Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 20:43, Bioły25 napisał:

> Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie wiem co dalej trzeba zrobić.

> Jestem w Faring i nie moge reputacji powiekszyć do 75% i co mam dalej zrobić?


Zwaliłem tą misje ze skórą cieniostwora i dlatego nie moge mieć reputacji 75% a jaki jest kod na reputacje w Farin bo jak wpisuje spawn sh i powstaje Pan Pomoc aka Przewodnik to tam nie moge powiększyć =/ (mozliwe ze cos zle zrobiłem bo w ini zmieniłem z false na true i stworzyłem dwa foldery w Folderze z grą o nazwie Data )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:46, Pyton15 napisał:

> Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie wiem co dalej trzeba zrobić.

> Jestem w Faring i nie moge reputacji powiekszyć do 75% i co mam dalej zrobić?
Jest jeszce jedno zadanie z niewolnikiem który coś kopie przy wejściu do Faring ale ja go nie
wykonałem to nie wiem czy za nie jest reputacja


Jest takie zadanie ale nie ma reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:47, Ludvic napisał:

> > Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie wiem co dalej trzeba
zrobić.
>
> > Jestem w Faring i nie moge reputacji powiekszyć do 75% i co mam dalej zrobić?


a nie mozesz wczytać jakiegoś sejwa przed zadaniem ze skórą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:48, Pyton15 napisał:

> > > Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie wiem co dalej
trzeba
> zrobić.
> >
> > > Jestem w Faring i nie moge reputacji powiekszyć do 75% i co mam dalej zrobić?


a nie mozesz wczytać jakiegoś sejwa przed zadaniem ze skórą??


Niby moge wczytać ale jest to sejw z 15 dni wcześniej i bym musiał sporo przejsć od nowa a to nie jest już tak przyjemne=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:50, Ludvic napisał:

> > > > Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie wiem co dalej

> trzeba
> > zrobić.
> > >
> > > > Jestem w Faring i nie moge reputacji powiekszyć do 75% i co mam dalej
zrobić?
>
>
> a nie mozesz wczytać jakiegoś sejwa przed zadaniem ze skórą??

Niby moge wczytać ale jest to sejw z 15 dni wcześniej i bym musiał sporo przejsć od nowa a
to nie jest już tak przyjemne=/

No tak to możesz albo odbić faring ale bedziesz miał potem problem z orkami jeśli po drodze jeszcze odbiłeś monterę i silden a jak nie to możesz spróbować odbić albo iść do silden tam jest nordmarczyk lars możesz wykupić go z niewoli i poprosić żeby zaprowadził cię do przełęczy do Nordmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:53, Pyton15 napisał:

> > > > > Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie wiem
co dalej
>
> > trzeba
> > > zrobić.

Dnia 21.12.2006 o 20:53, Pyton15 napisał:

No tak to możesz albo odbić faring ale bedziesz miał potem problem z orkami jeśli po drodze
jeszcze odbiłeś monterę i silden a jak nie to możesz spróbować odbić albo iść do silden tam
jest nordmarczyk lars możesz wykupić go z niewoli i poprosić żeby zaprowadził cię do przełęczy
do Nordmaru


Aha to jeszcze w Silden nie byłem .to przejde się chyba najpierw do silden ,a póżniej zajmę sie tym. A nie wie ktos jak można powiększyć reputacje za pomocą kodów bo już raz kożystałem do montery ale teraz chcę podobną procedurę zrobić ale teraz już nie ma Enklawy gdy rozmawiam z Pan Pomoc aka Przywódca. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:57, Ludvic napisał:

> > > > > > Mam problem tzn utkwiłem w martwym punkcie w Gothicu , bo nie
wiem
> co dalej
> >
> > > trzeba
> > > > zrobić.

> No tak to możesz albo odbić faring ale bedziesz miał potem problem z orkami jeśli po drodze

> jeszcze odbiłeś monterę i silden a jak nie to możesz spróbować odbić albo iść do silden
tam
> jest nordmarczyk lars możesz wykupić go z niewoli i poprosić żeby zaprowadził cię do przełęczy

> do Nordmaru

Aha to jeszcze w Silden nie byłem .to przejde się chyba najpierw do silden ,a póżniej zajmę
sie tym. A nie wie ktos jak można powiększyć reputacje za pomocą kodów bo już raz kożystałem
do montery ale teraz chcę podobną procedurę zrobić ale teraz już nie ma Enklawy gdy rozmawiam
z Pan Pomoc aka Przywódca. =/

Najpierw spróbuj przez Silden a jak nie da rady to w kolektywie gram.pl jest stronka o gothicu i tam są jakieś kody mozesz zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jak zrobi sie powstania we wszystkich miastach w Myrtanie, to czy w Varancie będę rozpoznawany i atakowny przez orków? I jeszcze jedno pytanie, czy coś to zmienia jak ucieknie wódz z miasta? Bo mi z Faring, Kan uciekł. Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:15, Kermit5738 napisał:

gdzie mozna zdobyc,lub kupic szate druida??


Szate druida jak można się domyślić pewnie u druida :) Chyba że przez konsole ale to psuje zabawe. Druidów jest pięci, masz ich na tej mapce. Są zaznaczeni czerwonymi kropkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:22, szymonek-20 napisał:

Mam pytanie. Czy jak zrobi sie powstania we wszystkich miastach w Myrtanie, to czy w Varancie
będę rozpoznawany i atakowny przez orków? I jeszcze jedno pytanie, czy coś to zmienia jak ucieknie
wódz z miasta? Bo mi z Faring, Kan uciekł. Bardzo prosze o odpowiedź.

Wódz zwykle ma ciekawe przedmioty. Jeżeli orkowi przywódcy cię atakują to wszyscy inni orkowie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:22, szymonek-20 napisał:

Mam pytanie. Czy jak zrobi sie powstania we wszystkich miastach w Myrtanie, to czy w Varancie
będę rozpoznawany i atakowny przez orków? I jeszcze jedno pytanie, czy coś to zmienia jak ucieknie
wódz z miasta? Bo mi z Faring, Kan uciekł. Bardzo prosze o odpowiedź.


Jak odbijesz chyba 3 miasta od odrów to później Cie moga atakować. To że uciekł mnie ma znaczenia. Zawsze jacyś uciekają jak już odnijesz miasto, a to że akurat uciekł ich przywódca nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:22, szymonek-20 napisał:

Mam pytanie. Czy jak zrobi sie powstania we wszystkich miastach w Myrtanie, to czy w Varancie
będę rozpoznawany i atakowny przez orków? I jeszcze jedno pytanie, czy coś to zmienia jak ucieknie
wódz z miasta? Bo mi z Faring, Kan uciekł. Bardzo prosze o odpowiedź.

Jeżeli wyzwolisz przynajmniej trzy miasta (nie liczy sie Ardea), to każdy ork będzie Cię atakował, niezależnie od tego czy jesteś w Myrtanie, czy w Varancie. W Nordmarze każdy ork Cie zaatakuje, niezależnie od tego czy wyzwalałeś miasta, czy nie. Z tego co słyszałem, Kana trzeba zabić jeśli chce sie grać po stronie Beliara - dostaje się taką misję. Ale może, choć w to wątpię, jego ucieczka wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:38, Michal2504 napisał:

jak awansowac z obywatela na wyzszy stopien

Pisz posty, ale sensowne, za spamy degradacja, a nawet banicja grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:56, SławekT napisał:

Wskaźniki są procentowe czyli 100 to max


Jeśli chodzi o gildie to pewnie tak ale zdażyło mi sie że w którymś mieście chyba w Redock miałem 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się