Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 12:12, falcon33 napisał:

> Myślałem, że atak z wyskoku miał być zwykłym ruchem typu unik, pchnięcie czy skok.

Nie wspominają o tej "wycince" w pliku readme


Bo kto do błędu by się przyznawał:) może im nie wyszło z tym atakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:13, Krzysiekmaster napisał:

ja uważąm że jeśli chodi o gothic 3 to najbardziej nie podoba mi sie styl walki:/ w g2 i g1
nie było mowy żeby pokonać kogoś ciągle atakując i waląc w jeden przycisk tak trzeba było blokować
patrzeć kiedy uderzyć cos sie działo a już nie mówei jak było w walce 1 na 1:/ a w 3 wystarczy
wqalić w jeden przycisk a przeciwnik nie zdąż ynic zrobić!!!!!! to musi być zmienione:/


ro jest racja. Za bardzo chyba chcieli uprościć tak jak w mor.... w moro.... nie nie wyduszę ego z siebie. Ale wie każdy o jaką grę mi chodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:13, squeglee napisał:

> Nie wspominają o tej "wycince" w pliku readme

Za to wspominają w instrukcji.


nie nie mówią że wycięli tą funkcje. jest napisane tylko ze niby jest cos taakiego ale nie napisali ze wycięli to z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:15, michal01234 napisał:

> ja uważąm że jeśli chodi o gothic 3 to najbardziej nie podoba mi sie styl walki:/ w g2
i g1
> nie było mowy żeby pokonać kogoś ciągle atakując i waląc w jeden przycisk tak trzeba było
blokować
> patrzeć kiedy uderzyć cos sie działo a już nie mówei jak było w walce 1 na 1:/ a w 3 wystarczy

> wqalić w jeden przycisk a przeciwnik nie zdąż ynic zrobić!!!!!! to musi być zmienione:/


ro jest racja. Za bardzo chyba chcieli uprościć tak jak w mor.... w moro.... nie nie wyduszę
ego z siebie. Ale wie każdy o jaką grę mi chodz :)

no włąsne o to mi chodzi:P ale w g2 g1 to własnie dawało fajny klimat jak męczyłeś sie w walce 1 na 1 było fanie a tutaj nie ma tego fajnego dodatkowego klimatu:/ tam samo jest ze zwierzętami one albo nic nie robią jak je bijesz albo puszczają seryjke że giniesz odrazu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w CDA pisali, że system walki jest bardzo fajny. Nieprawda, jest uproszczony do maksimum, wystarczy walić w LMP ile wlezie. Ja osobiscie odkryłem jedną fajną kombinację-najpierw blokujemy, wtedy wyprowadzamy mocny atak i kiedy przeciwinik trzyma się za klatę, atakujemy długo trzymając LPM. Jeden taki kombos na całą grę...żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tego w G1 dochodził taki smaczek ze jak na początku gry nie udało ci sie idealnie machnąć mieczem w tempo to już potobie:) np. podczas walki z goblinem czy śierojadem na początku:) A jak się gra pierwszy raz to juz wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:18, squeglee napisał:

A w CDA pisali, że system walki jest bardzo fajny. Nieprawda, jest uproszczony do maksimum,
wystarczy walić w LMP ile wlezie. Ja osobiscie odkryłem jedną fajną kombinację-najpierw blokujemy,
wtedy wyprowadzamy mocny atak i kiedy przeciwinik trzyma się za klatę, atakujemy długo trzymając
LPM. Jeden taki kombos na całą grę...żenada!

A we mnie rośnie tęsknota za G2+NC i Obkiem, właśnie z powodu systemu walki. Pamiętacie bitwę na zamku w Górniczej Dolinie po otworzeniu bramy, albo obronę Brumy, odbicie Kvacht, lub szturm deadr na Miasto Cesarskie? Te wyzwalanie miast spod okupacji orków i assasynów to takie namiastki tych wyżej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie techniczne: Czy komuś udało sie zrobić obraz płyty Gothica aby dalo sie grac ??? Mój naped rysuje troche plyty wiec przyda sie obraz aby utrzymac plyte w dobrym stanie. Prosze o odpowiedz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:28, michal01234 napisał:

I do tego w G1 dochodził taki smaczek ze jak na początku gry nie udało ci sie idealnie machnąć
mieczem w tempo to już potobie:) np. podczas walki z goblinem czy śierojadem na początku:)
A jak się gra pierwszy raz to juz wogóle:)

no to było najlepsze:D albow g2 na początku każdy npc prawie cie lał na jeden strszał i musiałeś ciągle blokować i w odpowiednim momencie go uderzyć to było coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Jak znaleść kamień przodków do grobowca Angira ??? Orków koło grobowca zabiłem wszystkich, lecz szaman mi zwiał i nie wiem gdzie go szukać . Może ktoś spotkał się z takim problemem z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat system walki w Oblivionie nie był idealny. Owszem, o wiele lepszy niż w Gothicu 3, ale brakowało mi tam ciosów. Za mało ich tam było. Albo to ja jestem zbyt wymagającym graczem... Ale fakt, obrona Brumy miała ten klimat, tego się nie uda powtórzyć. A odbicie Kvatch-nie ma porównania-czerwone niebo, brama Oblivionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:36, squeglee napisał:

Akurat system walki w Oblivionie nie był idealny. Owszem, o wiele lepszy niż w Gothicu 3, ale
brakowało mi tam ciosów. Za mało ich tam było. Albo to ja jestem zbyt wymagającym graczem...
Ale fakt, obrona Brumy miała ten klimat, tego się nie uda powtórzyć. A odbicie Kvatch-nie ma
porównania-czerwone niebo, brama Oblivionu...

Tak, Obek nie mial idealnego systemu walki, ale można było przy odpowiednim poziomie akrobatyki uderzać z wyskoku, robić uniki przewrotami w bok, uderzyć mieczem do przodu i jednocześnie obejśc przeciwnika np. z lewej i znależć się mu za plecami. A co do ciosów, faktycznie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:36, atk napisał:

Witam !!! Jak znaleść kamień przodków do grobowca Angira ??? Orków koło grobowca zabiłem wszystkich,
lecz szaman mi zwiał i nie wiem gdzie go szukać . Może ktoś spotkał się z takim problemem z
góry dziękuję za pomoc.

A obszukałeś zwłoki na ołtarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:
1. W Vengardzie jeden z buntowników zlecił mi przyniesienie narzędzi, zebrałem już piły, ale brakuje mi młotów i kilofów, czy te zadanie można wykonać "na raty", przynosząc mu tylko część narzędzi, czy trzeba dostarczyć je wszystkie ??? Podszedłem do niego z piłam i.... nic.
2. Czy ktoś mi powie jak się gotuje inne rzeczy niż pieczeń, np potrawkę z chrząszcza. W G II trzeba było mieć patelnię i składniki, teraz mam patelnię, znajduję palenisko czy ognisko i nic.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze co to jest za umiejętnść korzystanie z lekkich pancerzy?????/ to jest ulepszanie szat???? bo nie wiem czy się tego nauczyć bo jestem magiem , aha jeszcze jedno opłaca się nauczyć walki kosturami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie dlaczego jak walczę z goblinami z demonami lub z Orgiem to mi się gra zawiesza ? Jak uruchamiam na początku grę gdzie jest logo z G3 pisze , żebym usunął jakieś pliki txm czy jakoś tak z nazwami goblin , demon , org , 2H itd. tylko , że ich niema w folderze z grą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się