Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam pytanie: bo jak zalaczam gothic 3 to mi ida reklamy czekam chwilke i czarny ekran i tylko muzyczka zmenu glownego ciagle idzie a ekran ciagle czarny i nic sie nie dzieje! to przez karte graficzna czy przez ram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:10, Unreal11 napisał:

2 raz mam zamiar przejsc magiem ...jakies wskazowki?

Jak najszybciej zwiększaj prastarą wiedzę do 100 i naucz się w np. Vengardzie regeneracji many. A i podstawowy arsenał to lodowa lanca i kula ognia (lepsza od błyskawicy Beliara, bo cel się zapala i otrzymuje dodatkowe obrażenia). A i naucz się jakiego przywołania (demon, golem), bardzo sie przydaje w ciasnych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:16, Yary5 napisał:

> 2 raz mam zamiar przejsc magiem ...jakies wskazowki?
Jak najszybciej zwiększaj prastarą wiedzę do 100 i naucz się w np. Vengardzie regeneracji many.
A i podstawowy arsenał to lodowa lanca i kula ognia (lepsza od błyskawicy Beliara, bo cel się
zapala i otrzymuje dodatkowe obrażenia). A i naucz się jakiego przywołania (demon, golem),
bardzo sie przydaje w ciasnych pomieszczeniach.

tu sie mylisz regeneracja mny jest od 250 prastrarej wiedzy,od 100 jest szybka nauka co daje o 1 punkt nauki więcej przy każdym lvl:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:19, Krzysiekmaster napisał:

> > 2 raz mam zamiar przejsc magiem ...jakies wskazowki?
> Jak najszybciej zwiększaj prastarą wiedzę do 100 i naucz się w np. Vengardzie regeneracji
many.
> A i podstawowy arsenał to lodowa lanca i kula ognia (lepsza od błyskawicy Beliara, bo
cel się
> zapala i otrzymuje dodatkowe obrażenia). A i naucz się jakiego przywołania (demon, golem),

> bardzo sie przydaje w ciasnych pomieszczeniach.
tu sie mylisz regeneracja mny jest od 250 prastrarej wiedzy,od 100 jest szybka nauka co daje
o 1 punkt nauki więcej przy każdym lvl:P:P:P:P

ale asz racje że lodowa laca i kula ognia to dobra rzecz:P:Pradze najpierw zamrażać a pózniej walić z kuli:P:P ja jak robiłem rewolucje w monterze to ani razu nie zginełem :P:p wszedłem na domek i waliłem z łuku i magi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:19, Krzysiekmaster napisał:

tu sie mylisz regeneracja mny jest od 250 prastrarej wiedzy,od 100 jest szybka nauka co daje
o 1 punkt nauki więcej przy każdym lvl:P:P:P:P

Racja, kajam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:21, Krzysiekmaster napisał:

ale asz racje że lodowa laca i kula ognia to dobra rzecz:P:Pradze najpierw zamrażać a pózniej
walić z kuli:P:P ja jak robiłem rewolucje w monterze to ani razu nie zginełem :P:p wszedłem
na domek i waliłem z łuku i magi:P

Dobre jest jeszcze w jakiniach i korytarzach przywołać demona lub golema, stać za nim i uzdrawiać. Trzeba tylko uważać, by ktoś się nie prześlizgnął z boczku. No ale wtedy LL+KO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:23, star1000 napisał:

> > ta gra ma wiele bugow ale ten mnie najbardziej zdenerwowal otóż ingvar mial nas nauczyc

> wytopu
> > sztabek z czystej magicznej rudy i co nieda sie?
> Dokładnie.

no włąsnie dlaczego sie nie da wytpoic sztabek!?

Pewnie z tego samego powodu, dla którego nie można ważyć trucizn. Bug na bugu i bugiem pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:26, Unreal11 napisał:

a co z kosturami??

Ja tam wolę miecze. Nie znalazłem kostura mocniejszego niż 80 po zaostrzeniu (Kostur Z Ostrzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Geforce''a 6600 golden limitet 128Mb , i chcę go podkręcić.
Proszę o radę, do ile najlepiej go podkręcić w częstotliwości taktowania układu, i częstotliwości taktowania pamięci, aby gothic 3 chodził dużo lepiej, a jednocześnie aby mi się karta graficzna nie męczyła??
Za poradę z góry dziękuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:26, Pepper Ronie napisał:

Jak się włącza konsolę w Gothic III???

>wchodzisz do pliku ge3.ini nastepnie podmieniasz[game] test mode false na [game]test mode true ,zapisujesz a nastepnie w folderze data tworzysz katalog _compiledImage i w tym katalogu zakladasz folder _Intern..........voila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:30, Furion III napisał:

Mam Geforce''a 6600 golden limitet 128Mb , i chcę go podkręcić.
Proszę o radę, do ile najlepiej go podkręcić w częstotliwości taktowania układu, i częstotliwości
taktowania pamięci, aby gothic 3 chodził dużo lepiej, a jednocześnie aby mi się karta graficzna
nie męczyła??
Za poradę z góry dziękuje:)))

I tak będzie Ci ciąć. Miałem 6600gt i zmieniłem na 6800gs 256, na średnich chodzi, ale oswobodzenie Vengardu to ciężko idzie. Jak koniecznie chcesz to ściągnij Rivę Tuner i kręć. Ten programik sam zbada czy nie ma błędów po przetaktowaniu. I jeszcze jedno - BARDZO WAŻNE - zastanów się nad nowym radiatorem na kartę. Te fabrycznie zakładane żadko wystarczają by schłodzić procesor graficzny i pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:44, Unreal11 napisał:

> jest taka misja w geldern: tajemnica kupca marzina czy jakos tak. wie ktos moze jak ja
wykonac?
> w jaskini niedaleko miasta (nie pamietam ktorym wyjsciem trzeba isc) jest jego brat,pogadaj
z nim

Południowa brama, potem skręcić w prawo, przejść przez ogry, dojdziesz do skał i tam jest jaskinia , o której napisał Unreal11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam taką msjie że musze przynieść gościowi z Ben Sala jakies paczki z jego imieniem. Może ktoś wie gdzie one są. Nie pamiętam jak sie on nazywał, ale mówił coś że ukradli mu je Koczownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się