Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na temat tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z grą Gothic 3
Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików) modyfikujących grę.
Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.


Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 jeżeli wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby już nie było mam jedno pytanie w sprawie głosów. Kilka razy zdarzyła mi się sytuacja (pierwsze miasto, jego przywódca na przykład), że jakaś postać mnie zagaduje, gawędzimy, gawędzimy, kończą mi się możliwości rozmowy i gdy ponownie chce zagadać, postać odpowiada mi coś (w stylu spadaj) ale innym głosem! Czy to przeoczenie, czy wina samej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ten powstał ponieważ na forum utworzonych zostało multum wątków poświęconych tej grze, co poniekąd wprowadzało pewien chaos. często zdarzało się, że jakiś użytkownik mający problem z grą pisał w każdym wątku + zakładał swój własny. Ciężko monitorować jest i odpowiadać na dziesiątki nowych postów i tematów zakładanych przez użytkowników dlatego także przed każdą premierą gry będziemy tworzyć jeden przypięty temat główny, by zaoszczędzić wszystkim szukania

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w miarę możliwości podepnie się tamten wątek pod ten nowy :P (ech muszę jutro się dopytać o kwestie techniczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:40, darth 16 napisał:

czyli tamten zostanie zamknięty???


władza nie lubi konkurencji ;) a że zgodnie z nowym regulaminem, nie wolno tworzyć nowego wątku jeżeli stary jest na pierwszej stronie (a jest przypięty) to... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taki efekt możesz mieć wówczas kiedy odpalisz na maxa textury roślinności... czasami zdarza się, że właśnie na nich leżą w powietrzu strzały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłby mi ktos powiedziec jak bedzie mi chodzic Gothic III
moj komp to
Intel Celeron 2.6GHz
ram 1gb
karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
bardzo prosze o w miare szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:51, Panki2000 napisał:

A mnie zastanwia czemu w bestsellerach w sklepie.gram.pl nie ma gothica 3 na 1 miejscu.

Wydaje mi sie ze gram.pl nie chce aby ludzie kupowali tylko Gothica III i na pierwszym miejscu daja jakas inna gre zeby zachecic do jej sprzedarzy.
Ps. a tak seri, to tez sie temu dziwie ze taka ,,Wielka gra '''' jak gothic nie jest na 1 miejcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się