Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 21:55, Tuneer napisał:

Witam mam Problem gdzie jest ten artefakt dla Nemroka w Geldern ??? byłem w ruinach ze smokiem
i nic tam nie znalazłem i byłem również w ruinach z czarnym trolem tez nic nie bylo


idź do ruin gdzie są cieniostwory dojdziesz tam idąc cały czas trzymając się lewej strony przy górach w końcu będziesz mógł wejsc na góre a tam jest artefakt dla NEMROKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:06, rynio11 napisał:

Witam.
Czy majac Polska wersje Gothic3 mozna wjaczyc angielski.


Jak chcesz, to możesz spróbować:
otwórz useroptions.ini w moje dokumenty->gothic3 i znajdź linijkę:
VoiceLanguage=Polish
SubtitleLanguage=Polish

następnie zmień wartości na English.
Z tego co wiem takie linijki też można znaleźć w g3.ini(dysk/miejsce/gothic III/ini) i tam też musisz zmienić.
Może to coś da:D Ale napewno nie będziesz miał dźwięku angielskiego.. więc najlepiej VoiceLanguage zostaw na Polish jeśli w ogóle chcesz mieć dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:14, Ufo2 napisał:

> Witam.
> Czy majac Polska wersje Gothic3 mozna wjaczyc angielski.

Jak chcesz, to możesz spróbować:
otwórz useroptions.ini w moje dokumenty->gothic3 i znajdź linijkę:
VoiceLanguage=Polish
SubtitleLanguage=Polish

następnie zmień wartości na English.


To jest to co zrobilem od razu.Gra nie chciala sie uruchomic.Mam tez angielska wersje gry w domu.Moze cos przelozyc z angielskiego "ini" do polskiego "ini"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:28, KannX napisał:

Jaka jest najaktualniejsza wersja mapy do Gothic''a 3? Jeśli ktoś ma link, to proszę
podać.


Najnowsza wersja mapy to chyba 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, napotkalem na buga, ktory troche mnie zasmucil, bo ogranicza mozliwosci gracza. Otoz dostalem questa "zabij krowy". Gdy tylko którąś ciachnę, cale stado najemnikow i niewolnikow na mnie leci - z powodu niesamowitej pasywnosci przeciwnikow w walce wrecz moglbym nawet ich pokonac, ale po prostu na razie nie chce. Czyli problem moj polega na tym, zeby zabic krowy bez zwracania na siebie uwagi... moglbym strzelac z daleka z luku, ale wymyslilem cos innego. Wypilem miksture przemiany w zebacza, zabilem krowki i ucieklem na tyle daleko, by nikt nie widzial, jak przemieniam sie z powrotem. Ale, gdy wroce na farme, najemnicy i niewolnicy skads wiedza, ze ten szalony zębacz to bylem ja i mnie atakuja :/
Szkoda.

A gra i tak jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam prostszy sposób na ich zabicie, wystarczy krowe powalić jednym ciosem a nikt wtedy na to nie zwróci uwagi, dopiero jak się je zrani, ale nie zabije to wtedy najemnicy się na Ciebie rzucają. Do tego wystarczy mieć dobry łuk i strzelić krowie z paru centymetrów w łeb i zazwyczaj pada za pierwszym razem, ewentualnie można uzyć jakiegoś czaru lub nawet mieczem można to zrobić ;), ten sposób różnie może działać, bo chyba ilość zadawanych obrażeń też zależy od poziomu trudności na jakim się gra i nieważne jest tutaj z jakiej odleglosci zabijasz tą krowę, możesz najemnkowi pod nosem ją zabić byle byś to zrobił jednym ciosem a on tego nie zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:49, In The End napisał:

Ja mam strasznie podobny / ta sam karta graficzna tyle samo ramu.../ gram na średnich ;)


A zmieniałeś coś w pliku ini? Jeśli tak to, czy mozesz mi przeslac na maila podanego wczesniej? Bo mi nawet na niskich ostro tnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 08:20, Elwro napisał:

Hm, napotkalem na buga, ktory troche mnie zasmucil, bo ogranicza mozliwosci gracza. Otoz dostalem
questa "zabij krowy". Gdy tylko którąś ciachnę, cale stado najemnikow i niewolnikow na mnie
leci - z powodu niesamowitej pasywnosci przeciwnikow w walce wrecz moglbym nawet ich pokonac,
ale po prostu na razie nie chce. Czyli problem moj polega na tym, zeby zabic krowy bez zwracania
na siebie uwagi... moglbym strzelac z daleka z luku, ale wymyslilem cos innego. Wypilem miksture
przemiany w zebacza, zabilem krowki i ucieklem na tyle daleko, by nikt nie widzial, jak przemieniam
sie z powrotem. Ale, gdy wroce na farme, najemnicy i niewolnicy skads wiedza, ze ten szalony
zębacz to bylem ja i mnie atakuja :/
Szkoda.

A gra i tak jest super :-)


Podejść do krowy wyciągnąć miecz szybkie cięcie i miecz szybko schować.
W najgorszym wypadku usłyszysz „schowaj broń”. Tak załatwiłem wszystkie krowy i nikt mnie nie zaatakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
w zwiazku z tym, że znów większość weekendowego czasu spędziłem z G3, mam kilka problemów i pytań zarazem, bowiem jestem na takim etapie G3, że ne bardzo wiem co dalej...
1. Jak ukończyć questa z niejakim Nefariusem- magiem wody, doprowadzam pacjenta do grobowca Haranh Ho (czy jakoś tam), on twierdzi, ze zaczyna rozumieć magię pradawnych, składa mi propozycje nauczenia mnie jakiegoś cienkiego czaru i nic....dalej jedynie mam do dyspozycji opcjie "zaczekaj tu" lub "chodź za mną"- jak sie pozbyć gościa-czy tak ma właśnie być?
2. Kolejną sprawą jest to, że za nic w swiecie nie moge podbic Mora Sul-wziąłem się za wyzwalanie południa spod okupacji asasynów-udało mi sie wyzwolić wszystkie miasta-pozostało jedynie Mora Sul i Ishtar....Gdy telepotuje się do Mora Sul- już wszyscy sa wsciekli i rzucaja sie na mnie. Biegne więc do Koczownika Kajora by zorganizować rewolucję...i tu jest niezłe halo...bowiem Gość razem z kompanami biegnie do Mora Sul i twierdzi, ze mam podążać za nim-spotkamy się przy wejściu do miasta-oto jego słowa...przy czym dobiega do skały na której wznisione jest Mora Sul i znika w niej....(To po to czekaliśmy miesiąc dłużej po premierze aby coś takiego sie działo?) Ale gdy juz go w końcu odnajduję-atakujemy miasto....Sa tam także jakiś Paladyn, wojownij z Nordmaru, Anktos-koczownik z klanu Kayor''a i wszyscy zamiast pomagać są również wkurzeni i mnie atakują...ale nic..wybijamy wszystkich...wokół zywej duszy....muzyka taka jakby cały czas sie cos dzialo a tu nie ma kogo prać.....Zawsze bylo tak, że po bijatyce nagle jakiś ork- w Myrtanie albo Asasyn W Varancie krzyczał ODWRÓT- i quest zaliczony-miasto wyzwolone a tu??? Co jeszcze mam zrobiś, kogo zabić by wyzwolić to Mora Sul???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czy ktos widział jakiegos Smoka w G3? Juz myślałem, że nie mam na co liczyć a Tu jednak-spotkałe aż 2....Nie sa co prawda tak efektowne jak te z G2 ale smok to...zawsze smok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 09:45, ksenus napisał:

O właśnie co do dzwięków są rejony, głównie skrajne na południu i północy, gdzie efekty dzwiękowe
zaczynają się dziwnie zniekształcać. Brzmi to paskudnie, jakby ktoś walił w bębny a potem słychać
coś tylko z prawej strony, wystarczy oddalić się od tego miejsca i znowu mamy stereo. W pierwszym
momencie myślałem, że to coś z moimi głośnikami ale okazało się, że to kolejny bug.


Nie tylko na pustyni. Mnostwo dzwiekow wogole nie jest odtwarzana w calym swiecie. ! np. deszcz, swierszcze, zaby, ptaki, efekty sfx itd itd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozbawiło mnie to, w jaki sposób zostały nazwane niektóre potwory. Obok wilczej kopalni, niedaleko Geldern, kręci się wielki dinozaur a la T-Rex. A jak go nazwali ? "Potwór" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 12:03, WorldWar3PL napisał:

Ostatnio rozbawiło mnie to, w jaki sposób zostały nazwane niektóre potwory. Obok wilczej kopalni,
niedaleko Geldern, kręci się wielki dinozaur a la T-Rex. A jak go nazwali ? "Potwór" :-)


Ich będzie jeszcze więcej ;) Myśl jak twórca Gothica: "Hmmm...tyranozaur już zajęte, dinozaur mało straszne, no to może Potwór! Takie ogólne, nikt nas nie oskarży o łamanie praw autorskich" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 12:01, California76 napisał:

Czy ktoś wie gdzie moge znaleźć kamień przodków do grobowca BALDAR''a? Wybiłem wszystko co
sie rusza w tym grobowcu, przeszukałem każdy zakątek a kamienia nigdzie niema...

Nie kojarzę już który to dokładnie grobowiec, ale kamienia na pewno w nim nie znajdziesz. Poszukaj na zewnątrz grobowca jakichś znaków tych, którzy przybyli tu po kamień wcześniej. Chyba wiesz o co chodzi? Kamień musi być gdzieś w pobliżu grobowca, nie w środku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się