Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 16:56, Michal2504 napisał:

u karypto da sie nauczyc tylko regeneracji many, wiec gdzie moge sie nauczyc maga ognia?

gdzie znajde vaka (tego od mapy z artefaktmi) , podobno jest w geldern, ale nie wiem czy dobrze
zrobilem, ze zrobilem tam reolucje, prosze o odpowiedz


Vak to przywódca Trelis (o ile dobrze kojarzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde blaszka, tnijcie cytaty!!
Maga ognia dostajesz razem z szatą, a gdzie można się nauczyć to nie wiem, napewno w Klasztorze:p
Kasztanek->panel sterowania->system->zaawansowane->wydajność,ustawienia->zaawansowane-> i na dole masz pamięć wirtualna. Ja sobie ustawiłem min 4096mb i max 4096 mb i mi Gothic 3 chodzi bez problemu.

@Czarkinson-> To jest Hassan. Dowiedzieć tego możesz się od Malir''a i Ismaela (czy jakośtak się nazywają:P, Handlarz z Pucharem Ognia w Mora Sul i Kowal z Mora Sul). Dokładna pozycja:
Od "Grubasa" idź na zachód ścieżką, miniesz Mezira, potem parę jaszczurów, pełzacze, ognisty golem i po jakimś czasie dojdziesz do Hassana i 3/4 Asasynów. Najpierw z nim pogadaj, potem pobij/zabij i steleportuj się spowrotem do Mora Sul. Hassan dotyczy questów:
Zabójca Ramireza, Ukradzione Sztabki Rudy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:01, Michal2504 napisał:

czy ktos znalazl ten mlot dla hatloda, gdzie on jest?

Mieści się w jaskini na arenie - musisz walcząc z jednym gostkiem jak on leży pobity przez ciebie pobiec i go wziaść - natamiast jak on tam będzie leżał - to może się na ciebie rzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:29, phobian napisał:

moze wiecie gdzie znalesc halabarde orka w silden


Halabarda leży w jednym z domków zamieszkiwanych przez rybaków. Jest ona zawieszona koło łóżka (to jest włócznia). Potem wróć do orka i ją oddaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo patcha :-)
Czy ten patch można zainstalować niezależnie od wersji językowej gry? Napisałem w tej sprawie już o cdp ( a konkretniej prośbę o newsa ), więc wkrótce powinni nam wyjaśnić wszystkie niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:00, Xyz Zyz napisał:

> u karypto da sie nauczyc tylko regeneracji many, wiec gdzie moge sie nauczyc maga ognia?

>
> gdzie znajde vaka (tego od mapy z artefaktmi) , podobno jest w geldern, ale nie wiem
czy dobrze
> zrobilem, ze zrobilem tam reolucje, prosze o odpowiedz

Vak to przywódca Trelis (o ile dobrze kojarzę)

a to vak z trelis czy grok z geldern mają tom mape bo ja przed 30 min podbiłem geldern a grok nie ma tam mampy cztom mape mozna dostac tylko od groka jak sie z nim bedzie gadać a w ogule trzeba tom mape miec bo ja wiem gdzie są wszystkie artefakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"
- Fixed ambient sound bug
- Sound occlusion improved
- Several physics and character movement bugs fixed
- Inventory exploit fixed
- Camera behaviour improved"
Czuję się zawiedziony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 2 posty pod rząd, ale dowiedziałem się, że ten changelog który podałem to nie jest cały changelog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:58, WorldWar3PL napisał:

Przepraszam za 2 posty pod rząd, ale dowiedziałem się, że ten changelog który podałem to nie
jest cały changelog :)

hej odpiszesz mi na mojego postaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:58, WorldWar3PL napisał:

Przepraszam za 2 posty pod rząd, ale dowiedziałem się, że ten changelog który podałem to nie
jest cały changelog :)


A powiesz mi czy patch 1.12 przyspiesza działanie gry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się