Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 00:21, SławekT napisał:

Nie wiem może się nie znam ale patche wychodzą w kolejności więc co u diabła z 1.10 i 1.11?

Pewnie były tak zabugowane, że nawet Piranha ich nie puściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a po co? Jeżeli celem jest tylko wejście do Nordmaru to równie dobrze można zabić strażnika, lub wejść innym przejściem.
Jedynie co to do zamku się nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny bug. Ponieważ rozprawiłem się z orkami w vengardzie i mam teleportować się i iść do faring. Jak dochodzę do faring to wszyscy mnie tam atakują. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:12, Pyton15 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie od kogo można kupic projekt do wykucia broni z czystej
magicznej rudy i jak zatruć miecz(gdzie i co jest potrzebne)????

Aby znaleźć coś ciekawego trzeba otworzyć odpowiednią ilość SKRZYŃ(nie kufrów ani metalowych kufrów) tyko skrzyń. Gdzieś widziałem listę skrzyń, jaką trzeba otworzyć aby dostać to co się chce, rzepisy zaczynają się dopiero od 30, 40 otwartej skrzyni, zależy co chcemy znaleźć, można znaleźć też bronie ciekawe(łkui, kusze i tarczę runiczną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 08:59, Bosper napisał:

chce, rzepisy zaczynają się dopiero od 30, 40 otwartej skrzyni, zależy co chcemy znaleźć, można

a to może się zgadzać - na początku nawet bryłki rudy nie mogłem znaleźć a na 30 to mam magiczną rude czyli po otworzeniu następnych 20 skrzyń mogę liczyć na ładną broń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 09:32, Pepper Ronie napisał:

W Klanie Młota w Nordmarze istnieje kowal, który może ci wykuć zbroję z rudy!!!! Niestety na
to potrzeba 100 bryłek rudy i nie wiem kiedy ją wykuje...

Ja bym tego nie polecal bo on wykuje dla ciebie lekki pancerz nordmarczyka.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:34, kuba330 napisał:

Czy istnieje w gothicu 3 coś takiego jak zbroja boga? Bo mój kumpel sie deklaruje że coś takiego
znalazł a ja mu do końca nie wierze.

O ile wiem jest szata adanosa.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kolekcjonerska edycja Gothica 3 była zapowiadana jako ekskluzywna i dostępna tylko w sklepie gram.pl. A wczoraj w EMPiKu stała sobie spokojnie na półce obok zwykłych pudełek z G3 i kosztowała, o ile mnie pamięć nie myli, chyba 179 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile jest zbroji w grze i jakie mają współczynniki? Nie chcę sobie gry kodami psuć, a mam szatę ognia i nie wiem czy się opłaca paladyna kupować. Jeżeli patch 1.12 włąłczy ulepszanie szat to chyba i tak nie będzie sensu. Mam 172 tyś. złota i zapłacony okup w Trelis. Całą Myrthanę zrobiłem i Nordmar. Nie byłem na pustynii, a wklasztorze mają tylko Maga Ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 11:33, wdowiakm napisał:

Czy ten nowy Patch 1,12 działa z polską wersją Gothic''a 3??

Patch 1.12??? Nie slyszalem o nim. Wydaje mi sie ze na razie czekamy ma ukazanie sie patcha 1.10
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 11:38, zejdli napisał:

> Czy ten nowy Patch 1,12 działa z polską wersją Gothic''a 3??
Patch 1.12??? Nie slyszalem o nim. Wydaje mi sie ze na razie czekamy ma ukazanie sie patcha
1.10
Pozdrawiam

na www.gothic.phx.pl znalazłem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się