Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 18:03, Kermit5738 napisał:

> > czy na ASUS N6200 Geforce GF6200 128 mb beda odblokowane wszystkie opcje graficzne
w gothicu3
>
> > prosze o odpowiedz
>
> Wiesz, ja na Twoim miejscu z taką kartą graficzną darowałbym sobie tę grę. Będzie
chodzić
> baardzo słabo, nawet ze wszystkim na LOW.
ja tylko chcem wiedziec czy sa odblokowane wszystkie opcje graficzne , to nie dla mnie tylko
dla mojego kumpla


Tak, wszystkie opcje będą odblokowane. Seria 6xxx obsługuje shader 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:08, Unreal11 napisał:

mam pyt. jak uruchomić konsole kodow?.Nie to ze jestem jakimś cziterem ale nie moge znalesc
jednego goscia imieniem RAMON i przy okazji cooper moj towarzysz broni bo mi go gdzies wsyslo


[Game]
TestMode=false

na

[Game]
TestMode=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeglądając różne fora internetowe znalazłem informacje że w G3 jest 12 paladynów.
Cruz - pustynia koło Mora Sul
Karlen - koło Nemory
Javier - Reddock
Wenzel - Cape Dun
Konrad - Trelis
Frijthof - Klan Ognia
Roland - Okara
Olivier - Klasztor
Markus - Vengard
Georg - Vengard
Theodir - Vengard
Cobryn - Vengard
Nie sprawdzałem jeszcze czy to prawda, dopiero zacząłem grać w G3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogea sprawdzic jaka mam wersje gry, w poprzednich czesciach to bylo napisane w menu glownym...

Czemu zabicie armii trupiakow po 200 expa sztuka i demona za 500 jest latwiejsze niz wybicie (na tym samym poziomie) 4 wilkow za 50 exp. kolo 1 miasta? ;/ I wogule czemu zwierzeta maja jakis berserker strike 10 atakow pod rzad ;p

Czemu w arcytrudnych skrzyniach jest gorszy zlom niz w kufrach czy metalowych kufrach? ;/

Gdzie sie moge nauczyc walki 2ma jednorecznymi broniami (bo zaczynam watpic czy to jest mozliwe)? ;p

Czemu w wiezieniu kolo Gothy(?) nie ma Gorna, a mimo tego szef orkow twierdzi ze on tam jest i moge go za 2000 zlota wykupic?

Strasznie neirowny gameplay zrobili, wszedzie i ciagle jest ten sam zlom, nic ciekawego nie mozna znalezc, potwory korzystajace z broni sa latwe do zabicia niezaleznie od poziomu, zwierzeta zas ciagle stanowai problem... mam nadzieje ze nadchodzacy patch to naprawi... (pobozne zyczenia? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:22, Piotrek15-16 napisał:

kto wie gdzie jest Yusuffa ten ktury ma klucz do swiątyni mora sul

>niedaleko od Mora Sul obok oazy na pólnocny zachód od miasta, jest tez tam paladyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:24, Raszlo napisał:

Czemu zabicie armii trupiakow po 200 expa sztuka i demona za 500 jest latwiejsze niz wybicie
(na tym samym poziomie) 4 wilkow za 50 exp. kolo 1 miasta? ;/ I wogule czemu zwierzeta maja
jakis berserker strike 10 atakow pod rzad ;p


to jest "urok" Gothica III:D:D:D już kilka razy słyszałem, że ktoś najpierw zabił bez problemu 15 orków + szaman, a za chwilę zabił go 1 wilk:/

Dnia 13.12.2006 o 20:24, Raszlo napisał:

Czemu w arcytrudnych skrzyniach jest gorszy zlom niz w kufrach czy metalowych kufrach? ;/


to jest generowane losowo tzn. zapisz, będzie jakiś chłam to wczytaj i może być np. katana (jest baaardzo żadka)

Dnia 13.12.2006 o 20:24, Raszlo napisał:

Gdzie sie moge nauczyc walki 2ma jednorecznymi broniami (bo zaczynam watpic czy to jest mozliwe)?
;p


w Varancie w prawie każdym mieście:)

Dnia 13.12.2006 o 20:24, Raszlo napisał:

Czemu w wiezieniu kolo Gothy(?) nie ma Gorna, a mimo tego szef orkow twierdzi ze on tam jest
i moge go za 2000 zlota wykupic?


błąd gry??? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:22, Piotrek15-16 napisał:

kto wie gdzie jest Yusuffa ten ktury ma klucz do swiątyni mora sul

>sory, pomyłka z topografi, najblizsza oaza napółnocny wschód od mora sul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak uruchomic kody.....????>bo musze znalesc jednego goscia i towarzysza broni coopera bo mi zniknał jak podrozowalem...a ten kod zebyt przejsc dfo goscia to goto i imie odp dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:42, Unreal11 napisał:

jak uruchomic kody.....????>bo musze znalesc jednego goscia i towarzysza broni coopera bo
mi zniknał jak podrozowalem...a ten kod zebyt przejsc dfo goscia to goto i imie odp dzieki

Czy możesz przestać spamować? i naucz się lepiej pisać bo nie wiem co tu chciałeś napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:55, Radzisz napisał:

> jak uruchomic kody.....????>bo musze znalesc jednego goscia i towarzysza broni coopera
bo
> mi zniknał jak podrozowalem...a ten kod zebyt przejsc dfo goscia to goto i imie odp dzieki

Czy możesz przestać spamować? i naucz się lepiej pisać bo nie wiem co tu chciałeś napisać...
sory ale co to jest spam:( ? jak uruchomic kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:55, Radzisz napisał:

> jak uruchomic kody.....????>bo musze znalesc jednego goscia i towarzysza broni coopera
bo
> mi zniknał jak podrozowalem...a ten kod zebyt przejsc dfo goscia to goto i imie odp dzieki

Czy możesz przestać spamować? i naucz się lepiej pisać bo nie wiem co tu chciałeś napisać...
jak uruchomic kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie w cale nie spamujesz borń cię boże już tyle razy to pisałeś że to się nudne robi. A poza tym jak byś był mądry i umiał czytac do byś już dawno zauważyl że tyle razy było wyjaśniane że ja cie nie moge. Także naucz się czytać i poczytaj poprzednie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:03, michal01234 napisał:

Nie w cale nie spamujesz borń cię boże już tyle razy to pisałeś że to się nudne robi. A poza
tym jak byś był mądry i umiał czytac do byś już dawno zauważyl że tyle razy było wyjaśniane
że ja cie nie moge. Także naucz się czytać i poczytaj poprzednie strony

>to chyba ty jestes niemadry poprostu zapytalem sie co to znaczy i tyle aty odrazu niemoadry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się