Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

>Wiesz gdzie mogę się nauczyć mag ognia i kiedy bedę mógl się nauczyc

Dnia 23.12.2006 o 09:49, Michal2504 napisał:

magii meteor i gdzie?



Zdolności mag ognia możesz nauczyć się u Karrypto w Vengardzie. A czaru będziesz mógł się nauczyć pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:28, witeek napisał:

Bo sie nie da zatruć to bug jest

Aha dzięki to ja znalazłem jeszcze jeden bug u siebie mianowicie jak się uczę wyrobu trucizn to tracę punkty umiejetności i kasę ale zdolności nie mam może ten patch 1.12 to naprawi bo ściągnąłem go z gram ale jeszcze nie instalowałem bo nie wiem czy jest sens wie ktoś może co on poprawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:07, Michal2504 napisał:

bylem u karrypto i nauczylem sie regeneracji many, a maga ognia nie chcial mnie nauczyc, nie
bylo takiej opcji



To bug. Czasami można nauczyć się tej umiejętności, a czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wchodziło w skład waszej edycji kolekcjonerskiej mam tą gre już długo ale przed chwilą na screenach z innej strony widziałem że edycja kolekcjonerska miała jakiś album i pudełko w kształcie książki. Chyba mnie nie zrobili w balona co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:59, Jacobb napisał:

Co wchodziło w skład waszej edycji kolekcjonerskiej mam tą gre już długo ale przed chwilą na
screenach z innej strony widziałem że edycja kolekcjonerska miała jakiś album i pudełko w kształcie
książki. Chyba mnie nie zrobili w balona co??

Edycja kolekcjonerska powinna mieć pudełko w kształecie ksiązki oprawione w skórę i album Art of Gothic i pare innych dodatków albo cie zrobili w balona albo nie kupiłeś EK tylko zwykłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:59, Jacobb napisał:

Chyba mnie nie zrobili w balona co??


Tak wygląda edycja kolekcjonerska: http://www.gram.pl/news.asp?id=3020
Tak wygląda edycja zwykła: http://www.gram.pl/news.asp?id=2838
Porównaj sobie co masz, jeśli kupowałeś grę na Allegro to możliwe, że ktoś Cię mógł oszukać, widziałem jak tam sprzedawali zwykła edycję Gothica 3 jako kolekcjonerską no i niestety ludzie chyba się na to nabierali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska

Pełna polska wersja gry Gothic 3 na płycie DVD,
Dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic 3,
Dodatkowa płyta muzyczna ze ścieżką dźwiękową z gry,
Metalowy, wspaniały amulet ze świata Gothic,
Drukowana na papierze kredowym, kolorowa instrukcja do gry o objętości ok. 60 stron,
Obszerny poradnik do gry, kolorowy i drukowany na papierze kredowym,
Kolorowa, dużych rozmiarów, mapa świata Myrtany, drukowana na specjalnym materiale,
Doskonałej jakości pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep i ze specjalnymi tłoczeniami,
Wszystko to spakowane w numerowaną, kolekcjonerską księgę oprawioną prawdziwą skórą!
Dodatkowo, do Edycji Kolekcjonerskiej zamówionej w sklepie gram.pl, dołożony zostanie duży album w twardej oprawie z grafikami, przedstawiający różne etapy powstawania gry, postacie i miejsca.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:59, Jacobb napisał:

Co wchodziło w skład waszej edycji kolekcjonerskiej mam tą gre już długo ale przed chwilą na
screenach z innej strony widziałem że edycja kolekcjonerska miała jakiś album i pudełko w kształcie
książki. Chyba mnie nie zrobili w balona co??

Ja kupiłem zwykłą i było wszystko OK to co miało być to jest czyli płytka z grą,płytka z materiałami dodatkowymi, mapa myrtany i mini poradnik i kupowałem na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ja myślałem że edycja kolekcjonerska to jest ta kórą wysyłali w dzień premiery ale teraz się skapnąłęm że kolekcjonerska to ta droższa bo ja zamawiałęm grę przed premierą ale tą normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się