Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 12:44, Baron Samedi napisał:

Wydaje mi się, że polska wersja G3 była już z Patch''owana

to nowy patch z wczoraj... nie było go w momencie wydania gry w Polsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten nowy pach poprawia błędy związane z niedostępnością niektórych zdolności oraz czy jest on ostateczną wersją i trzecie pytanie czy działa z Wersją Gothica 3 PL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 07:10, SławekT napisał:

Eee a po co? Jeżeli celem jest tylko wejście do Nordmaru to równie dobrze można zabić strażnika,
lub wejść innym przejściem.
Jedynie co to do zamku się nie wejdzie

No właśnie, chciałbym zobaczyć co w zamku się dzieje, bo do Nordmaru to sprintem i po sprawie:) To może ktoś wie, co wpisać w konsoli, abym mógł wejść do Faringu? Schrzaniłem zadanie ze skórą cieniostwora:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:58, Bosper napisał:

Czy ten nowy pach poprawia błędy związane z niedostępnością niektórych zdolności oraz czy
jest on ostateczną wersją i trzecie pytanie czy działa z Wersją Gothica 3 PL??

Wiem tylko ze zawiera on błędy uniemożliwiające prawidłowe działanie gry. Finalna wersja poprawki zostanie opublikowana na oficjalnej stronie programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kontaktowałeś się ze sklepem gram.pl? napisz na adres zamowienia@gram.pl lub zadzwoń na numer (22) 519-69-68

Niestety ale w tej materii nic nie zdziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:22, Tomek.czwa napisał:

Nie wiecie co ten patch 1.12 poprawia?? I kiedy będzie go można sciągnąć z gram.pl?? I czy
ten patch działa na pl wersji??


Wydaje mi się, że patcha trzeba będzie spolszczyć bo zassałem go ze strony podanej wcześniej i jak chciałem zainstalować to jest wybór języka w którym chcemy zainstalować to wydaje mi się, że trzeba poczekac na polską wersję patcha ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który patch jest wreszcie dobry? Ściągnąłem jakiegoś wczoraj (nie instalowałem), a rano czytam że dziś ma się pojawić dobry, bo tamten jest zabugowany. Jest już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:34, BlackBomb napisał:

Który patch jest wreszcie dobry? Ściągnąłem jakiegoś wczoraj (nie instalowałem), a rano czytam
że dziś ma się pojawić dobry, bo tamten jest zabugowany. Jest już?


Jest już... http://forum.jowood.de/showthread.php?t=134847
ale radziłbym jednak poczekać aż będzie news na gothic3.com

lub patch będzie do pobrania na update.gothic3.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:16, Akashi napisał:

A kontaktowałeś się ze sklepem gram.pl? napisz na adres zamowienia@gram.pl lub zadzwoń na numer
(22) 519-69-68

Niestety ale w tej materii nic nie zdziałam


He, he to było już dawno :) Ale dzięki za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:58, Bosper napisał:

Czy ten nowy pach poprawia błędy związane z niedostępnością niektórych zdolności oraz czy
jest on ostateczną wersją i trzecie pytanie czy działa z Wersją Gothica 3 PL??

Co do patcha to nie wiem. Ale ja w innej sprawie. No muszę Ci przyznać rację. Faktycznie w G2 Smocza Zguba ma 80. Co do Św. Kata, to do niego jeszcze w grze nie dotarłem, ale zakładam, że masz rację. W G2 grałem dwa razy, o wiele więcej w G2NK, gdzie paramerty się zmieniły i co do nich to podtrzymuję to co pisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo gdy włączam konsole i wyskakuje mi Pan Pomoc aka Przywódca, to gdy klikam na niego to nie ma enklawy .Co mogło się stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie do zamku i tak nie wejdziesz:P Aby do niego wejść musisz mieć 75% reputacji u orków
Możesz zwiedzić tylko dziedziniec i wykonać misje (te co pamiętam):
- arena. Taka super na którą wejść można tylko po tym jak się wyga areny na pustyni. Nie wiem co daje bo dopiero wszedłem na pustynię:P
- kowal. Podnieść koło młyńskie. Nagroda to nauka kowalstwa
- alchemik. Przynieść jakieś tam zielska

I to wszystko co pamiętam:P Ogólnie mało do zwiedzania. 1 plac. A do zamku nie wejdę bo jestem po stronie butowników. W każdym razie z tego co się orientuję tam jest główny ork który daje Ci najlepszą zbroję orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... skoro tak mało do zwiedzania to chyba rzeczywiście sobie daruję. W sumie i tak nie zdobede 75% reputacji u orków, bo jestem z buntownikami:) Dzięki za olśnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:28, paweldomar1 napisał:

Hm... skoro tak mało do zwiedzania to chyba rzeczywiście sobie daruję. W sumie i tak nie zdobede
75% reputacji u orków, bo jestem z buntownikami:) Dzięki za olśnienie:P



Mało zwiedzania, ale jak można zwiększyć współczynniki!!
Za arenę dostaniesz +8 do siły, za podniesienie koła młyńskiego +5 do siły, +15 do reputacji dla orków, i około 10 000 punktów doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:33, e-pillot napisał:

Mało zwiedzania, ale jak można zwiększyć współczynniki!!
Za arenę dostaniesz +8 do siły, za podniesienie koła młyńskiego +5 do siły, +15 do reputacji
dla orków, i około 10 000 punktów doświadczenia.


Hm... To mnie zaciekawiłeś... to może wiesz, co trzeba wpisać w konsoli, jeśli schrzaniłem zadanie ze skórą cieniostwora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się