Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wiem, że będzie on w takim lasku :-) Pamiętam, że gdy szedłem do niego, najpierw mijałem jakieś większy stos kamieni, a potem wyciągałem łuk i szukałem go. Tak tak, łukiem :-) Łuk pozwala namierzyć postacie z większej odległości. Poświęć dość dużo czasu na poszukiwania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Ile trzeba mieć reputacji u Koczwników zeby dostać ich pancerz ? (ten dredni , nie najslabyszy za chyba 35000)
2.Lepiej kupić ten pancerz czy pancerz buntowników ?(tez ten średni za ok.30000)
3.Lepiej używać Miecza Półtorrecznego czy Ognistego ?
4.Gdzie jest Lee ?
5.Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie umiejętności ,,Dwie bronie,, lub ,,Morderstwo,, ?
6.Na którym poziomie wyzowlic Gothe?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:03, barteg napisał:

1.Ile trzeba mieć reputacji u Koczwników zeby dostać ich pancerz ? (ten dredni , nie najslabyszy
za chyba 35000)

Podczas zakupów pisze ile repa potrzeba.

Dnia 14.12.2006 o 19:03, barteg napisał:

2.Lepiej kupić ten pancerz czy pancerz buntowników ?(tez ten średni za ok.30000)

Ten który jest lepszy, pisze na ochronie.

Dnia 14.12.2006 o 19:03, barteg napisał:

3.Lepiej używać Miecza Półtorrecznego czy Ognistego ?

TEGO KTÓRY JEST LEPSZY czyli Półtoraręcznego

Dnia 14.12.2006 o 19:03, barteg napisał:

4.Gdzie jest Lee ?

W Klanie Ognia w Nordmarze.

Dnia 14.12.2006 o 19:03, barteg napisał:

5.Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie umiejętności ,,Dwie bronie,, lub ,,Morderstwo,, ?

Miecz Mistrzowski dodaje Mistrzowską Walkę dwiema broniami, a Morderstwa trzeba się po prostu nauczyć od odpowiednich ludzi.

Dnia 14.12.2006 o 19:03, barteg napisał:

6.Na którym poziomie wyzowlic Gothe?

Którym kolwiek. Jak chcesz rozwalić demona, to możesz mu chamsko strzelać z kuszy/łuku lub fireballa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee , czy to prawda że jak wyzwoliłem wszystkie miasta w Varant , a w tym Mora Sul zanim zdobyłem klucze do swiątyni, to nie ukończę gry ??
Mam 4 klucze ale jak wyzwalałem Mora Sul to zwiał w panice Gonzalez heh a podobno on miał 5 ty klucz... :( nie da się nic zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:47, michal01234 napisał:

Czy jest taka misja w nordmarze że trzeba wybic wszystkie orkowe obozowiska??


Tak, zleca Ci ją Kerth z Klanu Ognia po tym jak wypełnisz zadanie z kamieniami przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Mam 4 klucze ale jak wyzwalałem Mora Sul to zwiał w panice Gonzalez heh a podobno on miał 5

Dnia 14.12.2006 o 19:52, pedrakhan napisał:

ty klucz... :( nie da się nic zrobic ??


Tak Gonzales ma jeden z kluczy zostaje ci do wyboru wcześniejszy save albo kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć młyna w okolicach Silden. Dostałem już sporo zadań m.in. zanieść ryby. Jakiś facet w Silden powiedział mi, że wystarczy iść na północ rzeką. Idę tam ale docieram tylko do wodospadu. Nie wiem wtedy co mam robić. Możecie mi pomóc???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:02, Pepper Ronie napisał:

Nie mogę znaleźć młyna w okolicach Silden. Dostałem już sporo zadań m.in. zanieść ryby. Jakiś
facet w Silden powiedział mi, że wystarczy iść na północ rzeką. Idę tam ale docieram tylko
do wodospadu. Nie wiem wtedy co mam robić. Możecie mi pomóc???!!!


młyn jest w silden:) A ryby masz w samym mieście obok rybaków:) O ile dobrze pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:03, Stwór napisał:

młyn jest w silden:) A ryby masz w samym mieście obok rybaków:) O ile dobrze pamiętam:)


Może źle przetłumaczyłem (mam angielską wersję gry - mill)... Zebrałem już chyba wszystkie ryby i nie wiem gdzie jest ten "młyn" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:03, Stwór napisał:

młyn jest w silden:) A ryby masz w samym mieście obok rybaków:) O ile dobrze pamiętam:)


To po co facet, który zlecił mi zadanie powiedział, że muszę podążać na północ rzeką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To po co facet, który zlecił mi zadanie powiedział, że muszę podążać na północ rzeką???
Bo jeśli podążasz nią na północ po właściwej stronie to zobaczysz młyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 20:10, Pepper Ronie napisał:

To po co facet, który zlecił mi zadanie powiedział, że muszę podążać na północ rzeką???


może dlatego nie znalazłeś bo to jest młyn wodny obok jest farma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:02, Pepper Ronie napisał:

Nie mogę znaleźć młyna w okolicach Silden. Dostałem już sporo zadań m.in. zanieść ryby. Jakiś
facet w Silden powiedział mi, że wystarczy iść na północ rzeką. Idę tam ale docieram tylko
do wodospadu. Nie wiem wtedy co mam robić. Możecie mi pomóc???!!!


młyn jest jak wyjdziesz przez brame z takim kolesiem co cie zaprowadzi do jego domku poza miastem to tylko wyjdż przez brame i skręć w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:02, Pepper Ronie napisał:

Nie mogę znaleźć młyna w okolicach Silden. Dostałem już sporo zadań m.in. zanieść ryby. Jakiś
facet w Silden powiedział mi, że wystarczy iść na północ rzeką. Idę tam ale docieram tylko
do wodospadu. Nie wiem wtedy co mam robić. Możecie mi pomóc???!!!

Po prostu młyn jest zaraz za areną w Silden!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się