Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 20:40, Sonic1575 napisał:

Ale brakuje mi jednej rzeczy: Multiplayeru.
Ale ponoć nad tym pracują.

Fabuła gry Wyklucza multiplayer przecież to by było zupełnie bez sensu to nie Diablo tu bohater może być tylko jeden !!!
Plis dajcie linka do tego nowego patha przeszukałem temat ale nie moge go odszukać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:02, Bumber napisał:

> Mam pytanie odbiłem 4 miasta orków i teraz każdy ork mnie atakuje a właśnie jestem w Trelis

> i chę zdobyć artefakt Adannosa i tu moje pytanie czy jest możliwe zdobycie wszystkich
artefaktów
> bez mapy od szamana z Geldern
Oczywiście. Szczerze mówiąc, to na tej mapie nie ma nic ciekawego. Są tam zaznaczone dwie świątynie,
o ile mnie pamięć nie myli. A z tymi atakującymi orkami to sobie poradzisz... Tylko w Varancie
będziesz musiał uważać, bo jak taki ork się na Ciebie rzuci, to za nim podąży całe miasto.


> lub czy mozna zdobyć taką mape gdzie indziej??
Jedynie za pomocą konsoli, jednak trzeba znac odpowiednią komendę.

Dzięki bez mapy sobie poradzę ale obawiałem się że nie będzie lini dialogowych jak nie będę miał mapy a mam jeszcze jedno pytanie buntownik shawn miał odbudować gothę i dałem mu 1000 sztuk złota oczyściłem ją z ożywieńców i wiesz może na czym ta odbudowa miałaby polegać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:04, Pyton15 napisał:

/.../ a mam jeszcze jedno pytanie buntownik shawn miał odbudować gothę i dałem mu 1000
sztuk złota oczyściłem ją z ożywieńców i wiesz może na czym ta odbudowa miałaby polegać??

U podnóża Gothy, o ile dobrze pamiętasz, mieścił się mały obóz orków. Gdy dasz Shawnowi te 1000 sztuk złota orkowie się stamtąd wynoszą, a w Gothcie zamieszkują buntownicy. I to w sumie tyle, jeśli chodzi o odbudowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem .. :( bo chcę uzyskać 75% reputacji w Faring i juz oddałem wilcze skóry Gnarowi, dałem wóde Mojokowi , zostałem mistrzem areny i poszedłem na Trole z Mitchem ale zepsułem zadanie ze sprzedaniem skóry cieniostwora Gnarowi za 500 sztuk złota który zlecił mi to Wilson(oczywiście reszte zadań które byly związane z Tomem i Wilsonem przepadło i nie moge przejść przez brame do Nordmaru) i gdy chcę przejsć do zamku mówi mi ze nie mogą mi zufać(brak 75% reputacji) co jeszcze można zrobic aby dostać ta reputacje? I w jaki sposób można przejść przez brame do Nordmaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:04, Pyton15 napisał:

a mam jeszcze jedno pytanie buntownik shawn miał odbudować gothę i dałem mu 1000
sztuk złota oczyściłem ją z ożywieńców i wiesz może na czym ta odbudowa miałaby polegać??


Ja jedyną zmianę jaka zauważyłem to to że jest tam później jaśniej :) noi ludzie śą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:07, Ludvic napisał:

Mam problem .. :( bo chcę uzyskać 75% reputacji w Faring i juz oddałem wilcze skóry Gnarowi,
dałem wóde Mojokowi , zostałem mistrzem areny i poszedłem na Trole z Mitchem ale zepsułem zadanie
ze sprzedaniem skóry cieniostwora Gnarowi za 500 sztuk złota który zlecił mi to Wilson(oczywiście
reszte zadań które byly związane z Tomem i Wilsonem przepadło i nie moge przejść przez brame
do Nordmaru) i gdy chcę przejsć do zamku mówi mi ze nie mogą mi zufać(brak 75% reputacji) co
jeszcze można zrobic aby dostać ta reputacje? I w jaki sposób można przejść przez brame do
Nordmaru ?

Z tego co wiem to konieczne jest wykonanie zadania z tą skórą dla Gnara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:07, Ludvic napisał:

Mam problem .. :( bo chcę uzyskać 75% reputacji w Faring i juz oddałem wilcze skóry Gnarowi,
dałem wóde Mojokowi , zostałem mistrzem areny i poszedłem na Trole z Mitchem ale zepsułem zadanie
ze sprzedaniem skóry cieniostwora Gnarowi za 500 sztuk złota który zlecił mi to Wilson(oczywiście
reszte zadań które byly związane z Tomem i Wilsonem przepadło i nie moge przejść przez brame
do Nordmaru) i gdy chcę przejsć do zamku mówi mi ze nie mogą mi zufać(brak 75% reputacji) co
jeszcze można zrobic aby dostać ta reputacje? I w jaki sposób można przejść przez brame do
Nordmaru ?


Ja też tak miałem i jedynym sposobem to odsejfowanie albo konsola chyba. Było jeszcze takie zadanie żeby dac wódę trzem orką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:12, Pyton15 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie od kogo można kupic projekt do wykucia broni z czystej
magicznej rudy i jak zatruć miecz(gdzie i co jest potrzebne)????


Ja znalazłem taki projekt w jednej skrzyni w Ben Sala ale w skrzyniach jest losowa zawartość. a co do zatrucia miecza to jest potrzebna trucizna i umiejętność zatruwania oręża (uczy tego szaman z Silden). chociaż nie jestem pewien czy nie ma w tym jakiegoś buga, bo jak chciałem zatruć miecz to po wykonaniu tej czynności nic sie z mieczem nie stało tz. jest dalej taki jak był nie pisze ze jest zatruty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:18, Bioły25 napisał:

Ja znalazłem taki projekt w jednej skrzyni w Ben Sala ale w skrzyniach jest losowa zawartość.

TO miałeś farta :/ bo ja w większości skrzyń szukałem i jak na razie nici :( Co do zatruwania miecza to jest kilka umięjętności których nie da się nauczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:07, Ludvic napisał:

Mam problem .. :( bo chcę uzyskać 75% reputacji w Faring i juz oddałem wilcze skóry Gnarowi,
dałem wóde Mojokowi , zostałem mistrzem areny i poszedłem na Trole z Mitchem ale zepsułem zadanie
ze sprzedaniem skóry cieniostwora Gnarowi za 500 sztuk złota który zlecił mi to Wilson(oczywiście
reszte zadań które byly związane z Tomem i Wilsonem przepadło i nie moge przejść przez brame
do Nordmaru) i gdy chcę przejsć do zamku mówi mi ze nie mogą mi zufać(brak 75% reputacji) co
jeszcze można zrobic aby dostać ta reputacje? I w jaki sposób można przejść przez brame do
Nordmaru ?

Jak nie chcesz używać konsoliki, to do nordmaru prowadzą co najmniej jeszcze dwie drogi. W obozie buntowników obok Silden dostaniesz misję przejęcia towaru orków. Dokładnie za ich oddziałem jest wąska ścieżka wprost do Nordmaru. Do drugiej trzeba trafić na przełaj, przez tereny na prawo od Faring. Obydwie ścieżki są strzeżone, ale sprintem da się przebiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:20, Konrades napisał:

> Ja znalazłem taki projekt w jednej skrzyni w Ben Sala ale w skrzyniach jest losowa zawartość.

TO miałeś farta :/ bo ja w większości skrzyń szukałem i jak na razie nici :( Co do zatruwania
miecza to jest kilka umięjętności których nie da się nauczyć :(


No szkoda np. robienie trucizn i chyba polepszanie zbroi. Wiesz może z kad mam wziaść sztabkę czystej magicznej rudy ? Bo zwyklych mam chyba 19 a czystej sztabki ani jednej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:23, Bioły25 napisał:

No szkoda np. robienie trucizn i chyba polepszanie zbroi. Wiesz może z kad mam wziaść sztabkę
czystej magicznej rudy ? Bo zwyklych mam chyba 19 a czystej sztabki ani jednej :(

Jedną dostajesz za questa w Nodmarze :) i można inne znaleźć w skrzyniach - podobno ktoś w nodmarze znalazł przepis na miecz przodków w skrzyni u kowala w klanie młota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:25, Konrades napisał:

Jedną dostajesz za questa w Nodmarze :) i można inne znaleźć w skrzyniach - podobno ktoś w
nodmarze znalazł przepis na miecz przodków w skrzyni u kowala w klanie młota :)


A możesz napisać jaki to quest bo ja w Nordmarze robiłem ich pełno i sztabki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:07, Ludvic napisał:

Mam problem .. :( bo chcę uzyskać 75% reputacji w Faring i juz oddałem wilcze skóry Gnarowi,
dałem wóde Mojokowi , zostałem mistrzem areny i poszedłem na Trole z Mitchem ale zepsułem zadanie
ze sprzedaniem skóry cieniostwora Gnarowi za 500 sztuk złota który zlecił mi to Wilson(oczywiście
reszte zadań które byly związane z Tomem i Wilsonem przepadło i nie moge przejść przez brame
do Nordmaru) i gdy chcę przejsć do zamku mówi mi ze nie mogą mi zufać(brak 75% reputacji) co
jeszcze można zrobic aby dostać ta reputacje? I w jaki sposób można przejść przez brame do
Nordmaru ?



To widze ze zostało mi użycie kodów albo daleki sejw =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale się wpakowałem :/ pewnie reinstall gry mnie czeka... a wydawało mi się dziwne że nie ma newsa na gothic3.com...
oto treść posta z tematu o tym patchu:

STOP !!!

Do not download or even install the patch which has been linked here.

It is a buggy version which might cause the game to crash or even bar it from running.
I deleted the links given in here.

For this reason expect the patch to be released tomorrow.



http://forum.jowood.de/showthread.php?t=134768&page=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:28, Ludvic napisał:

jeszcze można zrobic aby dostać ta reputacje? I w jaki sposób można przejść przez brame
do
> Nordmaru ?


To widze ze zostało mi użycie kodów albo daleki sejw =/


Jak chcesz mieć zrobione te questy to tak, ale do Nordmaru nie musisz iść przez Faring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:30, stalowyklif napisał:

STOP !!!

O chlopie, naprawde dzieki, juz wybieralem jezyk, w ktorym ma zostac przeprowadzona instalacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się