Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 18:35, Unreal11 napisał:

akurat u mnie jak wyzwolilem ponad 3 miasta zaden ork mnie nie atakowal


To zależy jakie miasta wyzwolisz, możesz bez konsekwencji wyzwolić Adreę, Vengard no i Gothę, (ale tam i tak nie ma orków) plus dwa dowolne inne miasta zajęte przez orków, jeśli w trzecim kolejnym mieście zaatakuje Cię przywódca miasta to wtedy będą Cię atakować wszystkie orki w całej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:42, cinus` napisał:

> akurat u mnie jak wyzwolilem ponad 3 miasta zaden ork mnie nie atakowal

To zależy jakie miasta wyzwolisz, możesz bez konsekwencji wyzwolić Adreę, Vengard no i Gothę,
(ale tam i tak nie ma orków) plus dwa dowolne inne miasta zajęte przez orków, jeśli w trzecim
kolejnym mieście zaatakuje Cię przywódca miasta to wtedy będą Cię atakować wszystkie orki w
całej grze.

>wyzwolilem trelis,geldern,silden,cape dun, i mnie nie atakowali
ps.gratulacje za awans na moderatora<<dlugo czasu ci zajelo na awans>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:12, Michal2504 napisał:

mam takie pytanie kogo mam dokladnie sprowadzic do nemory, aby wykonac zadanie nowy czlowiek
dla nemory, czy jest to cole, czy moze ktos wiecej, i gdzie oni sa


Jest taki paladyn (nie pamietam imienia) siedzi przy ognisku niedaleko drogi od Nemory w strone pustyni. Żeby poszedł do Nemory musisz zrobić dla niego misjie a dokładnie zabić z nim upadłego paladyna i bandytów mu towarzyszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak mam oryginalna polska wersje to mam odrazu patch 1.9?? i czy jest juz jakis nowszy robiacy cos z silnikiem bo zmienilem kompa specjalnie dla gothica: athlon 2x 3800+, GF 7900 gigabyte turbo force, 2gb ddr2 800 i dalej nie chodzi na maxie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:22, e-pillot napisał:

> ile trzeba miec sily aby podniesz to kolo mlynskie


To zależy o które koło chodzi.
o to kolo ktore jest zwiazane z zadanem z faring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest kod na szate Adanosa ?? Niestety nie moge jej zdobyć ponieważ gdy tylko mag nieumarłych rzuci czar od razu wyskakuje Where is guru. Jeżeli to możliwe to prosze o linka do tych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:31, Michal2504 napisał:

pytanie do biolego, daleko od tych bandytów?
przy drodze głownej, czy raczej gdzies na wzgorzu


Znaidziesz na tej mapce. O ile si nie myle to 22 - to jest upadły paladyn a 45 to jest ten paladyn (człowiek dla Nemory)

http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:42, Czarkinson napisał:

Czy jest kod na szate Adanosa ?? Niestety nie moge jej zdobyć ponieważ gdy tylko mag nieumarłych
rzuci czar od razu wyskakuje Where is guru. Jeżeli to możliwe to prosze o linka do tych kodów.


Poszukaj na tej stronce, może znaidziesz :)

http://gothic.org.pl/gothic-3/kody.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:42, Czarkinson napisał:

Czy jest kod na szate Adanosa ?? Niestety nie moge jej zdobyć ponieważ gdy tylko mag nieumarłych
rzuci czar od razu wyskakuje Where is guru. Jeżeli to możliwe to prosze o linka do tych kodów.


Tutaj masz kody może znajdziesz ten który Cię interesuje ;))

http://www.spieletipps.de/popup/cp_23742_0/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:42, Czarkinson napisał:

Czy jest kod na szate Adanosa ?? Niestety nie moge jej zdobyć ponieważ gdy tylko mag nieumarłych
rzuci czar od razu wyskakuje Where is guru. Jeżeli to możliwe to prosze o linka do tych kodów.

ja tez miałem ten problem i napisałem do CDP i oni mi powiedzieli żebym zmienił stery do płyty głównej,karty graficznej i do karty dźwiękowej a potem po instalacji sterów przeinstalował gre. Zrobiłem jak kazali problemu juz nie mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się