Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 22:08, Michal2504 napisał:

ile czasu zajelo ci awansowanie na robotnika


Kiedyś sobie sprawdziłem i jesli dobrze pamiętam to chyba po 10 postach miałem Robotnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest niemożliwe:P Widocznie błąd albo niedopatrzenie twórców (eh nic nowego). Miasta też mają wskaźnik procentowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już sprawdził patch 1,12 ?

Interesuje mnie co on zmienia w umiejętnościach:
czy da się już nauczyć wyrabiania trucizn, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że stan gry mam na pustyni to tylko to sprawdziłem..... i nie da się wciąż robić trucizn.
Co do reszty nie wiem, nie chce mi się nawet próbować, bo coś nie wierzę w zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno. Potencjalny dodatek do G3 kupię tylko jeśli wraz z nim pojawi się system walki z G2NK lub lepszy. Inaczej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:37, Yary5 napisał:

Ja wiem jedno. Potencjalny dodatek do G3 kupię tylko jeśli wraz z nim pojawi się system walki
z G2NK lub lepszy. Inaczej nie kupię.


Popieram cię. System walki w Gothic III jest do d**y. Wkurza mnie to, że dzik może mnie zabić a demona z Gothy pokonałem bez stracenia życia (w dodatku byłem osaczony przez hordy szkieletów i zombie!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:40, Pepper Ronie napisał:

> Ja wiem jedno. Potencjalny dodatek do G3 kupię tylko jeśli wraz z nim pojawi się system
walki
> z G2NK lub lepszy. Inaczej nie kupię.

Popieram cię. System walki w Gothic III jest do d**y. Wkurza mnie to, że dzik może mnie zabić
a demona z Gothy pokonałem bez stracenia życia (w dodatku byłem osaczony przez hordy szkieletów
i zombie!!!).

Dzik. A jakie są wilki. Naślesz takie dwa na orków w Nordmarze i już tylko broń orkową zebrać Ci zostaje. A ja wielki paladyn, co całe miasta spod okupacji orków wyzwalałem, do wilka takiego z kuszą tylko podchodzę, bacząc jeno czy nic odwrotowi memu nie stoi na przeszkodzie.
He, he, znowu awansowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:00, Yary5 napisał:

Dzik. A jakie są wilki. Naślesz takie dwa na orków w Nordmarze i już tylko broń orkową zebrać
Ci zostaje. A ja wielki paladyn, co całe miasta spod okupacji orków wyzwalałem, do wilka takiego
z kuszą tylko podchodzę, bacząc jeno czy nic odwrotowi memu nie stoi na przeszkodzie.

Zależy jak walczysz :)
Jeśli nawalasz w lewy przycisk myszki to przegrasz, a jak w prawy to można bez straty życia wygrać :)
Z pchnięciami wilki sobie nie radzą. Za to cięcia są dla nich za wysoko ^^''

Ech, ten system jest poroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:33, Monastor napisał:

Zależy jak walczysz :)
Jeśli nawalasz w lewy przycisk myszki to przegrasz, a jak w prawy to można bez straty życia
wygrać :)
Z pchnięciami wilki sobie nie radzą. Za to cięcia są dla nich za wysoko ^^''

Ech, ten system jest poroniony.

PPM też nie zawsze jest dość skuteczny. Pewna jest tylko kusza lub łuk i Wytrzymałość Wilka. Oczywiście jeśli gra się wojownikiem, bo magiem jest dziecinnie prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:00, Yary5 napisał:

> >/.../ A ja wielki paladyn, co całe miasta spod okupacji orków wyzwalałem, do wilka takiego
z kuszą tylko podchodzę, bacząc jeno czy nic odwrotowi memu nie stoi na przeszkodzie.
He, he, znowu awansowałem!

A ja, jeszcze nie paladyn, 6 wargów usiekłem tak, że żaden mnie nie drasnął. Bardzo ładnie podeszły, kolejno, żaden się nawet nie cofnął... Na szarżę dzika dobry jest podskok...ale nie zawsze wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:04, KrzysztofMarek napisał:

Na szarżę dzika dobry jest podskok...ale nie
zawsze wychodzi ;)

Fakt, czasem wychodzi, a czasem i tak się pada na ziemię. W ogóle jest sporo dziwacznych sytuacji w tym systemie.

Apropo szarży dzika. Pamiętam jak w Gothic 2 NK, na niskim poziomie eliminowałem dziki poprzez wpuszczanie je na urwiska :)
Dzik się rozpędzał, a ja się w ostatniej chwili odsuwałem na bok. Leciała paskuda w dół i kręciła się jak szalona. Ciekawie to wyglądało z tamtym enginem :)

Szkoda, że w G3 praktycznie nie da się nic zrzucić. Potwory często stoją na bardzo stromych urwiskach, na przykład na krawędzi przepaści, na lodzie, obrócone pod kątem 45 stopni... Nie ma siły żeby spadły :/ Chyba że mieczem, ale nie da się w takiej sytuacji trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jadę na ognistym mieczu, w poprzedniej grze miałem runiczny, ale już nie pamiętam skąd...
Ja właśnie wymieniłem ognisty miecz na miecz półtoraręczny (czy jakoś takoś) - wykuty samodzielnie daje 110 od obrażeń- próbuje go zatruć to na pewno będzie lepszy :) Co do runicznego to szukam ale jak na razie jestem w Sildern i jeszcze nawet w Nodmarze nie byłem - zabijam każde zwierzem, bestie jaką napotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:04, KrzysztofMarek napisał:

A ja, jeszcze nie paladyn, 6 wargów usiekłem tak, że żaden mnie nie drasnął. Bardzo ładnie
podeszły, kolejno, żaden się nawet nie cofnął... Na szarżę dzika dobry jest podskok...ale nie
zawsze wychodzi ;)

No to ładnie, choć mi jeszcze żaden nie stał w miejscu. Jak nie mam wyjścia uderzam parę razy i się cofam, i znowu pare uderzeń lub pchnięć. Niestety jak jest ich więcej i grasz na poziomie trudnym, to jedyne co pozostaje jest ciągłe klikanie i szybkie, nieprzewidywalne kręcenie sie wokół własnej osi. A dzik jest mocny tylko na początku. Z wyskoku jeszcze nie próbowałem. I jest jeszcze jedno co mnie wpędza w dziką furię. Jak rzucam np. Ognistą Kulę w biegnącego na mnie przeciwnika, to ten mój bezimienny (swoją drogą to to jakiś rodzaj zombi, w końcu w G2 został wskrzeszony przez nekromantę) strzela w tego co jest dalej, a ten co jest bliżej oczywiście rąbie mnie tym swoim toporkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:09, Monastor napisał:

> /.../ Potwory często stoją na bardzo stromych
urwiskach, na przykład na krawędzi przepaści, na lodzie, obrócone pod kątem 45 stopni... Nie
ma siły żeby spadły :/ Chyba że mieczem, ale nie da się w takiej sytuacji trafić.

Jak grałem poprzednim razem, to tak szaman orków stał na krawędzi i nie mogłem go mieczem załatwić. Z łuku też nie mogłem, bo się regenerował. A to trafiło się przy wyzwalaniu kopalni, bałem się spaść, bo spadłbym do lawy. W końcu zacząłem uciekać, szaman za mną i wtedy go dopadłem. Dobrze też jest walczyć w tłoku, jak nie jeden, to drugi ork oberwie ;)
Tearaz gram drugi raz, zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:09, Monastor napisał:

Szkoda, że w G3 praktycznie nie da się nic zrzucić. Potwory często stoją na bardzo stromych
urwiskach, na przykład na krawędzi przepaści, na lodzie, obrócone pod kątem 45 stopni... Nie
ma siły żeby spadły :/ Chyba że mieczem, ale nie da się w takiej sytuacji trafić.

W Dark Messiah świetnie się skopuje przeciwników w przepaść, albo kopniakiem pcha się ich na kolce. Wiem, że to nie RPG, ale musiałem jakoś odreagować G3. Szkoda, że demko takie krótkie, ale bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:15, Yary5 napisał:

został wskrzeszony przez nekromantę) strzela w tego co jest dalej, a ten co jest bliżej oczywiście
rąbie mnie tym swoim toporkiem.

Oj widzę, że zdyt dużo nie grałeś "magiem" trzeba odpowiednio się ustawić taj jak z łuku strzelasz - namierzyć musisz odpowiednią osobe - polecam czar deszcz meteorytu (3 razy pod rząd użyj go) a stado wilków czy stado zombi pada do twoich nóżek - a jak wybierzesz droge Innosa to czar meteor - świetny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się