Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 21:43, Misiekolxp001 napisał:

Przy tym potworze dosłownie jest ciężko przeżyć dodając że żyje w grópach, już wole jednego
czy dwa trolle a Wy?


Trzy kule ognia i już po nim nawet nie dochodzi do mnie :) Trolla też zabijam zamin do mnie dojdzie a jak jest grupa to przeżucam się na deszcz meteorytów i jestem wstanie rozwalić jednocześnie około 14 orków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 10:35, Darko82 napisał:

A po co komu poradnik ? Poradniki to sam jedna wielka kpina ! W trakcie gry wszystko sie okaze
( cała przyjemnosc gry ) a nie wypelniac instrukcje wedlug poradnika.

Nie wiem po co napisałeś ten post,aby pouczać czy aby sie popisać? Mów za siebie. To osobista sprawa jak kto lubi grać, nie wszyscy są ortodoksami. A pomijając to czy używa się poradnik czy też nie, to jeśli się płaci wcale niemałe pieniądze za Edycję Kolekcjonerskę, która zawiera taki poradnik ( w wersji rzekomo rozszerzonej) to ma on być napisany tak jak powinien ( instrukcja również) bo w przeciwnym razie jest to po prostu nacinanie kupującego. Było by miło gdyby CD Projekt się wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie, czy ktoś z Was podczas wędrówek po Varancie natrafił na koczownika imieniem Yespas ?.
Chodzę już drugi dzień po pustyni i jakoś na gada natrafic nie mogę. Jest on w ogóle czy go nie ma i jest to kolejny bug ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:47, bakubartek napisał:

> > > > dwa pytania 1 namapie saniezadanekrainny czy tam wogle jest czy tammozna

> isc2
> > jaka
> > > jest
> > > > najpotęzniejsza bron reczna
> > >
> > > nie można tam iść. Próbowałem ale wszędzie są gór których nie da sie przejść.
nie
> wiem
> > ja tam
> > > wiem narazie ze jest taki miecz runiczny który ma 110 po zaostrzeniu 120 chyba.
Mozna
>
> > go samemu
> > > wykówać
> > >
> > ja mam miecz który odejmuje stozaotzryłem 110 wiecduzo sieeni rózni ale oglnieto
reczne
> ronei
> > orkówsa chyba silniejszeco ? ja malo gramwsuemito ledwo ledwo gram o kompa mamsłabego

> i tnie
> > mimo najnizszzych ustawien
> >
> Jakiego masz kompa?
fx geforce 5500 256 1.7 procesor 624 ram alegram u brata 2.6 procesor 512ram karta 128 geforce
6600gt sorkazabłędy alekalwiaturze kael przedłuzałemi materaz z nia kilka prolemów



Może napiszesz coś o ustawieniach. Bo ja właśnie mam zamiasr odinstalować Gothicka i odłożytć na nieokreślona p[rzyszłość. Mnie z na Athlonie 2400+ !GB RAmu i GF 6800 256 po prostu nie wyciąga. Nawet przy ustawieniu minimum grafiki nie można grać tak skacze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:57, JaLe napisał:

> > > > > dwa pytania 1 namapie saniezadanekrainny czy tam wogle jest czy
tammozna
>
> > isc2
> > > jaka
> > > > jest
> > > > > najpotęzniejsza bron reczna
> > > >
> > > > nie można tam iść. Próbowałem ale wszędzie są gór których nie da sie przejść.

> nie
> > wiem
> > > ja tam
> > > > wiem narazie ze jest taki miecz runiczny który ma 110 po zaostrzeniu 120
chyba.
> Mozna
> >
> > > go samemu
> > > > wykówać
> > > >
> > > ja mam miecz który odejmuje stozaotzryłem 110 wiecduzo sieeni rózni ale oglnieto

> reczne
> > ronei
> > > orkówsa chyba silniejszeco ? ja malo gramwsuemito ledwo ledwo gram o kompa
mamsłabego
>
> > i tnie
> > > mimo najnizszzych ustawien
> > >
> > Jakiego masz kompa?
> fx geforce 5500 256 1.7 procesor 624 ram alegram u brata 2.6 procesor 512ram karta 128
geforce
> 6600gt sorkazabłędy alekalwiaturze kael przedłuzałemi materaz z nia kilka prolemów


Może napiszesz coś o ustawieniach. Bo ja właśnie mam zamiasr odinstalować Gothicka i odłożytć
na nieokreślona p[rzyszłość. Mnie z na Athlonie 2400+ !GB RAmu i GF 6800 256 po prostu nie
wyciąga. Nawet przy ustawieniu minimum grafiki nie można grać tak skacze !

mnie tam sie prawie nie wiesza a mam Semprona 2600+ 1 giga ramu i GF 6800 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam dokładnie to samo, tylko, że jestem już dość daleko w grze i nie chce robić reinstalki.:D. Zaraz zobacze czy działa to ,,coś" nad delete:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znowu pytanko do tych co przeszli grę:
*****więc mogą się pojawić spojlerki*****
W Vengardzie dostałem się do króla ale on z mordą do mnie ,że "nie można ufać nikomu" i ciach wszyscy się rzucają na mnie.Cały czas byłem po stronie orków i eliminowałem obozy rebelii ,a także mam 82ptk u asasynów. Pytanie czy ten król robak jest potrzebny dla fabuły czy można to olać ,oczywiście zabiłem Rhobara i wszystkich przydupasów jego zabierając berło i wykonało się kilka zadań automatycznie w jednym momencie. Tak samo dzieje się po stronie rebelii gdy wyzwolimy za dużo miast ,ja chyba za dużo zniszczyłem obozów. W ostateczności chce zawładnąć całym państwem (trzecie zakończenie) czyli i tak można olać tego starego pierdzia ??? chyba ,ze zleca on ciekawe Q albo itemy ,mam jeszcze save.*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w G3 od kilku dni. Bardzo szybko wchodzą mi levele, ale nie mogę wykorzystać punktów nauki bo wszyscy mi mówią ze nie jestem gotowy. Dlaczego nie chcą mnie uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre cechy mają swoje wymagania. Np. umiejetnosci walki potrzebuja sily, lucznictwo zdolnosci mysliwskie, wykuwanie broni kowalstwo, robienie mikstur alchemia i td. Wciśnij c, zobacz umiejetnosc jakiej chcesz sie nauczyc i sprawdz czy spelniasz wymagani, ktore pisza przy opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:39, sługa Innosa napisał:

Mam pytanie. Gram w G3 od kilku dni. Bardzo szybko wchodzą mi levele, ale nie mogę wykorzystać
punktów nauki bo wszyscy mi mówią ze nie jestem gotowy. Dlaczego nie chcą mnie uczyć?

Pod każdą zdolnością masz napisane ile pkt. dana zdolność wymaga - np.: lepsze strzelanie z łuku - 150 zdolności myśliwskich itp...
Zainwestuj najpier pkt. w siłę i inne właśnie podstawowe cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:26, Łukasz007 napisał:

Pytanie czy ten król robak jest potrzebny dla fabuły czy można to olać


******SPOILER********
Rhobar jest chyba tylko potrzebny jak pójdziesz ścieżką Innosa, wtedy może Cię paru przydatnych rzeczy nauczyć, w innym przypadku to chyba żadna strata jak go zabijesz, zresztą w jednym przypadku i tak musiałbyś go zabić więc jak nie wybrałeś drogi Innosa to nie powineneś się niczym martwić

widzę, że jak się gra po stronie orków to i rebelianci nas przestają lubić jak się i ich za dużo wytnie, analogicznie do tego jak się grało po stronie rebeliantów, dobrze wiedzieć, bo teraz gram po stronie orków i nie chciałbym sobie odrazu przewalić sobie z rebeliantami tak jak to przechodząc pierwszy raz przewaliłem sobie u orków.
chciałbym jeszcze się dowiedzieć jakie są w takim przyapdku limity zniszczonych obozów rebeliantów? ile można ich zabić aby mnie jeszcze lubili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:04, roctez napisał:

Gdzie jest halabarda Imraka w Silden?
Jak zabic szamana Grompla w Silden?


Ja jego halabardę znalazłem w domu jednego z rybaków

Ja szamana nie zabijałem, nie pomogę ci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:55, Szmondrowski napisał:

Jeżeli będziesz miał ponad 50 respa u buntowników to cię będą niszczyli orkowie i na odwrót.


Punkty Reputacji nie mają tu znaczenia. Liczy się jedynie liczba wyzwolonych miast (to wkurza orków) i liczba zniszczonych obozów (tego nie lubią buntownicy).
Pytanie: Ile obozów zniszczyłeś zanim przywódcy pozostałych zaczeli cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
mam teraz wykonać zadanie z wekslami dla Masila, problem w tym, że w poradniku napisali, że mają je Ilij, Ramon i Nasib. I właśnie o Nasba mi chodzi bo jak z nim rozmawiam to mam tylko opcję Naucz mnie walki
i czy mogę porozmawiac z Gonzalesem. I teraz pytanie - czy mam buga, czy to jest błąd w poradniku, czy muszę mieć 75% reputacji w Mora Sul, żebym miał opcję z wekslem???????

Proszę o odpowiedź!!!!!!!!!!!

Ps. sorki że w tym i tym drugim temacie daję tego postaa, ale to jest trochę ważne bo jak najszybciej chcę dostać te 75% respa w Mora Sul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania :
1-Gdzie jest Xardas ??
2-Xardas uczy magię : Tworzenie armi szkieletów ? gdzie można się tego nauczyć ?
3-podczas grania jak jakas Bardzo śilna bestja mnie uderzyła
i kondycja mi powoli się zaczeła regenerować jak się z tego wyleczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałby ktoś linka do mapki świata z forum woldofgothic?
zapomniałem dodać sobie link do tematu na forum do zakładek, a teraz potrzebuję tej mapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się