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:19, kasztanek napisał:

co to jest światło i gdzie można je znaleźć? trzeba mi do miecza rubinowego...

Zwój światła. Można go znaleźć we wszelkich skrzyniach i kufrach. Do miecz potrzebny Ci jest zwój, ale możesz także nauczyć się tego czaru w kapliczkach Innosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kolejne zadanie z którym mam problem............gadałem z tym generałem z 1 części gry który mieszka w wiosce klanu ognia.....................poleca mi załatwienie mu teleportu do vengardu aby zaszlachtować króla.....mam chęć mu w tym pomóc jednak nie wiem gdzie mogę znaleźć drugi teleport do vengardu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:43, gunman1 napisał:

poleca mi załatwienie mu teleportu do vengardu aby zaszlachtować króla.....mam chęć mu w tym pomóc jednak nie wiem gdzie mogę znaleźć drugi teleport do vengardu??


Drugi teleport znajdziesz w Vengardzie w komnacie gdzie przebywa tamtejszy mag ognia, to jest nad salą Rhobara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha thx za odpowiedź ale mam jeszcze inne pytanie......czytałem w którymś temacie na forum ze można obniżyć wymagania gry wchodząc do jakiegoś pliku z konfiguracją.........mógłby ktoś coś więcej o tym napisać......i co sie stanie jak pomogę temu kolesiowi zabić króla.....w końcu skur**** mnie w 1 części zamkną w koloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakis bug ze nie mogę sie pozbyć zad o nazwie: Porządki Wenzela. To miasto podiblem itp pogadałem z nim i juz sie z nim gadac nieda a to dalej w dzienniku jest co moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:55, gunman1 napisał:

aha thx za odpowiedź ale mam jeszcze inne pytanie......czytałem w którymś temacie na forum
ze można obniżyć wymagania gry wchodząc do jakiegoś pliku z konfiguracją.........mógłby ktoś
coś więcej o tym napisać......i co sie stanie jak pomogę temu kolesiowi zabić króla.....w końcu
skur**** mnie w 1 części zamkną w koloni


Zabijesz go, najlepiej wtedy byc przylonczonym do Orków ale w tej grze wszystko jest mozliwe wiec rob jakl chcesz:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:09, locking102 napisał:

Niestety musze przyznac ze choc mam EK to jest gra troche gorsza od 1 i 2 chociaz jest fajna
ale wkurza ten zryty silnik wiadomo cos o najnowszym patchu?


Za dwa do trzech tygodni powinien być ale na razie wiadomo jedynie że poprawia błedy związane z dźwiekami otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:20, Fran napisał:

> Niestety musze przyznac ze choc mam EK to jest gra troche gorsza od 1 i 2 chociaz jest
fajna
> ale wkurza ten zryty silnik wiadomo cos o najnowszym patchu?

Za dwa do trzech tygodni powinien być ale na razie wiadomo jedynie że poprawia błedy związane
z dźwiekami otoczenia.



A nie z całym silnikiem gry? Czyli nie polepsza go dzwiek jest ogolnie ok i jakos mi nie przeszkadza najbardziej to ze ogolnie ja spieprzyli ci programisci barany, takie pieniadze plane 160 zl a tu takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:33, locking102 napisał:

A nie z całym silnikiem gry? /.../


Hmm, wydaje mi się, że aby znacząco polepszyć silnik to należało by siąść i napisać całą grę od nowa ;)
W zasadzie patche mają jedynie naprawiać błedy które umknęły testerom a że tutaj tych błedów jest od groma i jeszcze troche to już taka uroda gry.
Nie byłam na oficjalnym forum już kilka dni więc może pojawiło sie coś więcej na temat najnowszego patcha, mam andzieję że na świergocie ptasząt się jednak nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2006 o 22:35, ma5b napisał:

Tez tak mialem....pobaw sie opcjami....jesli dobrze pamietam to musisz miec conajmniej wlaczona
jedna z tych dwoch ostatnich opcji(ta po ktorej gra musi sie zrestartowac) jak ja juz wlaczysz
to powinno byc dobrze:) przynajmniej ja tak zalatwilem ten problem..


Dzięki bardzo nie ma już tych pasów, mogę się zabrać za oczyszczanie pustynii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie się znajduja i jak je zdobyć kielichy magów ognia? Otaz jeszcze raz pytam czy zna ktos sposob na powtorzenie zadania jak sie odmowiło , bo zapis wczesniejszy zkasowałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:24, Ludvic napisał:

Mam pytanie gdzie się znajduja i jak je zdobyć kielichy magów ognia? Otaz jeszcze raz pytam
czy zna ktos sposob na powtorzenie zadania jak sie odmowiło , bo zapis wczesniejszy zkasowałem
?


Zadania się chyba nie da "odnowić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się