Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 19:50, Bumber napisał:

> Za ten czas zrobiłem quest z Nefariusem i nie chce sie on odczepic. (co najwyzej moge
kazec
> mu czekac)
Kolejny błąd... Po wykonaniu tego questa Nefarius będzie za Tobą łaził, a jeśli każesz mu czekać,
to już drugi raz go nie ruszysz. Co więcej - przy każdym teleporcie będzie Ci się wyświetlał
napis "Nefarius czeka". Po iluś tam razach nie wytrzymałem i utłukłem drania... ;)


Ja zrobiłem to samo przyokazji wykonując quest od gonzalesa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:50, michal01234 napisał:

> mam pewien problem, jak narazie udalo mi sie odbic jedynie Cape Dun, ale jak probowalem
w Monterze,
> Silden i Geldern to nie moge. czy ktos wie jak mi pomoc?? moze cos jeszcze musze zrobic??


Mieć 250 siły dużo eliksirów życia 2 miecze 700 życia i idzie jak z płatka:)


ale mi nie chodzi o to ze mnie zabijaja, tylko ze nikt nie walczy, ani wiesniacy (jak w Cape Dun) ani buntownicy, a jak zabije szefa to on po pewnym czasie wstaje i nic sie nie dzieje. z kim trzeba gadac i czy wszystkie zaczete questy musza byc skonczone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:52, Bumber napisał:

Swoją dorgą całkiem niezły temat na dodatek.


To prawda :) Może wtedy by się wyjaśniło co się stało z Bennetem czy też kapitanem statku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:51, kuko7 napisał:

Jestem pewny, że nie ma piratów...a szkoda, bo może by było trochę ciekawiej. Mi się akurat
podobały zadania z Nocy Kruka od piratów...wogólę jakoś było tak lepiej z nimi...:D

no noc kruka jest świena fajna fabuła i klimat:D szkodaże nie ma piratów greg i jego ludzie i może jakaś nowa gildia tak już naprawde. i nowa fabuła:P:P muszą ich dołożyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty niezabijasz ... tylko obezwładniasz... by zabic przytrzymaj najpierw PPM a potem wcisinij LPM... i wtedy juz wszystkich bedziesz automatycznia zabijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:55, Pablo_16 napisał:

> > mam pewien problem, jak narazie udalo mi sie odbic jedynie Cape Dun, ale jak probowalem

> w Monterze,
> > Silden i Geldern to nie moge. czy ktos wie jak mi pomoc?? moze cos jeszcze musze
zrobic??
>
>
> Mieć 250 siły dużo eliksirów życia 2 miecze 700 życia i idzie jak z płatka:)

ale mi nie chodzi o to ze mnie zabijaja, tylko ze nikt nie walczy, ani wiesniacy (jak w Cape
Dun) ani buntownicy, a jak zabije szefa to on po pewnym czasie wstaje i nic sie nie dzieje.
z kim trzeba gadac i czy wszystkie zaczete questy musza byc skonczone??


nie tylko te główne muszą gyć skończone:) To dobij chama i w tedy się zacznie rewolucja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:56, Krzysiekmaster napisał:

> Jestem pewny, że nie ma piratów...a szkoda, bo może by było trochę ciekawiej. Mi się akurat

> podobały zadania z Nocy Kruka od piratów...wogólę jakoś było tak lepiej z nimi...:D
no noc kruka jest świena fajna fabuła i klimat:D szkodaże nie ma piratów greg i jego ludzie
i może jakaś nowa gildia tak już naprawde. i nowa fabuła:P:P muszą ich dołożyć:P


greg jest ziomal tak jak diego bo wie jak kase ubic:) Ale żeby nie zrobili takich broni jak w nocy kruka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:58, michal01234 napisał:

> > Jestem pewny, że nie ma piratów...a szkoda, bo może by było trochę ciekawiej. Mi
się akurat
>
> > podobały zadania z Nocy Kruka od piratów...wogólę jakoś było tak lepiej z nimi...:D

> no noc kruka jest świena fajna fabuła i klimat:D szkodaże nie ma piratów greg i jego
ludzie
> i może jakaś nowa gildia tak już naprawde. i nowa fabuła:P:P muszą ich dołożyć:P

greg jest ziomal tak jak diego bo wie jak kase ubic:) Ale żeby nie zrobili takich broni jak
w nocy kruka:P

czemu szpon beliara był fajny i kordelas lepiej wyglądał:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:00, Krzysiekmaster napisał:

czemu szpon beliara był fajny i kordelas lepiej wyglądał:P:P

Z tym się zgadzam . Tylko trochę irytujące było te dodawanie mocy mieczowi według mnie ale tak gra jest superancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 20:00, Krzysiekmaster napisał:

jak
> w nocy kruka:P
czemu szpon beliara był fajny i kordelas lepiej wyglądał:P:P


Owszem ale jakim sposobem można było miec topór katowski z koro wymagał 190 siły!!! i jak to można było zdobyc??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:09, Krzysztofica napisał:

Czy wy też gdy uwolniliście montanę, to nie dostaliście punktów u buntowników???Ja dostałem
marne 1500pkt. doświadczenia i 6 jakis mikstór.......


Ja też uwolniłem "montanę" Albo monterę?:) ale ja dostałem punktu u buntowników chyba 7 o ile się nie myle:) i sporo doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:11, michal01234 napisał:

> Czy wy też gdy uwolniliście montanę, to nie dostaliście punktów u buntowników???Ja dostałem

> marne 1500pkt. doświadczenia i 6 jakis mikstór.......

Ja też uwolniłem "montanę" Albo monterę?:) ale ja dostałem punktu u buntowników chyba 7 o ile
się nie myle:) i sporo doświadczenia

Czepiasz się, ale CZEMU JA TAK MAŁO!!!!!!!!!jestem smutny......:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się robić reputacji w Geldern, Silden i Trelis, ostatnich 3 miastach w których muszę dojść do dowódcy. Chyba zrobię we wszystkich trzech rewolucję - czy cokolwiek stracę? W końcu na południu nie ma tak dużo orków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:22, zejdli napisał:

A kto ma recepture??

Dostaje się jej od Ingvara w klanie młota ! Czeba mu udowodnic swoich umiętności kowalskich aby nauczyc się robienie broni z czystej magicznej rudy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się