Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 21:52, Lucas201 napisał:

> /.../> A wiesz jak dojść do Hansona. Szukam od 3 dni i nic.

Hanson nie jest Ci potrzebny do szczęścia, Masz mapę (papierową) to popatrz, gdzie jest wieża (to jest właśnie wieża Xsardasa) i tam się kieruj. Swoje położenie sprawdzaj na mapie w grze. Na pewno dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:52, Lucas201 napisał:

> 1. Do dolnego wejścia zaprowadzi cię taki gość który stoi blisko górnego wejścia do kopalni

> ma na imię M.... (nie pamiętam - sorry)
> 2. Ściągnij sobie to
>
> http://rapidshare.com/files/3500995/gothic_3_solution.rar
> - tam jest mapa z zaznaczonymi postaciami (wejście dolne do kopalni też jest zaznaczone)

Dzięki
A wiesz jak dojść do Hansona. Szukam od 3 dni i nic.

Ja tez nie mogłem znaleźć Hansona i w końcu zacząłem łazić wszędzie, gdzie się dało i w końcu dotarłem do wieży Xardasa sam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:38, alibi100 napisał:

Gdzie można się nauczy walki dwoma ostrzami w Myrtanie

W Myrtanie się nie da, tego uczą tylko Asasyni w Varancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:39, knopfler napisał:

> Gdzie można się nauczy walki dwoma ostrzami w Myrtanie
W Myrtanie się nie da, tego uczą tylko Asasyni w Varancie.


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kogo mogę się nauczyć posługiwana po mistrzowsku orężem dwuręcznym? Nie mówcie mi tylko, że od byle jakiego nauczyciela :|. Bo żaden nie może mnie tego nauczyć, ani w Okarze, ani w Redock...nigdzie. Jeżeli to bug...to się zdołuje :/. W grze chce używać brono dwuręcznej a cóż to za zabawa będzie jak nie będę mógł ją doskonale używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pewien bug(nie wiem jak zrobić zdjęcie ale opiszę to). Jak gram to w górnym lewym rogu ekranu wyświetlają mi sie jakieś żółte napisy i cyferki. Nie wiecie jak to wyłączyć, bo jestem pewien że coś wcisnąłem i nie wiem jak wyłączyć. grę kilka razy uruchamiałem i wyłączam a te napisy ciągle są, wiecie jak to wyłączyć???Pisałem juz w jednym temacie o tym ale nikt mi nie odpowiedział, a tu chyba mi szybciej odpowiedzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mi to wygląda tak- cały czas podczas grania masz włączonego Frapsa, który pokazuje ci aktualną ilość klatek na sekundę (stąd te cyferki). Jeżeli Ci to tak bardzo przeszkadza, po prostu go wyłącz i graj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:56, Vasilli napisał:

No tak tylko problem polega na tym, że nie wiem jak to wyłączyć:)

Po minimalizacji Frapsa powinieneś mieć jego ikonkę w prawym dolnym rogu, w zasobniku (tam koło zegarka systemowego); rozwiń listę strzałką, kliknij prawym i Exit Fraps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:50, Vasilli napisał:

Mam taki pewien bug(nie wiem jak zrobić zdjęcie ale opiszę to). Jak gram to w górnym lewym
rogu ekranu wyświetlają mi sie jakieś żółte napisy i cyferki. Nie wiecie jak to wyłączyć, bo
jestem pewien że coś wcisnąłem i nie wiem jak wyłączyć. grę kilka razy uruchamiałem i wyłączam
a te napisy ciągle są, wiecie jak to wyłączyć???Pisałem juz w jednym temacie o tym ale nikt
mi nie odpowiedział, a tu chyba mi szybciej odpowiedzą:D

Zrób screena najlepiej, wtedy było by jasne o co chodzi. Screena robi się klawiszem print screen, w skrócie Prt Scr. Szukaj gdzieś nad delete. A może masz to samo, co ja miałem jakiś czas temu ( zamieszczam screen). Mi wtedy pomógł reinstal gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pogubiłem grając wg. poradnika z EK. Wg. poradnika w Gotha w grocie powinienem znaleść kamień teleportacyjny do Vengardu, do sali tronowej króla Rhobara a ja znalazłem kamień, któru przenosi mnie do świątyni w tymże Vengardzie. Czy jest to taki gruuuby błąd w poradniku czy w grze mam buga? Jeśli to błąd poradnika to jak się dostać do króla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 23:23, zolenderek napisał:

Trochę się pogubiłem grając wg. poradnika z EK. Wg. poradnika w Gotha w grocie powinienem znaleść
kamień teleportacyjny do Vengardu, do sali tronowej króla Rhobara a ja znalazłem kamień, któru
przenosi mnie do świątyni w tymże Vengardzie. Czy jest to taki gruuuby błąd w poradniku czy
w grze mam buga? Jeśli to błąd poradnika to jak się dostać do króla?


Masz w Gothcie znalesc kamiec do Swiatyni w Vengard''cie .
Z swiatyni masz sie udac przez podbite przez orkow miasto do Zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 23:23, zolenderek napisał:

/.../? Jeśli to błąd poradnika to jak się dostać do króla?

Poszukaj wejścia do jaskini po prawej stronie, nie wchodząc do zamku. W jaskini jest kamień (i oczywiście potwory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:58, misiolv napisał:

u mnie go nie ma tam cos mi gierką po>>>ało :''''''''-(


odpowiedzialem ci na drugim ogolnym forum o grze na pewno znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy skończyli G3 drogą buntowników. W poradniku pisze, że na samym juz końcu gry. po oswobodzeniu Myrtany i zabiciu Zubena bedziemy mieć jeszcze jedno zadanie do wykonania, tymczasem u mnie gdy rozmawiam z Innosem juz po zabiciu Zubena i pozbyciu się orków z Myrtany nastepuje koniec gry i napisy końcowe, a potem wyrzuca mnie do Windowsa. Powie mi ktoś czy to w poradniuku jest błąd czy to ja mam coś nie tak z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się