Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 17:31, Jacobb napisał:

Skąd można zdobyc takie inne pancerze /.../

Niektóre zbroje są w grze po prostu nie do zdobycia. Np. taki pancerz Diego, Gorna lub Miltena. Tak samo jest z niektórymi zbrojami. Wydaje mi się, że można je przywołać za pomocą konsoli, jednak trzeba znać odpowiednią komendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzić będzie chodził, ale będzie wygląda fatalnie. Mam znajomego z gorszym procesorem i kartą Radeon 9550 ( niestety nie wiem jak ta karta ma się do X550 ) i gra na minimum ze zmienionym ini płynnie, nie licząc długiego czasu ładowania i ścinek doładowujących. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:25, sirdoom napisał:

Może zadam głupie i niedorzeczne pytanie, ale... :P Czy można (i jak) zmienić czcionkę w Gothicu 3 ?


Można zmienić, ale to wymaga chyba trochę zabawy jak chcesz sobie sam zmienić. Aby ręcznie edytować czcionke w Gothicu 3 należy pobawić się plikiem Gothic3.ttf znajdującym się w katalogu z grą tylko, że dokładnie to nie wiem jak to robić.
Jeśli Ci się nie chce samemu tego robić to zajrzyj do tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=3692 ktoś tam właśnie dał plik dzięki któremu możemy zamienić standardową czcionkę z Gtohica 3 na czcionkę z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:35, WorldWar3PL napisał:

Chodzić będzie chodził, ale będzie wygląda fatalnie. Mam znajomego z gorszym procesorem i kartą
Radeon 9550 ( niestety nie wiem jak ta karta ma się do X550 ) i gra na minimum ze zmienionym
ini płynnie, nie licząc długiego czasu ładowania i ścinek doładowujących. ;-)


a jak 512 ramu wiencej to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Formułuj swoje pytanie nieco bardziej po Polsku, bo ledwo rozumiem o co Ci chodzi.
Podejrzewam, że pytasz się o ilość pamięci ram na komputerze kolegi. Tak,wynosi ona dokładnie 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:25, sirdoom napisał:

Może zadam głupie i niedorzeczne pytanie, ale... :P Czy można (i jak) zmienić czcionkę w Gothicu
3 ?


Też mam taki zamiar. Miałem angielską wesję gry (mieszkam za granicą - w Irlandii) i właśnie wczoraj zainstalowałem sobie spolszczenie. Mogę powiedzieć wam, że czcionka w angielskiej wersji była o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:41, WorldWar3PL napisał:

Formułuj swoje pytanie nieco bardziej po Polsku, bo ledwo rozumiem o co Ci chodzi.
Podejrzewam, że pytasz się o ilość pamięci ram na komputerze kolegi. Tak,wynosi ona dokładnie
512.


chodzi mi o to że jak bym miał 1024 RAMu to morzna by było troche z minimalnych na lepsze podkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:46, WorldWar3PL napisał:

Jeśli karta x550 ma mniej-więcej taką samą wydajność jak Radeon 9550, to na większości suwaków
ustawionych na średni powinieneś pograć :-)
Apropo, jeśli x550 to karta do laptopów, to nie wiem, czy w ogóle pograsz. Czemu?
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 - zjedź na sam dół.


Ja mam zintegrowanego Radeona X200 64 MB i Gothic III mi działa. Niestety bardzo się zawiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:46, WorldWar3PL napisał:

Jeśli karta x550 ma mniej-więcej taką samą wydajność jak Radeon 9550, to na większości suwaków
ustawionych na średni powinieneś pograć :-)
Apropo, jeśli x550 to karta do laptopów, to nie wiem, czy w ogóle pograsz. Czemu?
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 - zjedź na sam dół.



na pewno nie ponieważ wszystkie nowe gry bez problemó wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra nie obsługuje układów zintegrowanych.. Ta jedna, rozumiesz ? ;-) W dodatku ma niezbyt udany kod źródłowy, przez co ma chyba największe wymagania ze wszystkich obecnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde...albo mi sie wyadje albo w sklepie gram pl jkest jeszcze edycja kolekcjonerska gothica... a myslalem ze jush wyprzedali wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:15, Kryhuu napisał:

Wczytać save... Albo latać po całej Myrtanie i szukać kupca ;/


Jakies inne sugestie, moze dodanie przedmiotu przez konsolea lbo cus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się