Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 17:20, Ostry7 napisał:

> Musisz dać mu ognisty puchar ale już napełniony
A jak się je napełnia?


Musisz znaleźc wszytkie i wrzucić je do tej misy w klasztorze przed posągiem innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:21, michal01234 napisał:


> > > > A masz tego questa zaliczonego?? Żeby uwolnić trelis??
> > > Ta misja od Innosa jest misją główną. Dlatego chce ją wykonać.
> > Wim:) Przeszedłam tą grę ścieżką innosa:) Codzi mi czy masz tego questa zaliczonego
jak
> zabiłes
> > wszytkich
> Nie mam ,ale mam tą misę zrobioną od tamtego Buntownika co mi pomagał w wyzwalaniu Trelis.


No to masz wykonane:0 nie ma sie czym martwić :) idź uwolnić inne miasta

Ale ide do przywudcy z Namory i nie ma tam żednej opcji typu zajołem Trelis czy coś takiego. A wogóje jak się napełnia te kielichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 17:23, Ostry7 napisał:

> No to masz wykonane:0 nie ma sie czym martwić :) idź uwolnić inne miasta
Ale ide do przywudcy z Namory i nie ma tam żednej opcji typu zajołem Trelis czy coś takiego.

No bo nie musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 16:44, will.i.am napisał:

przeszedłęś...tak, tak. to wyłoncz komputer i zamknij dźwi... ja chetowalem w g1 i stwierdziłem
ze taka gra nie ma sensu. np: moj brat uzyl kodu tylko raz w zyciu w gta san andreas(do odblokowania...eeee....scenki
nie dla dzieci). A tak w ogóle po co za jakąś grę się bierzesz skoro chcesz tylko ja jak najszybciej
przejść z cheatami? Wykorzystaj ten czas lepiej na naukę j. polskiego...


"wyłoncz" , "dźwi" i twierdzisz zeby lepiej zabrac sie za nauke j.pol ? No tak Tobie ja polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś tu pisał, że w ruinach świątyni na wschód od Mora Soul jest jakaś ciekawa tarcza, ja w tej świątyni znalazłem tylko szatę adanosa. Gdzie dokładnie znajduje się ta tarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:41, Pluszak napisał:

Ktoś gdzieś tu pisał, że w ruinach świątyni na wschód od Mora Soul jest jakaś ciekawa tarcza,
ja w tej świątyni znalazłem tylko szatę adanosa. Gdzie dokładnie znajduje się ta tarcza?


hehe. A co masz z geografi:) chyba 1 bo nie znasz kierónków na wszchód to znaczy że po prawej stronie jak patrzusz na mapkę którą miałes w pudełku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:03, zejdli napisał:

Siemka! Moglby mi ktos opisac jak dojsc do Hansona bo jakos nie moge na niego trafic. Pozdro!


Powiedzieć ci naj;lepiej??

goto Hanson

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:03, zejdli napisał:

Siemka! Moglby mi ktos opisac jak dojsc do Hansona bo jakos nie moge na niego trafic. Pozdro!


Hanson to numer 51 jest pod czarną czwórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę polecam grę czarnym magiem! Co prawda, do 30 lvl trzeba grać jak wojownik oszczędając PN, ale potem gra wszystko wynagradza... Po prostu czujesz tę potęge, gniew Beliara przepływa przez ciebie...(zachęta_mode:off).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:13, squeglee napisał:

Naprawdę polecam grę czarnym magiem! Co prawda, do 30 lvl trzeba grać jak wojownik oszczędając
PN, ale potem gra wszystko wynagradza... Po prostu czujesz tę potęge, gniew Beliara przepływa
przez ciebie...(zachęta_mode:off).


to super:) cieszymy się że twoja babcia, mama, tata, siostra, brat i dziadek też się cieszą:) ale każdy robi to co chce:) i nie każdy musi być czarnym magiem :) ale fajnie że to polecasz a ja polecam sobie do londyny polećmy sobie wszyscy!!! hehe;) bezsensowny post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się