Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 15:02, pendejo napisał:

wie ktos moze skad wziac sztabe czystej magicznej rudy bo potrzebuje do przepisu na miecz runiczny


O ile mi wiadomo to po wyzwoleniu kopalni w Klanie Młota Ingvar ci daje jedną sztabkę CZYSTEJ rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:02, pendejo napisał:

wie ktos moze skad wziac sztabe czystej magicznej rudy bo potrzebuje do przepisu na miecz runiczny


Jedną sztabę możesz dostać od przywódcy Klanu Ognia, Kertha za wypędzenie orków z Nordmaru, jesli chcesz więcej sztab to musisz w skrzyniach poszukać i liczyć, że jakaś Ci sie wylosuje, a na to jest bardzo małe prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:02, pendejo napisał:

wie ktos moze skad wziac sztabe czystej magicznej rudy bo potrzebuje do przepisu na miecz runiczny

W Klanie Ognia dostaniesz od szefa klanu za misje z grobowcami, w Ben Sali dostaniesz misję odzyskania sztabek, no i skrzynie (losowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:04, jcl99 napisał:

O ile mi wiadomo to po wyzwoleniu kopalni w Klanie Młota Ingvar ci daje jedną sztabkę CZYSTEJ rudy


Nie daje, przynajmniej mi nigdy nie dał i nigdy nawet nie proponował tego, a grałem już nie raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:45, Yary5 napisał:

> Witam !!! Jak znaleść kamień przodków do grobowca Angira ??? Orków koło grobowca zabiłem
wszystkich,
> lecz szaman mi zwiał i nie wiem gdzie go szukać . Może ktoś spotkał się z takim problemem
z
> góry dziękuję za pomoc.
A obszukałeś zwłoki na ołtarzu?

tak wszystkie zwłoki obszukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:36, kasztanek napisał:

tak sie zastanawiam: kiedy jest najlepszy moment na odbijanie miast? czy reputacja u orkow
jest potrzebna w varrancie i nordmarze?

Najelpiej miasta pozostawić sobie na później, czyli po przybyciu z Nordmaru. W mroźnej krainie i tak każdy ork będzie chcał Cię zabić, więc tam reputacją nic nie wskórasz. Gorzej w Varancie, gdzie kilku orków się trafia, najemników także. Gdybyś przed Varantem odbił miasta, to niewątpliwie w niektórych momentach na pustyni byłoby Ci trudniej. Ale i to da się przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie mogę się nauczyć 3 poziomu w walce bronią dwuręczną? Też mieliście problemy w samotnym przemierzaniu Nordmaru? Pochlastać się można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:52, gaax napisał:

Mam pytanie: gdzie mogę się nauczyć 3 poziomu w walce bronią dwuręczną?

O ile dobrze pamiętam, to Ugolf w Klanie Młota uczy tej umiejętności.

Dnia 17.12.2006 o 15:52, gaax napisał:

Też mieliście problemy
w samotnym przemierzaniu Nordmaru? Pochlastać się można...

Nie jest aż tak źle... Trzeba tylko chodzić z łukiem/kuszą/czarem i omijać zgrupowania wrogów. O ile masz słabą postać, bo przy bardziej przypakowanej trzy trolle nie stanowią problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA Przesłem WSZYSTKIE CZESCI GOTHIC. jestem miszczunio HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA H AH AH HA HA AHA AHA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:44, szymonek-20 napisał:

Szy jest jakiś sposób, zeby nie atakowali mnie przywódcy orków, po odbiciu 4 miast??

nie gadac z nimi :) a tak ogolnie to nie ma sposobu tak juz jest i koniec chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:44, szymonek-20 napisał:

Szy jest jakiś sposób, zeby nie atakowali mnie przywódcy orków, po odbiciu 4 miast??

Nie. Teraz musisz grać ze wszystkimi orkami przeciwko sobie. W Nordmarze nie powinieneś mieć z tym problemu, natomiast w Varancie znajduje się kilka orków. Jakoś sobie poradzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz prosze o pomoc z tym samym problemem o nazwie where is the guru? co musze wymienić albo zmienić żeby to naprawic bo nie moge grać. Za kazdym razem jak zapalam pochodnie albo rzucam kule ognia albo jakiś szaman rzuca kule ognia gra sie wyłącza i wyskakuje ten komunikat/błąd mój komp to AMD Athlon 64 3000+
1GB ramu i GF 6600GT 128 mb POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:21, Pyton15 napisał:

Jeszcze raz prosze o pomoc z tym samym problemem o nazwie where is the guru? co musze wymienić
albo zmienić żeby to naprawic bo nie moge grać. Za kazdym razem jak zapalam pochodnie albo
rzucam kule ognia albo jakiś szaman rzuca kule ognia gra sie wyłącza i wyskakuje ten komunikat/błąd
mój komp to AMD Athlon 64 3000+
1GB ramu i GF 6600GT 128 mb POMOCY!!!

Mam trochę słabszy sprzęt i to samo wyskakuje ale o tym już gadaliśmy!!! Jedyna rada to albo zmiana sprzętu albo spróbuj przeinstalować grę (tego jeszcze nie próbowałem). ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się