Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 23:05, squeglee napisał:

Ale Gothic 2 miał to coś, co Gothic 3 stracił.

Dużo stracił, nawet bardzo dużo. Klimat nie ten. Nudny już z tym jestem, wiem, ale system walki naprawdę mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:07, Unreal11 napisał:

szkoda ze braqje takich sekretow oraz ze niemozna sie przylaczyc do danego ugrupowania


Powiem ci, że mi też tego brakuje. Wtedy czułeś się zżyty ze swoją frakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:07, Monastor napisał:

> Myślałem, że byłem jedyny :-).
Zabiłeś chociaż te smoki jak je pierwszy raz zobaczyłeś? :)

Akurat tak są kiepsko ustawione, że ze słabego łuku je ustrzeliłem. Te stały i tylko obrywały. Co innego ogry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:13, Unreal11 napisał:

jak naciskam ~ aby wpisac kod to wyskakuje czrny ekran i nie widac co pisze wiesz cos o tym?
a jest jakis patch na to aby wilki tak nie kasaly

Nie mam pojęcia jak działa konsola. Nigdy z niej nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:10, Yary5 napisał:

Co innego ogry.

Tak w jaskini wystarczy się ustawić tak by zdaleka atakować i wystarczająco daleko by zanim dojdą ubić je z łuku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:13, Unreal11 napisał:

jak naciskam ~ aby wpisac kod to wyskakuje czrny ekran i nie widac co pisze wiesz cos o tym?
a jest jakis patch na to aby wilki tak nie kasaly

Tez mialem ten problem, ale sobie z nim poradzilem. Musisz w folderze \Data zrobic folder nazwany DOKŁADNIE TAK: _compiledImage , w nim folder nazwany TAK: _Intern, i uruchomic gre. Mi to pomoglo. Jakby ktos mial jeszcze jakies problemy, to pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:07, Yary5 napisał:

> Ta cała losowość jest bez sensu bo prawdopodobieństwo znalezienia ciekawych przedmiotów
jest małe.
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. A co do miecza, to jeśli różnica między zwyczajnym a z
rudy jest tak mała, to po co tyle biegania za ta rudą? Po co ta wyprawa paladynów na Khorinis
i inwazja orków na Nordmar? Trochę to bez sensu.

Słuchaj miecze z Rudy zawsze w G1 czy G2 były mocniejsze od zwykłych mieczy, najsłabsze miecze z rudy były może trochę słabsze od najmocniejszych zwykłych mieczy. Można było wykuwać miecz długi z rudy, któremu półtoraręczny zwykły nie dorastał do pięt, potem mozna było wykuwać miecze półtoraręczne z rudy itd. Ja w G2 głównie grałem bronią dwuręczną bo była fajna i silna, ale tutaj jak są tarcze to z nimi jest więcej możliwości obrony, jak masz wytrzymałości tak 220-250 to tarcza naprawde jest super, bo pochłania każde obrażenia a z łuków zabierają raptem 1/6 lub 1/7 paska wytrzymałości, a ten się dośc szybko regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:10, Yary5 napisał:

Akurat tak są kiepsko ustawione, że ze słabego łuku je ustrzeliłem. Te stały i tylko obrywały.

Miałem tak samo :)

Dnia 16.12.2006 o 23:10, Yary5 napisał:

Co innego ogry.

Przy wybijaniu ich wykorzystałem fakt, że Bezimienny jest jedyną istotą na świecie zdolną do skakania (przy czym nawet on nie potrafi się wspinać) ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:55, Monastor napisał:

Przy wybijaniu ich wykorzystałem fakt, że Bezimienny jest jedyną istotą na świecie zdolną do
skakania (przy czym nawet on nie potrafi się wspinać) ^^''

To jest dopiero fantastyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W G1 i w G2 faktycznie, były mocniejsze. Choć i tak taki Topór Bersekera czy Smocza Zguba były lepsze, choć nie dawały premi do umiejętności walki. Jedynie Duże Magiczne Ostrze Na Smoki przewyższało powyższe, a i tak tylko w walce ze smokami. Chodzi mi o to, że w G3 różnica między normalnymi mieczami, a tymi z rudy nie jest tak znacząca. I tym właśnie poddali w wątpliwość sens działania paladynów z G2 i orków z G3. Ha, nigdy nie zwiększałem tak wytrzymałości i widzę, że niesłusznie oceniałem, że tarcza jest do kitu. Ale nawet teraz jak to wiem, to na wilki będę szedł z lodową lancą i kulą ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:55, zejdli napisał:

Siemka! W jaki sposob moge sie nauczyc magii przemiany!

Tylko u maga wody. Wszyscy są w Varancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 02:44, Unreal11 napisał:

mam pytanie gdzie znajde sztabe CZYSTEJ magicznej rudy....potrzebuje do wykucia miecza
runicznego


Jedną dostaniesz od władcy klanu ognia za wykonanie jego zadań a inne to musisz liczyć na duuuużo szczęscia aby wylosować w jakiejs skrzyni ... ale jak już zdobędziesz tą sztabkę to nie rób z niej miecza runicznego tylko miecz przodków jest on znacznie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:21, kuko7 napisał:

Niektórzy mówią, że w jaskini pod Cape Dun są fajne skarby. Jeszcze tam nie byłem, ale chyba
warto zajrzeć...;]


Pilnują tego dwa smoki, a co do skarbów to takie sobie, sporo kasy i przedmioty generowane przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się