Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 13:48, Pepper Ronie napisał:

Ja mam polską wesję i najnowszy patch do Gothic III mi działa dobrze :)


Zależy skąd ściągniąłeś tego patcha :) Z gram.pl jest chyba inny niż zagraniczna wersja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:48, Pepper Ronie napisał:

> http://www.gothic3.com/index.php?do=097099116105111110061109101100105097 sciagam z tad...
czy
> pojdzie na polskiej wersji?? kompa mam athlon 3800+ x2, GF 7900gs gigabyte turboforce
z zalmanem
> ale jeszcze nie krecona i 2 gb ram 800 i na wszystko na maxa jest w miare dobrze chociaz
jak
> rzucam czar to czasem przytnie;( zmienilem kompa specjalnie dla gothica i dalej nie jest
idealnie
> a ja juz nie mam kasy :D

Ja mam polską wesję i najnowszy patch do Gothic III mi działa dobrze :)



czyli ten co ciagne z tego linka to powinno dzialac?? jeszcze pozniej siade i sprobuje z tym plikiem ini jak zacznie plynnie chodzic to chyba nie wiem co zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:48, jcl99 napisał:

> > Pomoże mi ktoś ?? Zawsze jak spotykam te bestie co pisze na tym dialogu gra mi się
zacina
> co
> > zrobić ?
> a ile masz ramu bo ja mam 512 i też mi to wyskakuje ale nie zawsze dlatego zawsze przed
włączeniem
> gry resetuje komp żeby miał jak najwięcej wolnej pamięci:D a jak bym bez reseta i np.
przed
> typ włączył strone internetową to by mi wyskoczyło:D

Mam 512 ram

a jakiego masz service packa?????? bo słyszałem że na service pack1 nie chodzi ja tak miałem na początku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:49, YahooPL napisał:

> Ja mam polską wesję i najnowszy patch do Gothic III mi działa dobrze :)

Zależy skąd ściągniąłeś tego patcha :) Z gram.pl jest chyba inny niż zagraniczna wersja ...


czyli prosze podajcie linka do patcha ktory bedzie chodzil na polskiej wersji z CD projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś magiem?? bo ja wlasnie zbieram pkt na regenaracje many i jestem ciekaw jak to wyglada, jak szybko sie regeneruje i czy zaczyna sie przyjemna gra magiem bo narazie ciezko... i czy dziala wam skil z noszeniem szat bo dalem sobie go mial zwiekszac obrone szat a nie widze efektu w statystykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:04, shanhaevel napisał:

gra ktoś magiem?? bo ja wlasnie zbieram pkt na regenaracje many i jestem ciekaw jak to wyglada,
jak szybko sie regeneruje i czy zaczyna sie przyjemna gra magiem bo narazie ciezko... i czy
dziala wam skil z noszeniem szat bo dalem sobie go mial zwiekszac obrone szat a nie widze efektu
w statystykach...

ja gram ale dopiero jestem w vengardzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze przed zainstalowaniem patcha nie zdiołem z sieibe przedmiotów... i teraz mam standardowo czyli ze zdiętym wszystkim 40 obory w 2 pierwszych 25 od strzał.. i 20 o lodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:10, Krzysiekmaster napisał:

> gra ktoś magiem?? bo ja wlasnie zbieram pkt na regenaracje many i jestem ciekaw jak to
wyglada,
> jak szybko sie regeneruje i czy zaczyna sie przyjemna gra magiem bo narazie ciezko...
i czy
> dziala wam skil z noszeniem szat bo dalem sobie go mial zwiekszac obrone szat a nie widze
efektu
> w statystykach...
ja gram ale dopiero jestem w vengardzie:D



no ja własnie też mam 200 prastarej i nic innego nie dawałem (no piec w fireball) i narazie ciezko ale mam nadzieje ze z regeneracja bedzie lepiej jeszcze 5 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:12, marlin15 napisał:

a ja wam powiem ze przed zainstalowaniem patcha nie zdiołem z sieibe przedmiotów... i teraz
mam standardowo czyli ze zdiętym wszystkim 40 obory w 2 pierwszych 25 od strzał.. i 20 o
lodu...



nie ładnie :D o mam pytanie gdzie można pobić expa bo w vengardzie dosc mi ciezko z tymi orkami chyba wytne ich pojedynczo z tego "mostu" do zamku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się