Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam maly problem. gdy wlaczam gothica po chwili wyswietlaja mi sie po angielsku jakies cyferki w lewym boku ekranu i caly czas to musze wylaczac a gdy od nowa wlacze gre sa dalej jak sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!! Napiszcie mi czy komp za 6500 zł (cena wraz z monitorem i drukarką) pociągnie Gothica 3 na max rozdzielczosci, max detalach, ogólnie wszystko max (oprócz antylansignu :P). Jesli tak to podajcie mi konfiguracje !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:14, Unreal11 napisał:

znlazl ktos moze jakas jaskinie lub miejsce z jakims fajnym skrbem.np w g2 byla jaskinia ze
smocza zguba a tu jest cosik takiego?


Tu zdaje się nic takiego niema, to co znajdziesz w skrzynkach jest losowe, więc czasami po oczyszczeniu wielkiego kompleksu jaskiń znajdziesz w skrzyni trochę wytrychów i kilka jabłek, a innym razem po pokonaniu kilku goblinów w skrzyni będzie na ciebie czekał Miecz mistrzowski (ja tak miałem), wszystko zależy od szczęścia. Chyba tylko przedmioty questowe i posiadane przez NPC`ów mają stałe położenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:50, kolo-gniew napisał:

Siema!! Napiszcie mi czy komp za 6500 zł (cena wraz z monitorem i drukarką) pociągnie Gothica
3 na max rozdzielczosci, max detalach, ogólnie wszystko max (oprócz antylansignu :P). Jesli
tak to podajcie mi konfiguracje !! :)

Zależy jaka drukarka i jaki monitor. Możesz wziąć drukarkę za 400 zł, możesz wziąć za 800 zł... Możesz zakupić monitor za 1000 zł (lcd?) lub za 2000 zł... Ale jeżeli na sama "skrzynke" przeznaczysz ze 4 tysiące to spokojnie full maxx detail myśle sobie, ja ostatnio zamówiłem za 4200 skrzyneczke, a na niej pójdzie wszystko co jest teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:50, kolo-gniew napisał:

Siema!! Napiszcie mi czy komp za 6500 zł (cena wraz z monitorem i drukarką) pociągnie Gothica
3 na max rozdzielczosci, max detalach, ogólnie wszystko max (oprócz antylansignu :P). Jesli
tak to podajcie mi konfiguracje !! :)

Mozesz wydać tyle kasy na jakiś badziew, skąd mamy wiedzieć co ty kupiłeś pisz co masz w tym blaszaku a nie ile kosztował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:05, misiolv napisał:

czy ktoś wie coś o czerwonym chełmie z rogami i jak on się nazywa i gdzie jest?

Myślę że chodzi ci chyba o chełm Ejnara!!! Jest w Nordmarze w jego grobowcu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! od wczoraj zacząłem grac w Gothic(moja edycja kol. czekała az tyle czasu) po uruchomieniu gry opcje od razu były ustawione na max i na takich też gram. gra jest płynna w kazdym miejscu bo komputer konfigurowałem specjalnie pod te grę wiec odpowiednio kazdy podzespół jest mocny. było by wszystko ok zeby nie jeden problem. nawet u mnie na 2 GB ram gra dostaje czkawki na dwie sekundy od czasu do czasu.. niby to nic takiego no ale denerwuje. wie moze ktos ja kto zlikwidowac? modyfikowałem plik ini(zwielszylem pare opcji) i raczej to samo:). wiem ze gra ma błędy ale czy nic nie mozna zrobic z tym stop na chwile? jesli ktos wie jak to bylbym wdzieczny za pomoc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:10, Matt Buckner napisał:

Gram w Gothic 3 i mam pytanie. Gdzie jest portal do Vengardu?

W Gocie gdy wejdziesz do miasta to idż proste i zobaczysz jaskinie na końcu korytaża tej jaskini na beczce jest runa do Vengardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:12, danzelmario napisał:

Witam! od wczoraj zacząłem grac w Gothic(moja edycja kol. czekała az tyle czasu) po uruchomieniu
gry opcje od razu były ustawione na max i na takich też gram. gra jest płynna w kazdym miejscu
bo komputer konfigurowałem specjalnie pod te grę wiec odpowiednio kazdy podzespół jest mocny.
było by wszystko ok zeby nie jeden problem. nawet u mnie na 2 GB ram gra dostaje czkawki na
dwie sekundy od czasu do czasu.. niby to nic takiego no ale denerwuje. wie moze ktos ja kto
zlikwidowac? modyfikowałem plik ini(zwielszylem pare opcji) i raczej to samo:). wiem ze gra
ma błędy ale czy nic nie mozna zrobic z tym stop na chwile? jesli ktos wie jak to bylbym wdzieczny
za pomoc:).


chyba nic z tym nie da sie zrobić ja mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:05, misiolv napisał:

czy ktoś wie coś o czerwonym chełmie z rogami i jak on się nazywa i gdzie jest?


jeżeli chodzi ci o rogaty chełm to gdy idziesz do nordmaru z Faring to przy ognisku będzie taki koleś pogadaj z nim to zaprowadzi cie do grabowca Ejnara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:12, danzelmario napisał:

Witam! od wczoraj zacząłem grac w Gothic(moja edycja kol. czekała az tyle czasu) po uruchomieniu
gry opcje od razu były ustawione na max i na takich też gram. gra jest płynna w kazdym miejscu
bo komputer konfigurowałem specjalnie pod te grę wiec odpowiednio kazdy podzespół jest mocny.
było by wszystko ok zeby nie jeden problem. nawet u mnie na 2 GB ram gra dostaje czkawki na
dwie sekundy od czasu do czasu.. niby to nic takiego no ale denerwuje. wie moze ktos ja kto
zlikwidowac? modyfikowałem plik ini(zwielszylem pare opcji) i raczej to samo:). wiem ze gra
ma błędy ale czy nic nie mozna zrobic z tym stop na chwile? jesli ktos wie jak to bylbym wdzieczny
za pomoc:).

A jaki masz sprzet że tak ci Gothic 3 chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją wiec tak znalazłęm goscia na drodze i gada ze go bandyci napadli kazał ich szukac w jaskini na wybrzezu w cup dan czy cos takiego wiec poszedłem do tego miasta znalazłem skrzynki ale te skrzynki były dla orka a gosciu miał beczki z oliwą i kazał mi je do niego odnowa przyprowadzic znalazłem jedną jaskinie obog cup dan ale ich tam nie było na samym dole były jakies smoczki :D wiec uciekłem , prosze was o pomoc gdzie te lamy moge znajsc:D a i gdzie znajde orka ktory mi da zadanie gosciu mowił ze pilnuje latarni na gorze to poszedłem tam gdzie jest latarania i ta arena co trzabyło się lac na niej i go tam nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:56, Pawlenko12 napisał:

Mam problem z misją wiec tak znalazłęm goscia na drodze i gada ze go bandyci napadli kazał
ich szukac w jaskini na wybrzezu w cup dan czy cos takiego wiec poszedłem do tego miasta znalazłem
skrzynki ale te skrzynki były dla orka a gosciu miał beczki z oliwą i kazał mi je do niego
odnowa przyprowadzic znalazłem jedną jaskinie obog cup dan ale ich tam nie było na samym dole
były jakies smoczki :D wiec uciekłem , prosze was o pomoc gdzie te lamy moge znajsc:D a i
gdzie znajde orka ktory mi da zadanie gosciu mowił ze pilnuje latarni na gorze to poszedłem
tam gdzie jest latarania i ta arena co trzabyło się lac na niej i go tam nie ma .


Musisz znaleść jaskinię ortegi. Jak wszystkich wybijesz znajdziesz te skrzynie bez problemu. Ortega jest niedaleko patrolu orków między redock a ardea. Wejście do jego kryjówki to jaskinia pod górą. Poczytaj wczęśniej na forum a znajdziesz mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:06, Arturos22 napisał:

> Mam problem z misją wiec tak znalazłęm goscia na drodze i gada ze go bandyci napadli kazał

> ich szukac w jaskini na wybrzezu w cup dan czy cos takiego wiec poszedłem do tego miasta
znalazłem
> skrzynki ale te skrzynki były dla orka a gosciu miał beczki z oliwą i kazał mi je do niego

> odnowa przyprowadzic znalazłem jedną jaskinie obog cup dan ale ich tam nie było na samym
dole
> były jakies smoczki :D wiec uciekłem , prosze was o pomoc gdzie te lamy moge znajsc:D
a i
> gdzie znajde orka ktory mi da zadanie gosciu mowił ze pilnuje latarni na gorze to poszedłem

Dnia 16.12.2006 o 11:06, Arturos22 napisał:


> tam gdzie jest latarania i ta arena co trzabyło się lac na niej i go tam nie ma .

Musisz znaleść jaskinię ortegi. Jak wszystkich wybijesz znajdziesz te skrzynie bez problemu.
Ortega jest niedaleko patrolu orków między redock a ardea. Wejście do jego kryjówki to jaskinia
pod górą. Poczytaj wczęśniej na forum a znajdziesz mapkę.


aaaa to odpalam i ide grac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się