Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 13:16, Bumber napisał:

> Czy ktoś wie gdzie moge znaleźć kamień przodków do grobowca BALDAR''a? Wybiłem wszystko

A to nie jest ten grobowiec co gościu ma do niego kamień ?? Najpierw się wypełnia z nim misje odstawienia do Nordmaru a potem go oddaje - znajduje się on później na górce koło groty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 13:31, Konrades napisał:

A to nie jest ten grobowiec co gościu ma do niego kamień ?? Najpierw się wypełnia z nim misje
odstawienia do Nordmaru a potem go oddaje - znajduje się on później na górce koło groty.

Nie wiem. Być może masz rację. Więc w tym przypadku takze trzeba szukać w pobliżu grobowca, bo tuż nad nim. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 13:34, Bumber napisał:

> A to nie jest ten grobowiec co gościu ma do niego kamień ?? Najpierw się wypełnia z nim
misje
> odstawienia do Nordmaru a potem go oddaje - znajduje się on później na górce koło groty.

Nie wiem. Być może masz rację. Więc w tym przypadku takze trzeba szukać w pobliżu grobowca,
bo tuż nad nim. :P

Chodzi o grobowiec oznaczony nr.2 na mapce-nieopodal klanu ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie trzeba zadania zaliczyc żeby móc wejsc do zamku Myrtany , bo trzeba mieć 75% poparcia i jak trzeba zrobić zadanie z lojalnościa niewolników czy trzeba wydać Sanforda i oddać dowód ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem ostatniego płochliwego jelenia, ostatnio go widziałem przy jaskini gdzie zabiłem ortage ale aktualnie nigdzie go nie ma! Trochę zostawiłe sobie te zadania, na razie szukam gościa aby rozpocząć powstanie w Morterze...
Ludvic ---> zależy, nie wiem czy ma to coś zwiącek z oswobodzeniem miasta ale jak go wydasz(i zabijesz) dostaniesz reputacjię u orków a jak nie to u buntowników jeżeli wypełnisz jego zadanie. Ork czy człowiek ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:47, Ludvic napisał:

Jakie trzeba zadania zaliczyc żeby móc wejsc do zamku Myrtany , bo trzeba mieć 75% poparcia
i jak trzeba zrobić zadanie z lojalnościa niewolników czy trzeba wydać Sanforda i oddać dowód
? Proszę o pomoc.


Jak chodzi ci o zamek w Faring to musisz mieć 75% reputacji u orków. Musisz robić dla nich misje i zabijać buntowników. Jak od początku przejmowałeś miasta i uwalniałeś je od orków to raczej ci sie nie uda zebrać 75% reputacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:56, In The End napisał:

Mam problem ze znalezieniem ostatniego płochliwego jelenia, ostatnio go widziałem przy jaskini
gdzie zabiłem ortage ale aktualnie nigdzie go nie ma!


Wystarczy że teleportujesz się z Montery do Ardei i udasz się w pobliże jaskini niedaleko Chrisa(tej z topielcami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak grasz z orkami to możesz zrobić misję dla buntowników "zabij krowy mleczne" i oni ci powiedzą
hasło i jak dowiesz się kim jest tym szpiegiem buntowników to mozesz go wydac, ale najpierw
musisz od tego szpiega wziąść list dla okary.
M=Jest jeszcze misja, aby zabić wilki które przychodzą nocą na farmę Denisa. Są one na południe
od Montery w jaskini niedaleko obozy bandytów

też to zrobiłem, ale jak zabije go to dostaje reputacje do orków.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś kod żeby mieć reputacje w monterze 75% ? I jak można wywołać bunt w Monterze jeśli sie nie dostanie do króla Montery Vareka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:16, Ludvic napisał:

Jest jakiś kod żeby mieć reputacje w monterze 75% ? I jak można wywołać bunt w Monterze jeśli
sie nie dostanie do króla Montery Vareka?


Kod - wpisz w konsolce : spawn sh

Wyskoczy Pan Pomoc aka Przywodca i tam beda Enklawy Myrtany i tam sobie poszukaj Montery i reputacje sobie ustaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:18, Ragnon napisał:

> Jest jakiś kod żeby mieć reputacje w monterze 75% ? I jak można wywołać bunt w Monterze
jeśli
> sie nie dostanie do króla Montery Vareka?

Kod - wpisz w konsolce : spawn sh

Wyskoczy Pan Pomoc aka Przywodca i tam beda Enklawy Myrtany i tam sobie poszukaj Montery i
reputacje sobie ustaw :)


A jak sie włącza tą "konsolka" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu sie cheatujue! nieladnie!!! mi gothic powoli idzie ale za to wszystkie misje sumiennie i dobrze wykonuje i juz moge rewolucje w Monterze rozpoczac ale musze troche potrenowac bo silni sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:26, will.i.am napisał:

a tu sie cheatujue! nieladnie!!!

Dlaczego tak uważasz? Ja, gdy Gothica przeszedłęm już 2 razy, lubię pograć sobie z cheatami. Coś w tym złego?

Dnia 11.12.2006 o 16:26, will.i.am napisał:

mi gothic powoli idzie ale za to wszystkie misje sumiennie
i dobrze wykonuje i juz moge rewolucje w Monterze rozpoczac ale musze troche potrenowac bo
silni sa...

To trenuj. I nie mówi innym, że to złe, a to niedobre, bo nie każdy musi podzielać Twoje zdanie, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:32, Bumber napisał:

> a tu sie cheatujue! nieladnie!!!
Dlaczego tak uważasz? Ja, gdy Gothica przeszedłęm już 2 razy, lubię pograć sobie z cheatami.
Coś w tym złego?

Noo:) bo nie ładnie jak się wszytkich wyżyna z kodami:) a gdzie 3cie zakończenie:)??

Dnia 11.12.2006 o 16:32, Bumber napisał:

> mi gothic powoli idzie ale za to wszystkie misje sumiennie
> i dobrze wykonuje i juz moge rewolucje w Monterze rozpoczac ale musze troche potrenowac
bo
> silni sa...
To trenuj. I nie mówi innym, że to złe, a to niedobre, bo nie każdy musi podzielać Twoje zdanie,
prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:34, michal01234 napisał:

Noo:) bo nie ładnie jak się wszytkich wyżyna z kodami:)

Ja nie widze w tym nic złego... Moja gra, mój sposób przejścia. Lubię poeksperymentować, a niektórych rzeczy bez kodów w Gothciu nie zrobisz.

Dnia 11.12.2006 o 16:34, michal01234 napisał:

a gdzie 3cie zakończenie:)??

Zaliczone. Grę przechodziłem dwa razy, z tym, że za drugim podejściem zaliczyłem dwa zakończenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 16:32, Bumber napisał:

> mi gothic powoli idzie ale za to wszystkie misje sumiennie
> i dobrze wykonuje i juz moge rewolucje w Monterze rozpoczac ale musze troche potrenowac
bo silni sa...
To trenuj. I nie mówi innym, że to złe, a to niedobre, bo nie każdy musi podzielać Twoje zdanie,
prawda? :)


Ja tam nie widzę żeby kolega coś mówił że to jest niedobre a to jest złe:0 nie widzę sensu odpowiadania na takie posty bo miejsce zajmuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:32, Bumber napisał:

> a tu sie cheatujue! nieladnie!!!
Dlaczego tak uważasz? Ja, gdy Gothica przeszedłęm już 2 razy, lubię pograć sobie z cheatami.
Coś w tym złego?

> mi gothic powoli idzie ale za to wszystkie misje sumiennie
> i dobrze wykonuje i juz moge rewolucje w Monterze rozpoczac ale musze troche potrenowac
bo
> silni sa...
To trenuj. I nie mówi innym, że to złe, a to niedobre, bo nie każdy musi podzielać Twoje zdanie,
prawda? :)


przeszedłęś...tak, tak. to wyłoncz komputer i zamknij dźwi... ja chetowalem w g1 i stwierdziłem ze taka gra nie ma sensu. np: moj brat uzyl kodu tylko raz w zyciu w gta san andreas(do odblokowania...eeee....scenki nie dla dzieci). A tak w ogóle po co za jakąś grę się bierzesz skoro chcesz tylko ja jak najszybciej przejść z cheatami? Wykorzystaj ten czas lepiej na naukę j. polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się