Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam demo Gothic 3, i przycina się dosyć często.
Mam:
Procesor AMD Athlon(tm) 64 Processor 2800+
512 RAM
Radeon 9600 SERIES
Czy dokupienie 512 RAMu rozwiąze ten problem ? Proszę o szybką, fachową odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:39, Piotrek B. napisał:

Czy dokupienie 512 RAMu rozwiąze ten problem ? Proszę o szybką, fachową odp.


Całkowicie to raczej nie rozwiąże, ale powinno znacząco pomóc. Gothic 3 jest w tej chwili taką grą która na każdym kompie (mniej lub bardziej) będzie się przycinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:45, christyle napisał:

jaka jest misja dla silvio zeby mnie uczył?


Silvio powinien Cię odrazu uczyć, nie musisz wykonywać dla niego chyba żadnej misji aby skorzystać z jego nauk, przynajmniej ja nie musialem nic dla niego wypełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Gothica 3 i niestety gierka nie chozdi mi zbyt płynnie. Dopiero na najniższej rozdzielczości.
Mój komputer: AMD Athlon 64 Processor 3800+
2 GB RAM
grafika - Radeon 9250 :(
Czy żeby gra chodziła mi na lepszej rozdzielczości muszę kupować nową kartę, czy da się jakoś to zmienić bez potrzeby jej wymiany?
Poproszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mama problem z błędem o nazwie Where is the guru? i ktos mi napisał że muszę zmienić rozmiar pliku stronicowania a czy ktos wie na jakim dysku muszę go zmienic????na tym co jest zainstalowana gra czy na tym co jest windows??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:04, Pyton15 napisał:

Hej mama problem z błędem o nazwie Where is the guru? i ktos mi napisał że muszę zmienić rozmiar
pliku stronicowania a czy ktos wie na jakim dysku muszę go zmienic????na tym co jest zainstalowana
gra czy na tym co jest windows??


Siema mama musisz sobie dokupić rama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 1GB powinno wystarczyć niektórzy mają taką konfigurację kompa jak ja i tak samo ustawione detale i im sprawnie chodzi bez takich błędów bo zmienili rozmiar pliku stronicowania a błąd wyskakuje mi przy zapalaniu pochodni!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:08, Pyton15 napisał:

mam 1GB powinno wystarczyć niektórzy mają taką konfigurację kompa jak ja i tak samo ustawione
detale i im sprawnie chodzi bez takich błędów bo zmienili rozmiar pliku stronicowania a błąd
wyskakuje mi przy zapalaniu pochodni!!??


Wygląda na to, że będziesz musiał kroczyć w ciemności :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 11:09, squeglee napisał:

Wygląda na to, że będziesz musiał kroczyć w ciemności :-).

A nie da się czegoś z tym zrobic??i o co chodzi z tym rozmiarem pliku stronicowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:11, Pyton15 napisał:


> Wygląda na to, że będziesz musiał kroczyć w ciemności :-).
A nie da się czegoś z tym zrobic??i o co chodzi z tym rozmiarem pliku stronicowania??


Wejdź na oficjalne forum G3, tam jest opisane jak sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:08, Pyton15 napisał:

mam 1GB powinno wystarczyć niektórzy mają taką konfigurację kompa jak ja i tak samo ustawione
detale i im sprawnie chodzi bez takich błędów bo zmienili rozmiar pliku stronicowania a błąd
wyskakuje mi przy zapalaniu pochodni!!??

Ale nie martw się! Innos oświetli twoją ścieżkę! Ja zmieniłem na wszystkich dyskach do 1,5 Gb i już błąd mi nie wyskakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:16, sługa Innosa napisał:

> mam 1GB powinno wystarczyć niektórzy mają taką konfigurację kompa jak ja i tak samo ustawione

> detale i im sprawnie chodzi bez takich błędów bo zmienili rozmiar pliku stronicowania
a błąd
> wyskakuje mi przy zapalaniu pochodni!!??
Ale nie martw się! Innos oświetli twoją ścieżkę! Ja zmieniłem na wszystkich dyskach do 1,5
Gb i już błąd mi nie wyskakuje :-)

Ok spróbuję dzięki!!! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkudniową przerwę w graniu więc opiszę swoje wrażenia ;]
Nie będę ukrywał rozczarowania grą. Czegoś mi brakuje... Krainy Centralne są strasznie monotonne, brakuje też trochę gothicowego humoru. Bohater jest jakiś drętwy ;) NPC-e są mało charakterystyczni. W GI łatwo możnabyło wszytkich zapamiętać czymś sie wyróżniali. Jak narazie mam wraqżenie, że wszyscy najemnicy to jedna postć, buntownicy druga, a orkowie trzecia. No i jeszcze myśliwi czwarta. Nie wiem, weźmy choćby takie spotkanie z Laresem z GII i GIII. Jak spotkałem go w porcie w dwójce, to się łezka w oku zakręciła, a tutaj jakoś bez emocji... Liczyłem na trochę ożywienia gry w Nordmarze, ale się tam zgubiłem i jakieś 2 godziny biegałem po lodowcahc bez celu, a że ciągle się coś pod miecz napatoczyło nie chciałem loadować żeby pedeków nie tracić;] Czekam na jakiś zwrot akcji, nie wiem, może w końcu coś związanego z fabułą która uparcie tkwi w miejscu mimo wielu godzin grania. Nie wiem na jakim etapie gry jestem (i chyba nie chcę wiedzieć) ale po jakimś tygodniu ciągłego grania jeszcze nic się nie wydarzyło. O przepraszam spotkałem króla, który jako kolejna osoba kazał mi szukać ognistych pucharów i mamrotał coś o tym, że jestem wybrańcem. Może trzeba było stanąć po stronie orków, to miałbym radochę z zabicia króla ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Może trzeba było stanąć po stronie orków, to miałbym radochę z zabicia króla

Dnia 17.12.2006 o 11:24, gaax napisał:

;]

Jak śmiesz obrazać imie RhobaraII! Zemsta Innosa cię zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się