Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

i tak najgożej jest z mieczami dwuręcznymi:/ ja miałem od montery krush varok 135 obr. po naostrzeniu a od ben sali na pustyni ten najlepszy topór orkowy 210 po naostrzeniu:/ miałem nadzieje na jakis fajny miecz ale nic z tego nie znalazłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:32, Krzysiekmaster napisał:

i tak najgożej jest z mieczami dwuręcznymi:/ ja miałem od montery krush varok 135 obr. po
naostrzeniu a od ben sali na pustyni ten najlepszy topór orkowy 210 po naostrzeniu:/ miałem
nadzieje na jakis fajny miecz ale nic z tego nie znalazłem:/

>mogles sobie ten topor jeszcze poblogoslawic,ale to i tak najlepsza bron dwureczna w grze.

ps. zmien awatar jak mozesz bo ja mialem go pierwszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:32, Krzysiekmaster napisał:

i tak najgożej jest z mieczami dwuręcznymi:/ ja miałem od montery krush varok 135 obr. po
naostrzeniu a od ben sali na pustyni ten najlepszy topór orkowy 210 po naostrzeniu:/ miałem
nadzieje na jakis fajny miecz ale nic z tego nie znalazłem:/

Jeśli cenisz sobie tylko obrażenia, to faktycznie będzie Ci coś lepszego znaleźć. Nie pamiętam już dokładnie nazw i specyfikacji broni. Moim zdaniem lepiej jest władać dwoma mieczami. Przy większym skupisku wrogów tylko naprawdę mocny czar może przebić siłę rażenia dwóch dobrych ostrzy. Nawet w pojedynkę z jakimkolwiek zwierzęciem otrzyma się dość dużo ran, posługując się bronią dwuręczną. Tak więc nie zawsze liczy się ilość obrażeń zadawanych przez broń. Moim zdaniem szybkość to podstawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę duży oręż, szczególnie jeśli ma się bardzo długą broń(jak krush tarach czy halabarda). Wtedy jedynie trolle mogą dosięgnąć bohatera. Do tego są dużym orężem mażna zadawać świetne ciosy z obrotu, które mogą trafić kilku przeciwników naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:52, e-pillot napisał:

Ja wolę duży oręż, szczególnie jeśli ma się bardzo długą broń(jak krush tarach czy halabarda).
Wtedy jedynie trolle mogą dosięgnąć bohatera. Do tego są dużym orężem mażna zadawać świetne
ciosy z obrotu, które mogą trafić kilku przeciwników naraz.

a ten avatar może być:D ale co do tego posta to kolega ma racje nie liczy się tylko szybkość ale długość broni:D jak miałem tą orkową halabarde to prawie nic mnie nie dotykało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:56, Krzysiekmaster napisał:

> Ja wolę duży oręż, szczególnie jeśli ma się bardzo długą broń(jak krush tarach czy halabarda).

> Wtedy jedynie trolle mogą dosięgnąć bohatera. Do tego są dużym orężem mażna zadawać świetne

> ciosy z obrotu, które mogą trafić kilku przeciwników naraz.
a ten avatar może być:D ale co do tego posta to kolega ma racje nie liczy się tylko szybkość
ale długość broni:D jak miałem tą orkową halabarde to prawie nic mnie nie dotykało:D
to prawda dwureczna: wolniejsza,ale szybsza,jednoreczna szybsza i slabsza

>ps: czaru lodowa lanca moge nauczyc sie u druidow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:52, e-pillot napisał:

Ja wolę duży oręż, szczególnie jeśli ma się bardzo długą broń(jak krush tarach czy halabarda).
Wtedy jedynie trolle mogą dosięgnąć bohatera.

Dosięgnąć mogą, ale jak walczysz z większą ilością przeciwników? Gdy atakują z kilku stron jednocześnie najlepiej wymachiwać dwoma mieczami na wszystkie strony. Wtedy żaden nie odważy się podejść bliżej. :)

Dnia 22.12.2006 o 21:52, e-pillot napisał:

Do tego są dużym orężem mażna zadawać świetne
ciosy z obrotu, które mogą trafić kilku przeciwników naraz.

Możliwe. Ja jestem jednak przyzwyczajony do szybkiej broni jednoręcznej. Już od Gothica 1, więc raczej zwyczajów nie zmienię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 22:03, Bumber napisał:

Dosięgnąć mogą, ale jak walczysz z większą ilością przeciwników? Gdy atakują z kilku stron
jednocześnie najlepiej wymachiwać dwoma mieczami na wszystkie strony. Wtedy żaden nie odważy
się podejść bliżej. :)


No właśnie nie okrążają bohatera, tylko podchodzą pojedynczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem
Kupiłem oryginalną Gothic 3 zaistalowalem ale cos nie chce sie właczyc
mój komputer spelnia wymagania
przy nim gra powinna chodzic glatko a nawet sie nie włącza
widac czarny ekran i komputer sam sie resetuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem właśnie w Varancie i w bradze jakiś mroczny mag chce żebym zebrał daninę i jeden gościu miał oddać swój puchar sprzedawców wody i czy ktoś wie gdzie ten puchar jest aha a czy z Assasynami jest tak jak z orkami czyli jak wyzwoli się trzy miasta na pustyni to assasyni będą cię atakować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 22:56, Pyton15 napisał:

Mam pytanie jestem właśnie w Varancie i w bradze jakiś mroczny mag chce żebym zebrał daninę
i jeden gościu miał oddać swój puchar sprzedawców wody i czy ktoś wie gdzie ten puchar jest
aha a czy z Assasynami jest tak jak z orkami czyli jak wyzwoli się trzy miasta na pustyni to
assasyni będą cię atakować????

puchar jest u asasyna, nie pamiętam nazwy ale to jest pierwszy człowiek z imieniem którego spotkałeś wchodząc na varant zaraz po bandytach:P pierwsza oaza napewno wiesz okogo mi chodzi:P ale oc ci go nieda bo okradli go więc będziesz musiał iść do asasyna który został skazany na wygnanie za to że go okradli i on cie zaprowadzi do złodziei:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 22:56, Pyton15 napisał:

Mam pytanie jestem właśnie w Varancie i w bradze jakiś mroczny mag chce żebym zebrał daninę
i jeden gościu miał oddać swój puchar sprzedawców wody i czy ktoś wie gdzie ten puchar jest
aha a czy z Assasynami jest tak jak z orkami czyli jak wyzwoli się trzy miasta na pustyni to
assasyni będą cię atakować????


Z Asasynami jest tak samo też jak będziesz przejmował ic miasta to będą Cię później atakować. Puchar jest u tych koczowników z którymi idziesz walczyć z chyba Tjalfem. On cie tam zaprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 22:56, Pyton15 napisał:

Mam pytanie jestem właśnie w Varancie i w bradze jakiś mroczny mag chce żebym zebrał daninę
i jeden gościu miał oddać swój puchar sprzedawców wody i czy ktoś wie gdzie ten puchar jest
aha a czy z Assasynami jest tak jak z orkami czyli jak wyzwoli się trzy miasta na pustyni to
assasyni będą cię atakować????



Puchar jest w ciele Malira. Zaprowadzi cię do niego asasyn stojący obok tego sprzedawcy wody.
Asasyni będą cię atakować jeśli wyzwolisz trzy miasta(+obozy orków koło świątyń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się