Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 18:32, Krzysztofica napisał:

Gdzie znajde tę rzadką wódę;) w faring???

gdy wychodzisz z faring po lewej masz las. Idąc tam spotkasz goscia, który sprzedaje nordmaska starkę. Warto zdobyc 2 butelki, gdyz pozniej bedzie mozna zniej wykuc fajny mieczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:37, sługa Innosa napisał:

> Gdzie znajde tę rzadką wódę;) w faring???
gdy wychodzisz z faring po lewej masz las. Idąc tam spotkasz goscia, który sprzedaje nordmaska
starkę. Warto zdobyc 2 butelki, gdyz pozniej bedzie mozna zniej wykuc fajny mieczyk.

jak zdobyc drógą butelkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:40, Krzysztofica napisał:

> > Gdzie znajde tę rzadką wódę;) w faring???
> gdy wychodzisz z faring po lewej masz las. Idąc tam spotkasz goscia, który sprzedaje nordmaska

> starkę. Warto zdobyc 2 butelki, gdyz pozniej bedzie mozna zniej wykuc fajny mieczyk.
jak zdobyc drógą butelkę???


Po drodze do faring siedzi kolo przy ognisku chce żebyś z nmi poszedł na trolle. Jak z nim dobrze zagadasz to dostaniecz wóde i nie będziesz musiał łazic po nordmarze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:40, Krzysztofica napisał:

jak zdobyc drógą butelkę???


Drugą butelkę można zdobyć u myśliwego, który ma swoją chatkę tuż przy Faring - w pobliskim lesie. Uwarzy dla ciebie nordmarską starkę, jeśli przyniesiesz mu odpowiednie składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:44, Cossack777 napisał:

> jak zdobyc drógą butelkę???

Drugą butelkę można zdobyć u myśliwego, który ma swoją chatkę tuż przy Faring - w pobliskim
lesie. Uwarzy dla ciebie nordmarską starkę, jeśli przyniesiesz mu odpowiednie składniki.

Z lasu już ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 18:43, michal01234 napisał:

Po drodze do faring siedzi kolo przy ognisku chce żebyś z nmi poszedł na trolle. Jak z nim
dobrze zagadasz to dostaniecz wóde i nie będziesz musiał łazic po nordmarze:P

na trolle sam poszedłem, a mu pare razy w łeb dałem żeby miec łuk bo mi sie jie chciało kupować:P ale sie nie obraził:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:46, Krzysztofica napisał:


> Po drodze do faring siedzi kolo przy ognisku chce żebyś z nmi poszedł na trolle. Jak z
nim
> dobrze zagadasz to dostaniecz wóde i nie będziesz musiał łazic po nordmarze:P
na trolle sam poszedłem, a mu pare razy w łeb dałem żeby miec łuk bo mi sie jie chciało kupować:P
ale sie nie obraził:)))

No to spaliłes sprawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:46, Krzysztofica napisał:


> Po drodze do faring siedzi kolo przy ognisku chce żebyś z nmi poszedł na trolle. Jak z
nim
> dobrze zagadasz to dostaniecz wóde i nie będziesz musiał łazic po nordmarze:P
na trolle sam poszedłem, a mu pare razy w łeb dałem żeby miec łuk bo mi sie jie chciało kupować:P
ale sie nie obraził:)))


A niemiałes zużytego tego łuku jak go wziąłes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W g3 przy wykuwaniu mieczy brakuje mi tego wszystkiego co było w G1 a wam?? Fajnie było najpierw rozgrazać stal póżniej ją uformowac na kowadle zanurzyć w wodzie i w końcu naostrzyć. Ale przydało by sie do tego żeby można było samemu po kolei dorzucac składniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:16, michal01234 napisał:

W g3 przy wykuwaniu mieczy brakuje mi tego wszystkiego co było w G1 a wam?? Fajnie było najpierw
rozgrazać stal póżniej ją uformowac na kowadle zanurzyć w wodzie i w końcu naostrzyć. Ale przydało
by sie do tego żeby można było samemu po kolei dorzucac składniki:)


Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:21, witeek napisał:

Nie ma co narzekać gra i tak jest fajna chociaż przez te bugi to mam ochote wyciąć stado MOR
:P


A ja mam ochote wyrżnąć stado brudnych smierdzących i plugawych orków (buhahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy ktoś z was podąża scieżką magii? Słyszałem, że dla tych, którzy wybrali tę ścieżkę rozwoju postaci będzie nieco trudniej z czarami i w ogóle ... Ktoś coś powie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:55, Radzisz napisał:

Mam pytanko: czy ktoś z was podąża scieżką magii? Słyszałem, że dla tych, którzy wybrali tę
ścieżkę rozwoju postaci będzie nieco trudniej z czarami i w ogóle ... Ktoś coś powie? :)

ja wsnie yacyeem gra magiem i musye pryzynac e narayie jestem takim magiem bitewnzm wicej używam łuku i miecza niż magi bo nie mam potionów musze sie nauczyc wyrabiać ale aż tak źle nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podać dokładną lokalizację artefaktu dla Nemroka z Geldern? Chodzi o artefakt z północy. W poradniku nie ma niczego konkretnego na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pyt. jak uruchomić konsole kodow?.Nie to ze jestem jakimś cziterem ale nie moge znalesc jednego goscia imieniem RAMON i przy okazji cooper moj towarzysz broni bo mi go gdzies wsyslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pyt. jak uruchomić konsole kodow?.Nie to ze jestem jakimś cziterem ale nie moge znalesc jednego goscia imieniem RAMON i przy okazji cooper moj towarzysz broni bo mi go gdzies wsyslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:08, WorldWar3PL napisał:

Czy ktoś może mi podać dokładną lokalizację artefaktu dla Nemroka z Geldern? Chodzi o artefakt
z północy. W poradniku nie ma niczego konkretnego na ten temat...

>na polnocy obok obozu druidow kolo silden. na pagorku z ruinami ktorych strzega 4 cienioswory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się