Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 16:43, nemczek napisał:

Sa dwie bronie przodków do wykucia z czystej rudy(ktora mozna otrzymać za quest w Normarze)
jest to jednoręczny miecz przodków i dwuręczny moc przodków


A jaki to quest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:07, In The End napisał:

Jak włazisz do miasta to po prawej stronie jest zejście na wybrzeże i tam idąc znajdziej jaskinie
w której aż roji się od ogrów(chyba/coś silnego bo mnie od razu zabiło ;)
Jestem w mieście Montera i nie mogę znaleść tych piętnastu worków, mam tylko 10 - co robić!?
Oraz czy jak dojdędo Okary i dam ten jego list, puźniej jakoś go odbiorę aby dać go Marikowi(coś
w tym rodzaju) i będzie kazał mi zabić tego gościa... chodzi mi o to czy będzie on jeszcze
potrzebny? (oczywiście po wykonaniu jego zadań)


5 worków jest u złodziei zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w opinii wielu osób Elitarny Pancerz Asasyna jest czymś w rodzaju szaty mrocznego maga. OK, czyli po nauczeniu się ulepszania szat jej statsy powinny się zwiększyć, czy tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:23, Draco X napisał:

Wow!!! Mój kumpel z klasy twierdzi że Polska leży na zwrotniku raka... Obraził się że mu powiedziałem
że to nie prawda... LOL


A little bit off-topic... Ale nic to, pogratulować znajomych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:22, squeglee napisał:

Mam pytanie: w opinii wielu osób Elitarny Pancerz Asasyna jest czymś w rodzaju szaty mrocznego
maga. OK, czyli po nauczeniu się ulepszania szat jej statsy powinny się zwiększyć, czy tak
się dzieje?

Ulepszanie szat to bug bo nie działa. Na szacie asasyna i na jakiejkolwiek innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:30, Draco X napisał:

Ulepszanie szat to bug bo nie działa. Na szacie asasyna i na jakiejkolwiek innej...


No nie mów...więc raczej nie zagram magiem. A wydawał się taki atrakcyjny... (bez skojarzeń!).
Nie da się ulepszyć ŻADNEJ szaty!? Kijowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:53, lightningbender napisał:

Sorry za odejście od chwilowego tematu jednak mam pewne pytanie. Na jakich ustawieniach będzie
mógł u mnie chodzić Gothic 3. Mój sprzęt to: Intel Core Duo 1.83 ghz, Geforce 7900GS, 1 gb
ddr2 ram. Z góry dzięki.


1GB dla G3 to malo, bo nawet ponizej minimum - tworcom latwiej bylo podniesc wymagania na pudelku niz optymalizowac gre - niezaleznie od tego jakie detale wlaczysz, to i tak gra bedzie sie ciac, tym bardziej im dluzej bedziesz gral - dorzucenie choc tych dodatkowych 512MB przyniesie znaczaca poprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:33, squeglee napisał:

No nie mów...więc raczej nie zagram magiem. A wydawał się taki atrakcyjny... (bez skojarzeń!).
Nie da się ulepszyć ŻADNEJ szaty!? Kijowo.

heh, ale maga akurat nie potrzebuje zadnych szat do ochrony ;p wiec w tym przypadku akurat zupelnie nie ma znaczenia, czy ta umiejetnosc dziala czy nie - sila maga to ofensywa - czesto nawet nikt nie zdazy drgnac przed zejsciem, a cale stada wilkow i innych stworow niszczy sie zanim dopadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:44, squeglee napisał:

A masz może doświadczenie w graniu czarnym magiem? A ogólnie jak się gra magiem?

Magiem jest na początku trudno - bardzo trudno - jedne miasto odbijałem 25 razy. Ale jak wzmocnisz starożytną magie i będziesz miał czary takie jak: kula ognia, deszcz ognia, lodowa lanca i umiejętność regenereacja manny to jesteś wstanie za jednym zamachem (rzucając 3 lub 4 razy deszcz ognia) zmieść z ziemi około 40 zombi ;)) lub 20 wilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:44, squeglee napisał:

A masz może doświadczenie w graniu czarnym magiem? A ogólnie jak się gra magiem?

nie ma znaczenia czy czarny czy inny ;-] jedyna roznica to taka, ze mozna sie nauczyc tej umiejetnosci, ale poza wzmacnianiem czarow (w tym podstawowej blyskawicy) nic ona nie robi...
ogolnie magiem gra sie jak na czitach :> tylko na poczatku jest trudniej, bo grasz jak zwykly wojownik gdzies tak do 20-25 poziomu, a pozniej jak zaoszczedzone PN wydasz na wiedze, regeneracje many i blyskawice to juz kazdy przeciwnik bedzie w twoim zasiegu - grajac na poziomie medium i majac czarnego maga, wiedze na 450 i zwykla blyskawice wiekszosc przeciwnikow jest na jeden strzal, takie jak ogry, orkowie elita czy tygrysy sa na dwa, troll na 4 strzaly, a czarny troll chyba na 7-8
ogolnie gra sie kompletnie bezstresowo - nie wspominajac o tym, ze inne czary (pragnienie krwi, czy strach sprawiaja, ze zdobywanie czegokolwiek w miastach jest tak proste jak walka...)

jesli ciekawi cie co moze zrobic wcale nie tak wypasiony (ale raczej przecietny) mag na najwyzszym poziomie trudnosci to spojrz tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=c5YLxvQzbq0
(kiedys taki filmik z nudow nakrecilem ;-])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż szukam i szukam Laresa w Geldern, ale nie mogę znaleźć. Ktoś może opisać jego położenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:08, WorldWar3PL napisał:

Mam pytanie. Otóż szukam i szukam Laresa w Geldern, ale nie mogę znaleźć. Ktoś może opisać
jego położenie?

Lares zawsze kręcił się w pobliżu chatki starego alchemika, dla którego trzeba było znaleźć szczaw królewski. To jest na prawo od północnego wejścia, zachodnia część miasta. A jeśli go nie ma to... może zwykły bug. U niektórych zdażają się zaginięsia postaci. Jeśli go nie będziesz mógł znaleźć wpisz w konsolę: goto Lares. Jeżeli nie przeniesie Cię do Laresa, ustań gdzieś w Geldern i wpisz: spawn Lares. Powinno pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :-) Jeżeli zginął, to po zespawnowaniu go znowu* zabiję go, za to, że mnie zdenerwował ;-)
* Znowu tzn. znowu umrze, bo ja go poprzednio nawet nie widziałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:23, WorldWar3PL napisał:

Dziękuję bardzo :-)

Nie ma za co. :)

Dnia 07.12.2006 o 18:23, WorldWar3PL napisał:

/.../

Ta metoda sprawdza się ze wszystkimi zaginięciami postaci. Jednym zaginął Rhobar, a Tobie Lares. A my wciąż czekamy na patcha...
Powodzenia w dalszej grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:23, WorldWar3PL napisał:

Dziękuję bardzo :-)

Nie ma za co. :)

Dnia 07.12.2006 o 18:23, WorldWar3PL napisał:

/.../

Ta metoda sprawdza się ze wszystkimi zaginięciami postaci. Jednym zaginął Rhobar, a Tobie Lares. A my wciąż czekamy na patcha...
Powodzenia w dalszej grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze mam pytanie jak sie nazywają wodzowie koczownikow których karze mi zabić cambell w ben-erai..............zabiłem dwóch pierwszych a ten statni nie wiem jak sie nazywa,.........i jak sprawdzam w dzienniku to nie sięga suwak do jego imienia plz o fast odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się