Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 22:11, Pyton15 napisał:

> > A właśnie da się przetopić bryłki rudy na sztabki??
> Z tego co wiem to nie
Aha bo coś mi się tak wydawało że Ingvar coś o tym wspominał


On wspominał bo w Nordmarze jest kilku kowali którzy umia wytapiac sztabki z rudy, ale nauczyć sie nie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:11, Pyton15 napisał:

> > A właśnie da się przetopić bryłki rudy na sztabki??
> Z tego co wiem to nie
Aha bo coś mi się tak wydawało że Ingvar coś o tym wspominał

No wspominał ale on wspominał by wytapiac sztaby z czystej magicznej rudy ! Można nauczyc się kuc z tej sztaby ale sam tworzyc nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie sa wszystkie - chyba jakies paczki albo cos takiego - dla kowala z Ben Sali. Bo znalazłem kilka, o ile dobrze pamiętam w tych ruinach na wzgórzy i w kopalniach ale nadal mi brakuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:17, Bioły25 napisał:

Wie ktos gdzie sa wszystkie - chyba jakies paczki albo cos takiego - dla kowala z Ben Sali.
Bo znalazłem kilka, o ile dobrze pamiętam w tych ruinach na wzgórzy i w kopalniach ale nadal
mi brakuje. :(


Dla kowala jest 6 paczek:
3 w kopalni nad miastem;
3 w kopalni pod miastem (2 leżą na ziemi, 1 ma niewolnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:18, Ufo2 napisał:

Dla kowala jest 6 paczek:
3 w kopalni nad miastem;
3 w kopalni pod miastem (2 leżą na ziemi, 1 ma niewolnik)


To chyba jedna przegapiłem bo dałem mu 5 paczek. Od niewolnika brałem. Sie poszuka. :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:05, Bioły25 napisał:

Wie ktos jaka misje trzeba wypełnic w Nordmarze żeby dostac sztabkę Czystej Magicznej
Rudy ?


Trzeba zrobić misję (chyba dla Kertha) z wybiciem wszystkich orkowych obozów w nordmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:17, Bioły25 napisał:

Wie ktos gdzie sa wszystkie - chyba jakies paczki albo cos takiego - dla kowala z Ben Sali.
Bo znalazłem kilka, o ile dobrze pamiętam w tych ruinach na wzgórzy i w kopalniach ale nadal
mi brakuje. :(

Na wzgórzu niema , są w kopalni odrazu w mięscie i chyba jak się idzie dalej na lewo od kopalni , czy na zachód jak kto woli !! Znajdzie się tam kolejna kopalnia gdzie jest są rabusie i koles który da ci jedą skrzynie i sa jeszcze 3 w tej kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:20, Ufo2 napisał:

Trzeba zrobić misję (chyba dla Kertha) z wybiciem wszystkich orkowych obozów w nordmarze...


Tą misje robiłem, z wypędzeniem orków z Nordmaru czy jakoś tak. Mozliwe że mi cosdawał ale nie pamietam. Sztabki nie mam i mysle że jej kurde nie sprzedałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze takie pytanie. Gadałem raz z Gonzalesem i wporzo. Później juz nie dało rady bo powiedział że już nie będzie ryzykował i wszyscy podejrzani zostana zabici czy jakos tak. Nie dziwie sie bo wyzwoliłem jedno miasto i troche Asasynów zabiłem, ale czuje że Zuben tez mnie bedzie tak atakowal. I tu moje pytanie, czy to nie bedzie mialo wpływu na główną fabułe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:27, Bioły25 napisał:

Aha i jeszcze takie pytanie. Gadałem raz z Gonzalesem i wporzo. Później juz nie dało rady bo
powiedział że już nie będzie ryzykował i wszyscy podejrzani zostana zabici czy jakos tak. Nie
dziwie sie bo wyzwoliłem jedno miasto i troche Asasynów zabiłem, ale czuje że Zuben tez mnie
bedzie tak atakowal. I tu moje pytanie, czy to nie bedzie mialo wpływu na główną fabułe ??

Na głowną fabułe niebedaie miało wpływu , chyba że chcesz kroczyc sciezką Beliara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie to spam jak napiszę drugi raz to samo (w dobrej wierze :) )
post goscia z PB nt. linku do patcha 1.12 na serwerze PB:
STOP !!!

Do not download or even install the patch which has been linked here.

It is a buggy version which might cause the game to crash or even bar it from running.
I deleted the links given in here.

For this reason expect the patch to be released tomorrow.


tzn. patch ktory dzisiaj pojawił się na serwerze jest zabugowany, w pełni sprawny patch 1.12 będzie jutro!
Dlatego nie było żadnego newsa na gothic3.com !
http://forum.jowood.de/showthread.php?t=134768&page=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 23:38, stalowyklif napisał:

tzn. patch ktory dzisiaj pojawił się na serwerze jest zabugowany, w pełni sprawny patch 1.12


No dobrze by było:) Ciekawe czy coś da i naprawi kiepską mechanikę gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się