Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 12:46, Pablor napisał:

Dwa pytanka:
1. W Vengardzie jeden z buntowników zlecił mi przyniesienie narzędzi, zebrałem już piły, ale
brakuje mi młotów i kilofów, czy te zadanie można wykonać "na raty", przynosząc mu tylko część
narzędzi, czy trzeba dostarczyć je wszystkie ??? Podszedłem do niego z piłam i.... nic.
2. Czy ktoś mi powie jak się gotuje inne rzeczy niż pieczeń, np potrawkę z chrząszcza. W G
II trzeba było mieć patelnię i składniki, teraz mam patelnię, znajduję palenisko czy ognisko
i nic.i

1. Można na raty, ale trzeba w takiej kolejności ja Ci powiedział. Najpierw kilofy, później młoty (ale nie kowalskie), na końcu piły. A i jest błąd. Pił potrzeba 15, a nie 5.
2. Potrawkę z chrząszcza robisz w kotle. Potrzebny jest jeszcze przepis. Pieczeń robisz przy samym ognisku, po prostu klikasz na nie. Niczego więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:55, Krzysiekmaster napisał:

wiecie moze co to jest za umiejętnść korzystanie z lekkich pancerzy?????/ to jest ulepszanie
szat???? bo nie wiem czy się tego nauczyć bo jestem magiem , aha jeszcze jedno opłaca się nauczyć
walki kosturami?????

Ma to niby podnieść możliwości ochronne szat, ale jakoś nie zauważyłem, by mi to pomogło. Jak lubisz walke np. halabardą to możesz się uczyć kosturów. Lepsze są miecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z obozem orków w Mora Sul...chicałem zaporwadzić Orknaroka do Fasima ale wszyscy orokowie mnie zaczeli atakować :/
Czy to jest związane z tym,że wyciolem obóz orków w Al Shedim albo mam za malo reputacji u nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:14, witeek napisał:

Mam problem z obozem orków w Mora Sul...chicałem zaporwadzić Orknaroka do Fasima ale wszyscy
orokowie mnie zaczeli atakować :/
Czy to jest związane z tym,że wyciolem obóz orków w Al Shedim albo mam za malo reputacji u
nich???


Związane jest z tym że za dużo miast wyzwoliłes w myrtanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:14, witeek napisał:

Mam problem z obozem orków w Mora Sul...chicałem zaporwadzić Orknaroka do Fasima ale wszyscy
orokowie mnie zaczeli atakować :/
Czy to jest związane z tym,że wyciolem obóz orków w Al Shedim albo mam za malo reputacji u
nich???

Jak wyzwolisz trzy miasta spod okupacji orków, to atakują Cię wszyscy orkowie. Jak wyzwolisz choć jedno miasto assasynów, to naczelnicy miast nie będą mieli dla Ciebie misji. Jeśli koniecznie chcesz wykonać tą misję, to dasz radę zrobić tylko połowę, bo Fasim każe Ci odprowadzić Orknaroka do Kalesha - orka. Tych orków co są przy Fasimie, sprowokuj by pobiegli za tobą i pędź w stronę jakiś zwierzaków. I pozwól aby to one ich zabiły. Jak Ty zabijesz orka, to assasyni mogą nie chcieć z Tobą gadać. Ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:27, Krzysztofica napisał:

dlaczego jak zabijesz króla asasynów to asasyni w miastach orków walczą z orkami???

Może orkowie korzystają z bezkrólewia u assasynów i chcą przejąć władzę nad pustynią. W Trelis szef orków wyjaśnił beziemu stosunki między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi podać dokładną lokalizację Riordiana, najlepiej względem bandziorów na południe od Bragi ? Proszę nie dawać mi linków do mapki, gdyż w ogóle mi ona nie pomogła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:43, witeek napisał:

To kiszka...trudno od początku grać nie będe za daleko jestem żeby się cofać

No to miecz w dłoń i NA PLASTERKI S..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:52, WorldWar3PL napisał:

Ktoś może mi podać dokładną lokalizację Riordiana, najlepiej względem bandziorów na południe
od Bragi ? Proszę nie dawać mi linków do mapki, gdyż w ogóle mi ona nie pomogła :-/

Jego to prosto znależć. Wyjdź z Bragi w kierunku Ben Eraj, po prawej będziesz miał ruinki i tam on sobie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanka
1.Jak najlepiej dojsc do Klasztoru.
2. Da sie dojsc do klasztoru z Klanu ognia i jak to zrobic
Z góry Thanks za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis sposób, żęby mnie nie atakowali orkowi przywódcy? Bo zamiast po odbiciu Montery iść o Vengradu to odbiłem jeszcze Silden i bie moge wielu misij teraz wykonać, w których tzreba iśc do przywódcy. Moze mam zdobyć wieksza reputację dla orków? Nie wiem co mam robić. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie na gwiazdkę Gothica3 i mam maly klopocik. Odpalam Plytke i juz chce odpalic instalke a tu wyskakuje mi malutki blad. w zasadzie nie blad bo szybki komunikat w okienku DOS o tresci "Zbyt duzy plik aby zgrac do pamięci". Kurcze nie wiem co to moze byc. Jakis help mozna ??

Moj sprzet to:
Pentium 4 3,2GHZ HT
1024MB RAM
250GB HDD
Geforce 5500 256mb

Może to w czyms pomorze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:56, YamaroTTo napisał:

Witam. Kupiłem sobie na gwiazdkę Gothica3 i mam maly klopocik. Odpalam Plytke i juz chce odpalic
instalke a tu wyskakuje mi malutki blad. w zasadzie nie blad bo szybki komunikat w okienku
DOS o tresci "Zbyt duzy plik aby zgrac do pamięci". Kurcze nie wiem co to moze byc. Jakis help
mozna ??

Moj sprzet to:
Pentium 4 3,2GHZ HT
1024MB RAM
250GB HDD
Geforce 5500 256mb

Może to w czyms pomorze ??


Spróbuj zwiększyć sobie pamięć wirtualną i jeszcze raz zainstaluj Gothica 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się