Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 17:56, Misiekolxp001 napisał:

Znalazłem kiedyś w skrzyni obok smoków pod cape dun czar na święcenie broni wieć poświęciłem
sobie jeden miecz przodków...


No i co w związku z tym coś z tego wynika. Co ci dał ten czar ??? Jakieś dodatkowe obrażenia dla ożywieńców ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie znajduje się to "poświęcenie"???

Na przyszłość możesz odpowiadać w jednym poście brygadzisto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poradziliście sobie z oswobodzeniem Cape Dun? 2 godziny loadowania i nic... Jak nie kombinuje, to mnie zawsze ktoś tam zasiecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:19, gaax napisał:

Jak poradziliście sobie z oswobodzeniem Cape Dun? 2 godziny loadowania i nic... Jak nie kombinuje,
to mnie zawsze ktoś tam zasiecze...


Normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:19, gaax napisał:

Jak poradziliście sobie z oswobodzeniem Cape Dun? 2 godziny loadowania i nic... Jak nie kombinuje,
to mnie zawsze ktoś tam zasiecze...


Cape Dun jeszcze nie jest takie trudne... schody zaczną się w monterze. Jak wychodzisz z tym Paladynem to najlepiej wal w plecy tym orkom, z którymi on się bije(jeśli dopadną cię w latarni) jeśli już wyjdziesz to strzelaj z łuku. Ważne jest żeby do końca napinać cięciwę to wtedy nikt nie zdąży do ciebie podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:19, gaax napisał:

Jak poradziliście sobie z oswobodzeniem Cape Dun? 2 godziny loadowania i nic... Jak nie kombinuje,
to mnie zawsze ktoś tam zasiecze...

Wejdź na to latarnie, orkowie i ludzie tam zacznom wchodzić ty ich wybijaj po kolei. Uwrzaj tylko żeby niezabili tego paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarny Mag to fajna sprawa, sam nim teraz gram. Jest nastawiony na ofensywę, a niszczenie miast jest bajecznie proste-błyskawica, rządza krwii, przyzwanie demona... Jest bezstresowo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób się pytało więc niewiem do kogo pisać ta kusza którą mam to Krash Morra miecz przodków o to opis jego:
siła 240
obrażeń 120 bez niczego
ochrona przed pocisk +5
ochrona przed uderzenia +5
ochrona przed ostrzami +5
wartość 16500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:28, Misiekolxp001 napisał:

Kilka osób się pytało więc niewiem do kogo pisać ta kusza którą mam to Krash Morra


Niewierze, że masz tą kuszę. Używasz kodów czy naprawdę otworzyłeś 46 z 48 skrzyń ??? Mi się to jak na razie nie udało ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 72 repuacji w montanie i nie mam juz więcej qestów.Wypełniłem już:15 worków pszenicy,walki na arenie,jak lojalni są najemnicy,lista zapłat niewolników, znaleść dwóch niewolników dla soboty i chyba to wszystko. Nie wime co jeszcze.....proszę o pomoc(znoów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się