Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 20:17, Krzysztofica napisał:

ale oni nie chcą ze mną gadać. mam sie do nich podkraść czy jak......

Najpierw dostajesz misje od opiekuna niewolników w Monterze aby odprawić dwóch niewolników na farmę(jeden da ci ognisty puchar). Gdy wypełnisz te zadanie dostaniesz następne aby odprawić dwóch niewolników z farmy na wykopaliska!!! Jeden z nich nazywa się chyba kevin opowie ci gdzie jest ukryta skrzynia z listą czarnych dochodów opiekuna areny. Listę zanieś do szefa najemników w Monterze a on cię wynagrodzi. I w ten zawikłany sposób uciułasz trochę reputacji i mamony!!!Życzę powodzenia!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja odmuwiłem tego qesta
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I należy pamiętać że tylko tak to można przejść. Ja niestety uwolniłem obu i mimo tego, że znalazłem skrzynkę. dostałem dowód obciążający to i tak mi nie chciało tego questa zaliczyć:( W ten sposób to jest jedyny uest jaki nie wykonałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:47, zejdli napisał:

Witam! Gdzie moge znalesc halabarde Irmaka? POZDRO dla wszystkich!


W chacie jednego z rybaków wisi na ścianie, halabarda ta nosi nazwę "Krush Irmak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:45, Krzysztofica napisał:

ale ja odmuwiłem tego qesta
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co teraz?

Którego można wiedzieć??? Wysłałeś gościa na wykopaliska mimo tego że chciał cię przekupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:48, cinus` napisał:

> Witam! Gdzie moge znalesc halabarde Irmaka? POZDRO dla wszystkich!

W chacie jednego z rybaków wisi na ścianie, halabarda ta nosi nazwę "Krush Irmak".

Ja właśnie miałem zadać to samo pytanie no ale znam już odpowiedź więc dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:48, Szmondrowski napisał:

> ale ja odmuwiłem tego qesta
> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co teraz?
Którego można wiedzieć??? Wysłałeś gościa na wykopaliska mimo tego że chciał cię przekupić???

Kiedy Bradley mówił mi że nie umie się połapać który jest który(niewolnik),i mam mu powiedzieć którego na farme. I ja powiedziałem żeby sam se szukał.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:45, Krzysztofica napisał:

ale ja odmuwiłem tego qesta
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co teraz?


Chyba już nie możesz tego questa zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 20:52, Krzysztofica napisał:


Kiedy Bradley mówił mi że nie umie się połapać który jest który(niewolnik),i mam mu powiedzieć
którego na farme. I ja powiedziałem żeby sam se szukał.........


No to masz przechlapane
Ps a nie masz czasem jakiegoś save''a zanim mu to powiedziałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:57, Krzysztofica napisał:

mam dopiero przed buntem w cap dun.......


To masz trochę do bani.
Ps a jakie questy wykonałeś już w monterze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:06, Krzysztofica napisał:

Ziarno,mleko,złodzieje ziarna,wszyscy z areny, niewolnicy od soboty, jak lojalni są najemnicy,
lista do zapłaty od bradleya, i cos chyba jeszcze


Jak grasz z orkami to możesz zrobić misję dla buntowników "zabij krowy mleczne" i oni ci powiedzą hasło i jak dowiesz się kim jest tym szpiegiem buntowników to mozesz go wydac, ale najpierw musisz od tego szpiega wziąść list dla okary.
M=Jest jeszcze misja, aby zabić wilki które przychodzą nocą na farmę Denisa. Są one na południe od Montery w jaskini niedaleko obozy bandytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:10, Reaper01 napisał:

Mam pytanie jak bede uwalnial Geldern od okupacji orkow Lares mnie zaatakuje bo w koncu jest
najemnikiem orkow z tego co widze ?


On cię nie będzie atakowal bo jest twoim kumplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Problem gdzie jest ten artefakt dla Nemroka w Geldern ??? byłem w ruinach ze smokiem i nic tam nie znalazłem i byłem również w ruinach z czarnym trolem tez nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:55, Tuneer napisał:

Witam mam Problem gdzie jest ten artefakt dla Nemroka w Geldern ??? byłem w ruinach ze smokiem
i nic tam nie znalazłem i byłem również w ruinach z czarnym trolem tez nic nie bylo


http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061111204552.jpg
Jest na tej mapie zaznaczony numerem 101
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:55, Tuneer napisał:

Witam mam Problem gdzie jest ten artefakt dla Nemroka w Geldern ??? byłem w ruinach ze smokiem
i nic tam nie znalazłem i byłem również w ruinach z czarnym trolem tez nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się