Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 19:09, michal01234 napisał:


> Wstać to każdy by dał radę. Masz równomiernie rozłożony ciężar, więc nawet fikołka można
zrobić.

Taaa.... A może jeszcze gwiazdę, salto w tył i mostek ze stania nie:)

Zdziwił byś się, ale fikołek, szybkie wstanie jak najbardziej tak. Jakbyś zobaczył tych dzisiejszych rycerzy, to jeszcze bardziej. Żaden nie przypomina Pudziana, a jakoś się w tym poruszają i to bardzo sprawnie. A goście ze Średniowiecza, którzy w wieku 5 lat już byli uczeni walki mieczem, tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z czystej logiki.:) A co do sytuacji z topielcem, to tylko rośnie poziom trudności i trzeba samemu kombinować, co tylko idzie na plus grze. Ponad to zawsze można by było rzucić jakiś czar odstraszający zwierzaki. W końcu mówimy o świecie magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:21, kokosz88 napisał:

Tak blisko i kłopot w klasztornej bibliotece nie ma Miltena ani w tej grocie co mam zrobić
z kąd mam wziąść 12 puchar?


Najlepiej goto Milten i ograbić jego ciało bo już prawdopodobie nie żyje mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam ciężka zbroja ważyła 60 kg i kosztowała tyle co mała wieś, więc nie możesz mówić że każdy był osiłkiem bo ćwiczył od małego:P To jest wypaczenie filmów. A w dodatku dzisiejsze zbroje są wykonane ze stopów a nie normalnego żelaza jak kiedyś.

Kokosz użyj kodu goto i zobacz gdzie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:23, Yary5 napisał:

>Z czystej logiki.:) A co do sytuacji z topielcem, to tylko rośnie poziom trudności i trzeba
samemu kombinować, co tylko idzie na plus grze. Ponad to zawsze można by było rzucić jakiś
czar odstraszający zwierzaki. W końcu mówimy o świecie magii.

Taak... Szczególnie kule ognia która w takim razie w wodzie powinna Zgasnąc:) Tak jak wszystkie inne czary ogniste. A lodowy pocisk czy lodowa lanca powinny zamrażać rzekę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:21, Pepper Ronie napisał:

Słyszałem że wkrótce wyjdzie patch 1.10 do Gothic III. Czy ktoś wie kiedy to będzie?

Nawet najwięksi Magowie Ognia tego nie wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ciężkie zbroje są już tylko z metalu. Więc na dno idzie sie, że hej. W szatach jeszcze da się pływać, co zaś do zbroi buntownika, która jak podejrzewam jest zrobiona ze skóry to, zakładam brak wzmacniana metalowymi łuskami lub płytkami to raczej było by to bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:29, kokosz88 napisał:

Teraz jest problem z konsolą bo są w niej jakieś kwadraciki a mam włączona ostatnią opcje w
ustawieniach grafiki.


Jak mogę właczyć konsole w Gothic III???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dodatkowe obniżenie wymagań. Jesteś w wodzie, a najlepiej pod wodą to magia ognia nie działa, a co do lancy, to jakaś mała kra na wodzie i już. Zauważ, że kulą onia nic nie zrobisz smokowi jak i ognistemu golemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:37, Yary5 napisał:

No właśnie, dodatkowe obniżenie wymagań. Jesteś w wodzie, a najlepiej pod wodą to magia ognia
nie działa, a co do lancy, to jakaś mała kra na wodzie i już. Zauważ, że kulą onia nic nie
zrobisz smokowi jak i ognistemu golemowi.


A lodową lancą nie zrobisz nic lodowemu smokowi ani lodowemu golemowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:31, Yary5 napisał:

Ale ciężkie zbroje są już tylko z metalu. Więc na dno idzie sie, że hej. W szatach jeszcze
da się pływać, co zaś do zbroi buntownika, która jak podejrzewam jest zrobiona ze skóry to,
zakładam brak wzmacniana metalowymi łuskami lub płytkami to raczej było by to bardzo trudne.


A zakładac to ty sobie możesz równie dobrze skarpety na głowę:) Nie wiesz tego na pewno więc skończmy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wyposażenie żołnierza (karabin, kamizelka przeciwodłamkowa, hełm, plecak, amunicja, itd.) wynosi jakieś 50kg, które nie są równomiernie rozłożone. Nie mówię, że każdy był osiłkiem, ale sprawnością i siłą każdy średniak z tamtego okresu przewyższa każdego średniaka z teraźniejszości. Nie zbroja, ale miecz dwuręczny kosztował tyle co wioska. To też ciekawe, że jest tyle ciężkich zbroi w G3. Jakie stopy? Jest to zwyczajna stal. Choć trochę mocniejsza, by po pierwszym pojednyku nie nadawała się na złom. A stal nie jest cięższa od żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Kilka Pytań :)
1. Gdzie jest Yusuff który ukradł klucz do świątyni (tylko nie mówcie ze w pobliżu ruin na północny-wschód od Mora Soul)
2. Gdzie jest Kirik
3 Komu dac Ork.... tego niewolnika co sie go chce kupiec pozbyc
Z góry Thanks za odpowiedz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się