Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 18:07, michal01234 napisał:

... hehe. A co masz z geografi:) chyba 1 bo nie znasz kierónków na wszchód to znaczy że po prawej
stronie jak patrzusz na mapkę którą miałes w pudełku:)


W drugiej świątyni znalazłem tylko korone i waze po tarczy nie było śladu i dlatego się zastanawiam gdzie ta tarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:28, Pluszak napisał:


> ... hehe. A co masz z geografi:) chyba 1 bo nie znasz kierónków na wszchód to znaczy że
po prawej
> stronie jak patrzusz na mapkę którą miałes w pudełku:)

W drugiej świątyni znalazłem tylko korone i waze po tarczy nie było śladu i dlatego się zastanawiam
gdzie ta tarcza?


W jakiej drugiej świątyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:28, Pluszak napisał:


> ... hehe. A co masz z geografi:) chyba 1 bo nie znasz kierónków na wszchód to znaczy że
po prawej
> stronie jak patrzusz na mapkę którą miałes w pudełku:)

W drugiej świątyni znalazłem tylko korone i waze po tarczy nie było śladu i dlatego się zastanawiam
gdzie ta tarcza?


Noż kur** Nie chodzi tu o świątynię tylko o ruiny rozumiesz!!!???? Jeeezuuuu.... Nie znasz kierunków i masz skleroze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:30, squeglee napisał:

Jeśli chodzi ci o tarczę w kufrze, to muszę cię zasmucić-itemy w kufrach są generowane losowo...


Nie wszystko jest losowo np. w Geldern w jednym ze skarbców w skrzyni znalazłem Katane potem byłem zmuszony wczytać grę (kilka krotnie) i za każdym razem ona dalej była w tym kufrze chociarz reszta zawartości się zmieniała. Dlatego myślałem że jak ktoś napisał że ta tarcza jest w świątyni to nie jest ona losowana. Wydaje mi się że niektóre przedmioty (nie tylko questowe) zawsze są w tych samych miejscach. I ta tarcza też tam jest tylko nie moge jej znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:44, sługa Innosa napisał:

Gdzie w Geldern jest hełm pierwszego paladyna? Jakie ma statystyki?


Jest w domu szamanów(ale nie w tej komnacie gdzie jest król). Stoi niedaleko bramy. Dosyc dobry jak nie masz co włożyc:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:46, michal01234 napisał:

> Gdzie w Geldern jest hełm pierwszego paladyna? Jakie ma statystyki?

Jest w domu szamanów(ale nie w tej komnacie gdzie jest król). Stoi niedaleko bramy. Dosyc dobry
jak nie masz co włożyc:) haha

Sa dwa domy szamanów. Hełm jest w tym mniejszym, czy w tym, w którym jest przywódca szamanów? W której komnacie i czy jest normalnie na stole, czy gdzies w skrzyni? Jeszcze jedno pytanie. Czy gdzieś w Braga jest nauczciel walki 2 ostrzami? Bo jestem teraz w Trelis i mam blisko, a chciałbym się nauczyć tej umiejętnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:35, michal01234 napisał:

...
Noż kur** Nie chodzi tu o świątynię tylko o ruiny rozumiesz!!!???? Jeeezuuuu.... Nie znasz
kierunków i masz skleroze :)


Trzy sprawy:
1) Na wschód od Mora Soul są ruiny w około Świątyni Al Shedim w których znalazłem Szate więc w pierwszym poście nie pomyliłem kierunków ... to ty masz małe kłopoty.
2) Osoba która podała lokalizacje tej tarczy wyraznie napisała "w ruinach świątyni na wchód od Mora soul" a nie w ruinach otaczających świątynie ... więc nie wiem o co chodzi ci ze sklerozą.
3) Ja rozumiem, że termin dobre maniery może być dla ciebie obcy i w sumie jest mi to obojętne ale jak nie jesteś w stanie rzeczowo odpowiedzieć na pytanie to nic nie pisz bo tylko śmiecisz i nikt nie ma pożytku z twoich tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 18:54, sługa Innosa napisał:

Sa dwa domy szamanów. Hełm jest w tym mniejszym, czy w tym, w którym jest przywódca szamanów?
W której komnacie i czy jest normalnie na stole, czy gdzies w skrzyni? Jeszcze jedno pytanie.
Czy gdzieś w Braga jest nauczciel walki 2 ostrzami? Bo jestem teraz w Trelis i mam blisko,
a chciałbym się nauczyć tej umiejętnosci.


Tam gdzie przywódca szamanów leży normalnie na stole. Najbliższy jest w bakaresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1# Nie mogłes znaleźc szaty w ruinach w koło Al Shedim bo ona jest w ostatniej skrzyni w świątyni:) Także nie wiem czemu tak piszesz:)
2#Na wschód od mora sul nie ma ruin świątyni. Jest tylko świątynia i otaczające ją ruiny:0
3#A z twoich postów wynika że... nic nie wynika motasz się chłopino i weź czytaj poprzednie swoje posty zanim coś powiesz:)

Konic tej durnej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:00, sługa Innosa napisał:

>
Najbliższy jest w bakaresh
Da się dopłynąć do Bakaresh wpław? Na przykład z Ardei?


Da się chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:00, sługa Innosa napisał:

>
Najbliższy jest w bakaresh
Da się dopłynąć do Bakaresh wpław? Na przykład z Ardei?



Pewnie że da się i to jest największy plus tej gry:) Wszędzie da się dopłynąc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:10, bartheez napisał:

Jakie miecze jednoręczne w grze są najlepsze i jakie obrażenia zadają? Ja mam miecz paladyna
i nie wiem czy jest coś mocniejszego...

A tak wogólę to ile miecz paladyna zadaje obrażeń i gdzie go znalazłeś? Bo ja jestem w Varrancie i najlepszy miecz, jaki ja znalazłem to ognisty i miecz nordmarczyka...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się