Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Widzę, że trafiłem na wykapanego nordmarczyka, w związku z tym mam parę pytań:
-Ile reputacji wymaga średnia zbroja nordmarska?
-Są chociaż trzy zadania podbijające reputację w Nordmarze o co najmniej 10 pkt.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:29, squeglee napisał:

Widzę, że trafiłem na wykapanego nordmarczyka, w związku z tym mam parę pytań:
-Ile reputacji wymaga średnia zbroja nordmarska?
-Są chociaż trzy zadania podbijające reputację w Nordmarze o co najmniej 10 pkt.?

Średnia zbroja wymaga 25 reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:03, Kuska13 napisał:

HA HA HA Przesłem WSZYSTKIE CZESCI GOTHIC. jestem miszczunio HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
HA HA HA HA H AH AH HA HA AHA AHA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Jesteś analfabetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:03, Kuska13 napisał:

HA HA HA Przesłem WSZYSTKIE CZESCI GOTHIC. jestem miszczunio HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
HA HA HA HA H AH AH HA HA AHA AHA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Nie powiedziałbym ''mistrzunio''. Gothici wcale nie były takie trudne... Zagraj w Devil May Cry albo w Far Cry i zobaczysz co ro jest trudna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:29, squeglee napisał:

Widzę, że trafiłem na wykapanego nordmarczyka, w związku z tym mam parę pytań:
-Ile reputacji wymaga średnia zbroja nordmarska?

50%.

Dnia 17.12.2006 o 16:29, squeglee napisał:

-Są chociaż trzy zadania podbijające reputację w Nordmarze o co najmniej 10 pkt.?

Hmm... Nie pamiętam. Na to się nie zwraca zbyt dużej uwagi. Być może wyzwolenie Nordmaru od orków i odbicie kopalni rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 17.12.2006 o 15:57, Bumber napisał:

Nie jest aż tak źle... Trzeba tylko chodzić z łukiem/kuszą/czarem i omijać zgrupowania wrogów.
O ile masz słabą postać, bo przy bardziej przypakowanej trzy trolle nie stanowią problemu.
:)

Ale mi ni o to chodziło :) Jestem napakowany jako cholera, ale się ciągle gubię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 16:38, gaax napisał:

Ale mi ni o to chodziło :) Jestem napakowany jako cholera, ale się ciągle gubię ;p


To jest jeden z dwóch największych problemów Nordmaru. Nie dość, że nie wiesz dokąd iść, to jest tam za dużo wilków (przy czym już jeden może cię bez problemu zadźgać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:38, gaax napisał:

Ale mi ni o to chodziło :) Jestem napakowany jako cholera, ale się ciągle gubię ;p

To Cię nie zrozumiałem. Przy podróżowaniu przez Nordmar może pomóc mapa, jaką otrzymujemy od Kertha. Po pewnym czasie sam zaczniej rozpoznawać większość terenów. Wystarczy trochę pochodzić, pozwiedzać... Choć prawdą jest, że w Nordmarze bardzo łatwo się zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:38, Bumber napisał:

> Widzę, że trafiłem na wykapanego nordmarczyka, w związku z tym mam parę pytań:
> -Ile reputacji wymaga średnia zbroja nordmarska?
50%.

Na srednia zbroje potrzeba 25 % jesli juz ;p bo srednia to nie ciezka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:45, TaFiT napisał:

Na srednia zbroje potrzeba 25 % jesli juz ;p bo srednia to nie ciezka ;p

Faktycznie, nie doczytałem. Najmocniej przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ta poprawka ma zmienic? Czy jest już poprawka zwiększająca płynność gry bo na moim kompie (1 GB RAM , GeForce 6800GS i Athlon XP 2600+) gra chodzi marnie i tnie sie nawet na najniższych ustawieniach. Czy jest jakiś sposób żeby pograć bez przycięcia czy mam za słabego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:55, Splitter napisał:

A co ta poprawka ma zmienic? Czy jest już poprawka zwiększająca płynność gry bo na moim kompie
(1 GB RAM , GeForce 6800GS i Athlon XP 2600+) gra chodzi marnie i tnie sie nawet na najniższych
ustawieniach. Czy jest jakiś sposób żeby pograć bez przycięcia czy mam za słabego kompa?

Po tym patchu ma sie podobno mniej ciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydal by sie patch na to zeby wilki mniej gryzly i zeby przedmioty sie ni generowaly oraz na to aby mozna bylo dolaczyc do jakiejs gildi...noi inny system walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. koło początkowego miasta jest polana, a za tą polaną jest jakieś duże miasto, otoczone barierą. widziałem je z daleka. i tu zaczyna się moje pytanie: czy do tego miasta mogę wejść???
i moje drugie pytanie: gdy pokonałem stado orków w pierwszym mieście, potem poszedłem odrazu do cape dun (i je oswobodziłem) a gdy już wróciłem miasto było totalnie rozbudowane. ale nie było gorna! gdzie jest gorn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:26, sinir napisał:

mam pytanie. koło początkowego miasta jest polana, a za tą polaną jest jakieś duże miasto,
otoczone barierą. widziałem je z daleka. i tu zaczyna się moje pytanie: czy do tego miasta
mogę wejść???

To miasto to Vengard. Póżniej zdobywasz teleport i możesz iść do króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:26, sinir napisał:

mam pytanie. koło początkowego miasta jest polana, a za tą polaną jest jakieś duże miasto,
otoczone barierą. widziałem je z daleka. i tu zaczyna się moje pytanie: czy do tego miasta
mogę wejść???
i moje drugie pytanie: gdy pokonałem stado orków w pierwszym mieście, potem poszedłem odrazu
do cape dun (i je oswobodziłem) a gdy już wróciłem miasto było totalnie rozbudowane. ale nie
było gorna! gdzie jest gorn???

Te miasto to Vengard i potem mozna sie do niego dostac.Kamien teleportacyjny do vengardu znajduje sie w Gothcie
A gorn po prostu sobie poszedl bo niebedzie na ciebie w wiecznosc czekal znajdziesz go w Gothcie w domku przywodcy orkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się