Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 14:28, paweldomar1 napisał:

Hm... skoro tak mało do zwiedzania to chyba rzeczywiście sobie daruję. W sumie i tak nie zdobede
75% reputacji u orków, bo jestem z buntownikami:) Dzięki za olśnienie:P

Mało zwiedzania to jest dopiero w samym zamku. Bo poza Kanem nie ma tam nic ciekawego. Na dziedzińcu zamku, tam gdzie jest arena, można naprawdę sporo zyskać. Nie zaszkodzi odwiedzić, naprawdę. A jeśli jesteś mistrzem na arenie w Mora Sul, to będziesz miał okazję zostać niepokonanym gladiatorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:06, Ludvic napisał:

Mam pytanie bo gdy włączam konsole i wyskakuje mi Pan Pomoc aka Przywódca, to gdy klikam na
niego to nie ma enklawy .Co mogło się stac?

A po co ci konsola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Otóż po zabiciu orków w Vengardzie idę do faring i tam jestem atakowany przez wszystkich orków i ich najemników. Wiecie co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:05, sycior napisał:

Mam dziwny problem. Otóż po zabiciu orków w Vengardzie idę do faring i tam jestem atakowany
przez wszystkich orków i ich najemników. Wiecie co się dzieje??



Na pewno nie jest to spowodowane mordowaniem orków w Vengardzie. Może podbiłeś za dużo miast(powyżej 3),
a może wybiłeś orków w Gothcie(są tam często patrole orków z Faring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:41, Baron Samedi napisał:

> Mam pytanie bo gdy włączam konsole i wyskakuje mi Pan Pomoc aka Przywódca, to gdy klikam
na
> niego to nie ma enklawy .Co mogło się stac?
A po co ci konsola?


Potrzebna mi konsola do poprawienia reputacji w Faring .Czy ktos moze mi pomoc co mogło się stać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:04, Bioły25 napisał:

Mam pytanie, moze jest głupie. Czy zainstaluje patch v 1.12 gdy nie instalowałem patcha v 1,09
? I czy bedzie on miał poprawki z patcha v 1,09 ?

Każdy path ma w sobie wszystkie poprzednie... i nie powtarzaj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zaczalem grac w g3 po raz 2 i sprawdzam czy to prawda z tymi 50 skrzyniami,narazie sprawdzilem pierwszsa i bylo to co powinno zobaczymy jak bedzie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać zadanie zwiedzenia ruin Al Shedim ??? Zlecił je Saturas ale nie wiem jak to wykonać. Trzeba wejść do świątyni i znaleźć szate Adanosa aby to skonczyc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:03, Czarkinson napisał:

Jak wykonać zadanie zwiedzenia ruin Al Shedim ??? Zlecił je Saturas ale nie wiem jak to wykonać.
Trzeba wejść do świątyni i znaleźć szate Adanosa aby to skonczyc ???

>tak ale potrzebujesz rowniez kluczy aby otworzyc swiatynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoł w opisie poprawki patcha nie ma nic na temat skili questów oraz wyważenia gry.....:(
Innym słowem jak dla mnie ten patch jest do d:P Nie miałem problemów z dźwiękiem, a kamera fiksowała tylko jak gadałem.

Chociaż naprawili fizykę, więc mam nadzieje, że stwory nie będą już strzelać przez ściany oraz przez nie przełazić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze wyzwoliłem tylko Cape dun. W gothie orków nie mordowałem tylko ożywieńców i z gornem zabiłem demona. Na dodatek już w nordmarze mnie bić nie chcą. W monterze zresztą też. na dodatek czasem się pojawiają jakby patrole orków które mnie atakują. Jak jestem przy orkach którzy mnie nie biją a rozprawie się z tym "patrolem"
to ci co mnie na początku olewali to się rzucają na mnie. Zabijam ich bez problemu ale to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Ty masz dziwne problemy:P Jak wejdziesz do skarbca banku to też Cięstrażnicy wyproszą:P

Inaczej mówiąc w grze są Orkowie z którymi można swobodnie pogadać zanim się nie przesadzi z wyzwalaniem oraz Orkowie co dostali rozkaz zabić wszystko co nie wygląda jak oni. Zrezta jak idziesz do Nort. to Ork pilnujący wejścia mówi że nie masz tam łazić bo trwa wojna i każdy napotkany "zielony" Cię z miejsca zaatakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się