Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 17:02, radess napisał:

Kup nowego Gothica przeinstaluj Windowsa i kup placki ziemniaczane, na pewno zadziała.

Bardzo smieszne. Jeśli nie mozna robic trucizn to na prózno uczyłem się umiejetnosci zatruwanie ostrzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:06, sługa Innosa napisał:

> Kup nowego Gothica przeinstaluj Windowsa i kup placki ziemniaczane, na pewno zadziała.

Bardzo smieszne. Jeśli nie mozna robic trucizn to na prózno uczyłem się umiejetnosci zatruwanie
ostrzy:(



Te zatruwanie tak dużo daje że SZOK, nie ma sensu męczyc się z zatruwaniem lepiej zainwestować w siłe kupić 2 dobre miecze i wszystko zabijesz (prócz Rhobara i Zubena) na 4-5 dzid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich!!!!
Jestem tu po raz pierwszy, a wiec to moj debiut na foum gram. Jestem zdecydowana fanka gry Gothic. Przeszlam Gothic II, Noc Kruka, a od niedawna gram w Gothic 3 (nareszcie!). Magia tej gry jest zadziwiajaca. Aby moc sie nia dalej cieszyc wymienilam pol kompa!!!
Bardzo chetnie podziele sie swoimi uwagami na temat gry lub poprosze o "kolo ratunkowe", jesli zajdzie taka potrzeba.
Mam nadzieje, ze ew. wpadki zostana mi wybaczone, wszak jestem jeszcze zielona ;-)

Na poczatek chcialam zapytac, czy u Was tez Orki (w Gothic 3) wnikaja w wielki głaz, na ktorym stoi bezimienny i atakuja go skutecznie, wychylajac sie z nizej polozonych partii glazu? Mialam taka sytuacje przy rozkopanej Swiatyni kolo Trelis. W Gothic II z takiej zapory mozna bylo je bezproblemowo wybic po kolei z luku lub kuszy. Teraz to niewykonalne.

Pozdrowienia Tryxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie mogę znależć wszystkich niewolników zbiegłych z Silden :/ Znalazłem 4, bo byli blisko siebie. A właśnie : mam ich poprostu zabić czy gdzieś stamtąd zabrać ?;) A jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:19, gaax napisał:

Ciągle nie mogę znależć wszystkich niewolników zbiegłych z Silden :/ Znalazłem 4, bo byli blisko
siebie.

Wszyscy są w tej samej okolicy. Poszukaj na tej górze, gdzie znalazłeś tą czwórkę. Jeden gdzieś tam musi siedzieć przy ognisku.

Dnia 12.12.2006 o 17:19, gaax napisał:

A właśnie : mam ich poprostu zabić czy gdzieś stamtąd zabrać ?;) A jeśli tak to gdzie?

Jeśli wspierasz orków, to ich zabij. A jeśli nie, to odprowadź ich do lokalnej siedziby buntowników pod wodzą niejakiego Anoga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:00, sługa Innosa napisał:

> to jest bug:/ u nikogo się tego nie nauczysz:/ ponoć w jakimś patchu mają to poprawić
ale w
> jakim i kedy on wyjdzie tego nie wiem:P
Chcesz powiedziec ze nigdzie w całej grze nie da sie tego nauczyc? Nawet w Ben Erai? W takim
razie gdzie mogę kupic lub jakos inaczej zdobyc trucizne?


szukaj ja jedną znalazłem ,ale obawiam się,że jeżeli jest taki bug to i przepisu na trucie broni też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Kto moze mi pomoc w odbiciu kopalni w klanie mlota oprocz jednego ziomka z klanu wilka ???? Nie pamietam jak sie nazywal ale musialem mu zaniesc pancerz. Jest ktos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:33, zejdli napisał:

Siemka! Kto moze mi pomoc w odbiciu kopalni w klanie mlota oprocz jednego ziomka z klanu wilka
???? Nie pamietam jak sie nazywal ale musialem mu zaniesc pancerz. Jest ktos jeszcze???


Jeśli ci chodzi o gościa z Klanu Ognia to jest Thorald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pomoże Ci Mort z klanu Młota, myśliwy z Klanu Wilka (znajduje się na północny-zachód od klanu) i kowal z Klanu Ognia...;] To chyba na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:33, kuko7 napisał:

A właśnie, w jakim kierunku znajdują się oni od Silden, bo ich znaleźć nie mogłem? ;]

Udaj się na północny wschód od Silden, pod górę. Powinieneś trafić. A jeśli nie, to jest jeszcze inny sposób, ale wymagający swodobnego poruszania się po całym mieście. Udaj się do przywódcy orków w Silden i przyjmij zadanie zabicia buntowników. Potem skieruj kroki do szamana Grompela. On naprowadzi Cię na ich ślad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:51, Bambadil napisał:

to poszukaj gościa któremu sprzedałeś;) jedna powinna być w skrzyni na największej wyspie niedaleko
Bakareshu:):):)


a drugą katane ma asasyn w trelis wiem bo jak zrobiłem rewolucje to juz miałem w ekwipunku:PP ale i tak mi sie nie przydała bo miałem broń dwuręczną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:03, kuko7 napisał:

Aaaa...to ci zbiegli niewolnicy przebywają w obozowisku buntowników, czy jak...? :]

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Spójrz na mapę, na pólnocny wschód od Silden. Płynia tam mała rzeczka. Niewolnicy sa po jej lewej, a buntownicy prawej stronie. Wszyscy dośc wysoko na wzniesieniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2006 o 17:18, Tryxi napisał:

Na poczatek chcialam zapytac, czy u Was tez Orki (w Gothic 3) wnikaja w wielki głaz, na ktorym
stoi bezimienny i atakuja go skutecznie, wychylajac sie z nizej polozonych partii glazu? Mialam
taka sytuacje przy rozkopanej Swiatyni kolo Trelis. W Gothic II z takiej zapory mozna bylo
je bezproblemowo wybic po kolei z luku lub kuszy. Teraz to niewykonalne.


Ale tamci orkowie byli głupsi i słabsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedziec czy w misji którą daje Kippler w Nemorze (czyli zabic orków na zachód od Trelis) Chodzi o Farme na ktorej jest Kapotth. Jak nie to powiedzcie o jaka chodzi i gdzie sie znajduje. Z góry Thanks za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się