Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 11:57, Matt Buckner napisał:

Cześć.Też gram w Gothica 3 ale wydaje mi się że nie można.Nie jestem jednak pewien

Właśnie w kosturach magicznych pisze ze mozna ale niewiem jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Directa z CDA i... to samo. Oprogramowanie nie spełnia testów potrzebnych do uzyskania logo Windows. Krew mnie już zalewa. I jakie, kurrr...czę log Windows?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może system nawalił? Polecam przeinstalować windowsa, a jak na "świeżym" nie zadziała, to chyba trzeba się do CDP dobijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothic''em 3. Otóż zainstalowałem grę i kiedy chcę ją uruchomić wywala mi komunikat: Wystąpił błąd z aplikacją Gothic3.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Proszę was o pomoc bo spełniam wszytskie wymagania i na prawdę nie wiem co moge zrobić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się was o coś zapytać otóż przeszedłem grę po stronie buntowników i te obrazki co były pokazywane na koniec zapowiadają że to już koniec serii Gothic. A co wy o tym myślicie bo szkoda żeby nie było już następnej częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie można znaleźć dobre ostrze ale gwarantowane bo nie chodzi mi o skrzynie w której może być miecz może być przepis chodzi mi o dobry przepis albo miecz no powyżej obrażenia 120 gdzie znajdę na BANK taki miecz albo przepis?
a co dostane za wszystkie puchary ognia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:01, Lee123 napisał:

Chciałbym się was o coś zapytać otóż przeszedłem grę po stronie buntowników i te obrazki co
były pokazywane na koniec zapowiadają że to już koniec serii Gothic. A co wy o tym myślicie
bo szkoda żeby nie było już następnej częsci


Chyba jak przechodzisz po stronie Adanosa to koniec jest taki, że mozliwe, że będzie następna część ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:08, wdowiakm napisał:

> Chciałbym się was o coś zapytać otóż przeszedłem grę po stronie buntowników i te obrazki
co
> były pokazywane na koniec zapowiadają że to już koniec serii Gothic. A co wy o tym myślicie

> bo szkoda żeby nie było już następnej częsci

Chyba jak przechodzisz po stronie Adanosa to koniec jest taki, że mozliwe, że będzie następna
część ;))

Jeśli G4 ma być taki jak G3, to może niech już sobie darują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:04, bakubartek napisał:

gdzie można znaleźć dobre ostrze ale gwarantowane bo nie chodzi mi o skrzynie w której może
być miecz może być przepis chodzi mi o dobry przepis albo miecz no powyżej obrażenia 120 gdzie
znajdę na BANK taki miecz albo przepis?
a co dostane za wszystkie puchary ognia ?

Czegoś takiego nie ma, jak gwarantowane. Przynajmniej ja się nie spotkałem. Jeżeli już, to nabij 400 siły i zabierz orkową broń, albo 666 siły i zabij demona. :) Przepisy pojawią się u kowali wraz z rozwojem gry.
Jak znajdziesz wszystkie, to idź do Klasztoru, napełnij je ogniem Innosa, potem dostaniesz kolejna misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:18, Yary5 napisał:

Jeśli G4 ma być taki jak G3, to może niech już sobie darują.


Mi się podoba 3 część i nic do niej nie mam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:08, wdowiakm napisał:

> Chciałbym się was o coś zapytać otóż przeszedłem grę po stronie buntowników i te obrazki
co
> były pokazywane na koniec zapowiadają że to już koniec serii Gothic. A co wy o tym myślicie

> bo szkoda żeby nie było już następnej częsci

Chyba jak przechodzisz po stronie Adanosa to koniec jest taki, że mozliwe, że będzie następna
część ;))

A co trzeba zrobić aby przejść grę po stronie Adanosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urzytkownik " YahooPL " zalaczal raz liste wszystkich skrzyn i miejsc gdzei one sa.Mam problem ze znalezieniem jednej w Myrtanie bo opis jest szczatkowy

10. Między drogą z Cape Dun do Montery po lewej jaskinia z 3 cieniostworami

Gdzie to jest?? Moze ktos zaznaczy na mapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:35, Lee123 napisał:

A co trzeba zrobić aby przejść grę po stronie Adanosa


Tego nie wiem przechodze po stronie rebeliantów drugi raz będę przechodził po stronie Adanosa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 12:26, kamceg napisał:

Mam problem z Gothic''em 3. Otóż zainstalowałem grę i kiedy chcę ją uruchomić wywala mi komunikat:
Wystąpił błąd z aplikacją Gothic3.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Proszę
was o pomoc bo spełniam wszytskie wymagania i na prawdę nie wiem co moge zrobić :((



A mi ktos pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 13:46, kamceg napisał:

A mi ktos pomoże??


Skontaktuj się z pomocą techniczną CDP wytłumacz im problem oni Tobie pomogą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:27, wdowiakm napisał:

> Jeśli G4 ma być taki jak G3, to może niech już sobie darują.

Mi się podoba 3 część i nic do niej nie mam ;))

Dla mnie jest to krok wstecz w stosunku do G2NK. Nawet jak nikt Cie na kradzieży nie przyłapie, to i tak strażnik Cię łapie (sami jasnowidze), otwieranie skrzyń jak w G1 (nuda), system walki beznadziejny, misje w większości są banalne (sytuację ratuje jako tako wątek główny, i pare misji pobocznych), oręż i zbroje (no tak znowu pancerz jest na stałe przytwierdzony do ciała pokonanego wroga, że nie można mu go ściągnąć, i ich wygląd - średnia zbroja buntownika i najemnika wygląda jak jakiś gorset ściągnięty z panienki), inteligencja NPC (szlak mnie trafia jak mam kogoś eskortować lub ktoś ma mnie gdzieś zaprowadzić). Te wszystkie postacie są tak do siebie podobne, że gdyby nie podpisy i inna lokacja to nie wiadomo by było z kim się rozmawia (np. Lares, nie dość, że zypełnie inny niz w G2NK - nie tylko on - to jeszcze z pierwszym lepszym najemnikiem można go pomylić). No i beznadziejne jest to, że w pojedynkę można wyzwolić każde miasto, a dopiero na poziomie trudnym można zarobić rąbnięcie w plery. Jakim cudem te orki podbiły Myrtanę skoro nie potrafią dokończyć zdobywania Vengardu, mając taką przewage liczebną. W ogóle, jakim cudem powstała cywilizacja ludzi i orków, skoro małe stadko wilków zrobiło by z nich sieczkę. Są w tej grze pomysły, które nie zostały wykorzystane, tylko spłycone jak tylko się da. Np. sprawa pracy dla obydwu stron została ograniczona do wysyłania Bezimiennego by kogoś tam zabił. Ogólnie nuda, nie ma tego klimatu z G2NK. Przeszedłem raz, rozpoczełem ponownie i od pięciu dni uruchomiłem tylko raz, by zobaczyc ile na mojej karcie uzyskam fps-u. I nie chce mi się do G3 wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 13:35, Lee123 napisał:

A co trzeba zrobić aby przejść grę po stronie Adanosa

Musisz zrobić to co Ci każe Xardas. Oczywiście po zdobyciu wszystkich artefaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nastepujące pytanie
Jestem w Geldern i teraz udaję się do Trelis. Czy po wykonananiu tam misji, mogę powybijać orków z całej Myrtany bez konsekwencji. Z góry dziękuje za odpowiedz. Wesołych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się