Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 18:58, Krzysztofica napisał:

mam 72 repuacji w montanie i nie mam juz więcej qestów.Wypełniłem już:15 worków pszenicy,walki
na arenie,jak lojalni są najemnicy,lista zapłat niewolników, znaleść dwóch niewolników dla
soboty i chyba to wszystko. Nie wime co jeszcze.....proszę o pomoc(znoów...)


Farma na północ od Montery tam masz ciekawe zadanko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:01, Bambadil napisał:

dostarczyć dowód, że właściciel areny nie oddaje Marikowi całej kasy:) (dowód jest w skrzyni
ukrytej w krzakach za areną)

ale jak dostac to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mapa jest tutaj:)

Krzysztofica - o tym dowiadujesz się od jednego gościa który siedzi na farmie (masz go zamienić na robotnika z miasta, poźniej i tak możesz mu kazać iść penetrować ruiny, ewentualnie zdąbądź ten zapisek i idź z nim do Marika, może się uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:58, Krzysztofica napisał:

mam 72 repuacji w montanie i nie mam juz więcej qestów.Wypełniłem już:15 worków pszenicy,walki
na arenie,jak lojalni są najemnicy,lista zapłat niewolników, znaleść dwóch niewolników dla
soboty i chyba to wszystko. Nie wime co jeszcze.....proszę o pomoc(znoów...)


na farmie zboża szef najemników zleca ci zabicie złodziei zboża...ponadto jak uwolnisz rufusa to mozesz dojść do obozu buntowników okara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. dzisiaj grając natknąłem się na (chyba) 2 bugi.
Otóż pierwszy, który napewno jest bugiem to:
Podróżuję sobie dookoła Ben Sali, wybiłem ożywieńców w świątyni, teraz wybijam resztki dookoła miasta. Patrzę stoi "główny kapłan ożywieńców" a dookoła niego 4 szkielety. I co się dzieje? Otóż szkielety zaczeły atakować tego głównego kapłana ożywieńców, lol.
Drugi bug (chyba) :
Odbijam kopalnię klanu młota, jest rzeźnia, w końcu dochodzę do "dolinki" i co? Wszyscy orkowie w dolince (bo Ci w korytarzach nie) są na jednego hita. Jakby mieli 1 hp :/ Wy też tak mieliście ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 19:44, Ufo2 napisał:

Drugi bug (chyba) :
Odbijam kopalnię klanu młota, jest rzeźnia, w końcu dochodzę do "dolinki" i co? Wszyscy orkowie
w dolince (bo Ci w korytarzach nie) są na jednego hita. Jakby mieli 1 hp :/ Wy też tak mieliście
?:D


No ja też to miałem. Mi się wydaje, że to specjalnie tak twórcy zrobili, aby nie było za trudno. Jest też tak w obozie orków przy drodze do Xardasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:36, gunman1 napisał:

> mam 72 repuacji w montanie i nie mam juz więcej qestów.Wypełniłem już:15 worków pszenicy,walki

> na arenie,jak lojalni są najemnicy,lista zapłat niewolników, znaleść dwóch niewolników
dla
> soboty i chyba to wszystko. Nie wime co jeszcze.....proszę o pomoc(znoów...)

na farmie zboża szef najemników zleca ci zabicie złodziei zboża...ponadto jak uwolnisz rufusa
to mozesz dojść do obozu buntowników okara

to juz tez zrobiłem ale nie mam nadal 75%...a z skąd mam dostac to zadanie ze ashton ze nie daje całej kasy marikowi??Gadałem z nim i guzik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 19:50, Krzysztofica napisał:

to juz tez zrobiłem ale nie mam nadal 75%...a z skąd mam dostac to zadanie ze ashton ze nie
daje całej kasy marikowi??Gadałem z nim i guzik....


Jeden z niewolników z farmy ci to powie w zamian, że go nie wyślesz na wykopaliska do ruin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:44, Ufo2 napisał:

Drugi bug (chyba) :
Odbijam kopalnię klanu młota, jest rzeźnia, w końcu dochodzę do "dolinki" i co? Wszyscy orkowie
w dolince (bo Ci w korytarzach nie) są na jednego hita. Jakby mieli 1 hp :/ Wy też tak mieliście
?:D

Ja tez tak miałem, ale myslałem ze wchodzą mi jakieś krytyczne trafienia albo coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:51, piero92 napisał:


> to juz tez zrobiłem ale nie mam nadal 75%...a z skąd mam dostac to zadanie ze ashton ze
nie
> daje całej kasy marikowi??Gadałem z nim i guzik....

Jeden z niewolników z farmy ci to powie w zamian, że go nie wyślesz na wykopaliska do ruin

A pamietasz jak ma on na imię i gdzie on jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:52, sługa Innosa napisał:

> Drugi bug (chyba) :
> Odbijam kopalnię klanu młota, jest rzeźnia, w końcu dochodzę do "dolinki" i co? Wszyscy
orkowie
> w dolince (bo Ci w korytarzach nie) są na jednego hita. Jakby mieli 1 hp :/ Wy też tak
mieliście
> ?:D
>
Ja tez tak miałem, ale myslałem ze wchodzą mi jakieś krytyczne trafienia albo coś :-)

No właśnie też się zastanawiałem bo miałem tak kilka razy......żeby nawet elita za jednym hitem???To było troche nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest on na farmie Denisa a imienia nie pamiętam. To ten kolo co mówi, że może powiedzieć ci gdzie jest skarb i ten właśnie skarb to dowód na Asthona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 19:54, Krzysztofica napisał:

>
A pamietasz jak ma on na imię i gdzie on jest????


Jest on na farmie Denisa a imienia nie pamiętam. To ten kolo co mówi, że może powiedzieć ci gdzie jest skarb i ten właśnie skarb to dowód na Ashona

PS sorry za spam ale zapomniałem wziąć "odpowiedz" (już dugi raz, ale wtopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:56, Krzysztofica napisał:

> > Drugi bug (chyba) :
> > Odbijam kopalnię klanu młota, jest rzeźnia, w końcu dochodzę do "dolinki" i co? Wszyscy

> orkowie
> > w dolince (bo Ci w korytarzach nie) są na jednego hita. Jakby mieli 1 hp :/ Wy też
tak
> mieliście
> > ?:D
> >
> Ja tez tak miałem, ale myslałem ze wchodzą mi jakieś krytyczne trafienia albo coś :-)

No właśnie też się zastanawiałem bo miałem tak kilka razy......żeby nawet elita za jednym hitem???To
było troche nie teges.


on sie zwie leon ten drugi ma na imę kevin i jak mu pozwolisz zostać to ci powie gdzie jest skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 20:08, gunman1 napisał:

on sie zwie leon ten drugi ma na imę kevin i jak mu pozwolisz zostać to ci powie gdzie jest
skarb


ale oni nie chcą ze mną gadać. mam sie do nich podkraść czy jak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 20:17, Krzysztofica napisał:

ale oni nie chcą ze mną gadać. mam sie do nich podkraść czy jak......


Musisz dostać najpierw questa "wymiana niewolników" i w tedy możesz z nimi gadać jak odprawisz niewolników z ruin na farmę (tego questa dostajesz od nadzorcy niewolników- Bredleya)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się