Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

zapomniales o smiesznych ragdollach gdzie sie moby wywijaja w pol i drgaja albo jak walniesz head shota to sie szyja wydluza no ale do reszty to musze ci przyznac racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:11, lewak napisał:

> ciezko mi mpowiedziec, ale mi chodzi na integrze i 768ram na low plynnie bez scin, to
tobie
> na srednich lub srednio-wysokich powinno pojsc. wiedz jednak ze gothic 3 tnie sie i zawiesza

> nawet na najlepszym sprzecie na swiecie, ale to wina bugow, niestabilnego silnika itd.
zawsze
> beda przycinki, wiec sie nieprzejmuj.srednio-wysokich powinno pojsc

Przycinanie mi nie przeszkadza, tylko chcę, aby gra nie wyglądała szpetnie. Bo po wyłączeniu
niektórych funkcji graficznych w grach, tak właśnie wyglądają.

ta nie zaraz na moim gramsajcie bedzie fana mapka pobierz se ja bo sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma rózne poziomy trudności? Na początku chciałbym grać na łatwiejszym, potem podwyższyć poziom. Bardzo mi na tym zależy, nie lubię ostrych wejść od samego początku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:37, Sob-styl napisał:

> Mam Gothic 2 z dodatkiem z CDA i chyba zagram, zanim kupię trójkę. Jak mi się spodoba,
to ukończę,
> jak nie... No właśnie. Jak nie spodoba mi się dwójka, to podchodzić do trzeciej części
gry?

Trójka to najgorsza część serii. Zdecydowanie najlepsza jest jedynka :P Za 19,99 zł już kupisz.
Opłaca się!

Wiesz co masz chyba trochę racji Gothic 1 to arcydzieło Gothic 2 to świetna gra a Gothic 3 to (tylko ) Dobra gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma poziom łatwy, średni trudny. Łatwy jest za łatwy, średni to neutralny, a trudny to taki troszeczkę trudniejszy. Logiczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:29, lewak napisał:

Gra ma rózne poziomy trudności? Na początku chciałbym grać na łatwiejszym, potem podwyższyć
poziom. Bardzo mi na tym zależy, nie lubię ostrych wejść od samego początku. :)

na poczatku gry jest ustawiony poziom na sredni. na latwym to jest smiechu warte. sredni jest wystarczajacy nawet dla poczatkujacego. latwy dla dzieci co maja 5 lat. pobierz mapke swiata g3 z mojego gramsajta. przyda sie. mapka swiata ze zaznaczonymi postaciami, miejscami obiektami z ktorymi znalezieniem wiele osob ma problem. graj na srednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:31, reykan napisał:

Ej, a już wyszedł ten fanowski patch, ale do wersji polskiej? Bo wcześniej był do angielskiej...

tak. ja go mam. gothic 3 niema juz prawie bledow (a co najmniej 65% mniej). najpierw musisz miec wersje 1.12 a potem ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:30, PtaQ15 napisał:

> > Mam Gothic 2 z dodatkiem z CDA i chyba zagram, zanim kupię trójkę. Jak mi się spodoba,

> to ukończę,
> > jak nie... No właśnie. Jak nie spodoba mi się dwójka, to podchodzić do trzeciej części

> gry?
>
> Trójka to najgorsza część serii. Zdecydowanie najlepsza jest jedynka :P Za 19,99 zł już
kupisz.
> Opłaca się!
Wiesz co masz chyba trochę racji Gothic 1 to arcydzieło Gothic 2 to świetna gra a Gothic 3
to (tylko ) Dobra gra :(

mnie tez najbardziej sie podobal gothic 1, potem gothic 3, a najmniej gothic 2nk. nieoddaje klimatu serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:31, reykan napisał:

Ej, a już wyszedł ten fanowski patch, ale do wersji polskiej? Bo wcześniej był do angielskiej...

niedlugo bedzie dostepny moze na moim gramsajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
Ostatnio zauważyłęm że w temacie dużo się mówi o łatkach itp.I co najlepsze sa to latki robione przez fanow a nie przez tworcow i poprawiaja one nawet wiecej bledow.Ogolnie jednak chodzi mi o to aby ktos wypuisal jakie programy (latki)poprawiaja bledy g3 i jak maksymalnie zwiekszyc plynnosc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:01, Altair05 napisał:

Mam takie pytanie:
Ostatnio zauważyłęm że w temacie dużo się mówi o łatkach itp.I co najlepsze sa to latki robione
przez fanow a nie przez tworcow i poprawiaja one nawet wiecej bledow.Ogolnie jednak chodzi
mi o to aby ktos wypuisal jakie programy (latki)poprawiaja bledy g3 i jak maksymalnie zwiekszyc
plynnosc gry.

gothic 3 jest gra ktora tnie sie i zawiesz nawet na najlepszym sprzecie na swiecie. ale mozesz poinstalowac patche, gothic 3 tweak, pogrzebac w plikach ini, zmniejszyc detale, wylaczyc niektore efekty wizualne, itd. ale i tak sie bedzie ciac. jaki masz sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem.Chodzilo mi tylko o jakies konkretne latki,porgramy itp. i czy wogole te twiki i pacze oraz latki cos daja.a teraz slowko o moim sprzecie:jest slaby czyt.jest cos jak minimalne wymagania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:34, Altair05 napisał:

wiem wiem.Chodzilo mi tylko o jakies konkretne latki,porgramy itp. i czy wogole te twiki i
pacze oraz latki cos daja.a teraz slowko o moim sprzecie:jest slaby czyt.jest cos jak minimalne
wymagania gry.

musisz wiedziec ze mi chodzi plynnie na low z sporymi czasami przycinkami (a wlasciwie kumplowi) na 768 ram, i zintegrowanej grafie. patche naprawiaja ok 70% bledow, a gothic 3 tweak mi o niebo podniosl wydajnosc gry. chcesz linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 22:38, Matias16162 napisał:

musisz wiedziec ze mi chodzi plynnie na low z sporymi czasami przycinkami (a wlasciwie kumplowi)
na 768 ram, i zintegrowanej grafie. patche naprawiaja ok 70% bledow, a gothic 3 tweak mi o
niebo podniosl wydajnosc gry. chcesz linki?

pewnie że chce jak masz to daj.Nie wiedzialem ze patche i latki oraz tweaki moga tak bardzo podniesc wydajnosc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie, dajcie linki do patchów - własnie zamierzam po raz kolejny rozpoczać włóczege po myrthanie, czas chyba pare bugów wyeliminować :)
i czy sa jakies szczególne zasady przy ich instalce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 07:11, castlerock napisał:

własnie, dajcie linki do patchów - własnie zamierzam po raz kolejny rozpoczać włóczege po myrthanie,
czas chyba pare bugów wyeliminować :)
i czy sa jakies szczególne zasady przy ich instalce?

nie. idziesz zgodnie z instrukcjami. pamietaj- instaluj tam gdzie masz gothica! jak tu sie wklejalo te linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się