Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 15:33, Fragles88 napisał:

> sorry ze 2 posty pod rzad. dobrze wszysko podales. niepodaje mapki bo chyba takiej niema.
mozna
> tylko spr. gdzie owe puchary sa. a ty juz dobrze podales. tylko zeby dac je trzba znalezc
12
> paladynow, a tylu niema, albo nieda sie ktoremus dac pucharu

To poprostu nie wolno brać się za to zadanie jak wiecie że się nie da wykonać i już ja bym
tak zrobił

ale ja chce runy w tej grze! niebrac sie? wystarczy ze porozmawiasz na wszyskie tematy z sebastianem w reddock i dostajesz zeby bje znalezc, wiec znajdujesz. pozniej milten kaze je wrzucic do sw. ognia wiec nwrzucasz. pozniej kaze je dac paladynom i co? nici! niewykonane. niebrac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:36, Matias16162 napisał:

ale ja chce runy w tej grze! niebrac sie? wystarczy ze porozmawiasz na wszyskie tematy z sebastianem
w reddock i dostajesz zeby bje znalezc, wiec znajdujesz. pozniej milten kaze je wrzucic do
sw. ognia wiec nwrzucasz. pozniej kaze je dac paladynom i co? nici! niewykonane. niebrac sie?


Może i się brać bo dużo doświadczenia jest ale misji tak jak mówisz nie wykonasz więc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:37, Fragles88 napisał:

> ale ja chce runy w tej grze! niebrac sie? wystarczy ze porozmawiasz na wszyskie tematy
z sebastianem
> w reddock i dostajesz zeby bje znalezc, wiec znajdujesz. pozniej milten kaze je wrzucic
do
> sw. ognia wiec nwrzucasz. pozniej kaze je dac paladynom i co? nici! niewykonane. niebrac
sie?

Może i się brać bo dużo doświadczenia jest ale misji tak jak mówisz nie wykonasz więc????

wiec liczylem na to ze ktos mi pomoze z wykonaniem bo myslalem zze ktos je juz wykonal, ale chyba niema takiej osoby..... a z tymi zapisami to wina tego ze w gothic 3 sa nieprawidlowo zwracane zasoby. nawedt jak mamy 1,5gb ram i tak czeka nas taka "niespodzianka". jednoczesnie zostaje uszkodzony plik savu. a ile masz ram i j\karte graf.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:46, Matias16162 napisał:

wiec liczylem na to ze ktos mi pomoze z wykonaniem bo myslalem zze ktos je juz wykonal, ale
chyba niema takiej osoby.....


bo w oryginalnej grze (nawet z patch''ami od Piranii) nie da sie tego zadania wykonac, gdyz jest 11 paladynow (nie ma 12-go) - z tego co wiem, to w jednym z ostatnich patch''ow, ktorego autorami sa fani gry (moze i nawet ostatnim - nie wiem, dawno nie gralem) 12-tym paladynem jest gosc na F, jesli sie nie myle przebywajacy nieopodal kapliczki Innosa w jednej z wiosek w Nordmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:46, Matias16162 napisał:

> > ale ja chce runy w tej grze! niebrac sie? wystarczy ze porozmawiasz na wszyskie tematy

> z sebastianem
> > w reddock i dostajesz zeby bje znalezc, wiec znajdujesz. pozniej milten kaze je wrzucic

> do
> > sw. ognia wiec nwrzucasz. pozniej kaze je dac paladynom i co? nici! niewykonane.
niebrac
> sie?
>
> Może i się brać bo dużo doświadczenia jest ale misji tak jak mówisz nie wykonasz więc????

wiec liczylem na to ze ktos mi pomoze z wykonaniem bo myslalem zze ktos je juz wykonal, ale
chyba niema takiej osoby..... a z tymi zapisami to wina tego ze w gothic 3 sa nieprawidlowo
zwracane zasoby. nawedt jak mamy 1,5gb ram i tak czeka nas taka "niespodzianka". jednoczesnie
zostaje uszkodzony plik savu. a ile masz ram i j\karte graf.?


Moja grafa? masz w moim podpidie. patrz na samym dole w tym poście na szaro są napisane parametry mojego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:06, Fragles88 napisał:

> > > ale ja chce runy w tej grze! niebrac sie? wystarczy ze porozmawiasz na wszyskie
tematy
>
> > z sebastianem
> > > w reddock i dostajesz zeby bje znalezc, wiec znajdujesz. pozniej milten kaze
je wrzucic
>
> > do
> > > sw. ognia wiec nwrzucasz. pozniej kaze je dac paladynom i co? nici! niewykonane.

> niebrac
> > sie?
> >
> > Może i się brać bo dużo doświadczenia jest ale misji tak jak mówisz nie wykonasz
więc????
>
> wiec liczylem na to ze ktos mi pomoze z wykonaniem bo myslalem zze ktos je juz wykonal,
ale
> chyba niema takiej osoby..... a z tymi zapisami to wina tego ze w gothic 3 sa nieprawidlowo

> zwracane zasoby. nawedt jak mamy 1,5gb ram i tak czeka nas taka "niespodzianka". jednoczesnie

> zostaje uszkodzony plik savu. a ile masz ram i j\karte graf.?

Moja grafa? masz w moim podpidie. patrz na samym dole w tym poście na szaro są napisane parametry
mojego kompa

no tak. nigdy tam niezwracam uwagi na podpisy.troche cioenka ta twoja grafa jak na gothic 3. moze byc to wina wlasnie tez grafiki ze przy probie zapisu masz takie rzeczy. ale watpie. mowie u mojego kumpla przy integrze i 768 ram niema takich problemow. sam widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:55, MarneusPL napisał:

czy jest jakis sposob by naprawic zuzyty przedmiot? a jezeli nie ma wogole takiej opcji, to
jest moze jakis patch dodajacy stosowna umiejetnosc?

Nie i nie. Niestety tylko kupione lub własnoręcznie stworzone przedmioty nie są zużyte. Za to wszystko, co komuś zabierzesz już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:10, Matias16162 napisał:

gothic rzadzi i wymiata! tak ogolnie. a wie ktos gdzie znalezc taki pancerz jak ma Rhobar?
i ostrze rhobara I ? o! i jeszcze ile jest smokow w g3? ja naliczylem 4

1.) Pancerz Rhobara - nie da się
2.) Ostrze Rhobara - zabij go i zabierz, nic trudnego ;)
3.) Ja osobiście widziałem dwa - jeden pod Cape Dun i jeden na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:10, Matias16162 napisał:

gothic rzadzi i wymiata! tak ogolnie. a wie ktos gdzie znalezc taki pancerz jak ma Rhobar?
i ostrze rhobara I ? o! i jeszcze ile jest smokow w g3? ja naliczylem 4

ostrze i jego tarcze to jak zrobisz droge adanmosa i bedziesz musial ukaraz rhobara to go kilniesz i masz jego eq oprocz zbroi i mi sie wydaje ze jego pancerz i zubena mozna tylko za pomoca kodUF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:12, ziptofaf napisał:

3.) Ja osobiście widziałem dwa - jeden pod Cape Dun i jeden na pustyni

W ruinach, bodajże koło Geldern na wzgórzu (ciężko się tam dostać, trzeba się naskakać) też jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:12, ziptofaf napisał:

> gothic rzadzi i wymiata! tak ogolnie. a wie ktos gdzie znalezc taki pancerz jak ma Rhobar?

> i ostrze rhobara I ? o! i jeszcze ile jest smokow w g3? ja naliczylem 4
1.) Pancerz Rhobara - nie da się
2.) Ostrze Rhobara - zabij go i zabierz, nic trudnego ;)
3.) Ja osobiście widziałem dwa - jeden pod Cape Dun i jeden na pustyni

da sie napewno! skoro widzialem ze kolow necie sie nim chwalil. nawet jesli jest on na kod, to tak bez kodu tez powinien. czemu niemoge miec 100% reputacji w cape dunn? mam 95. i niewiecej. czemu nieda sie zdobyc jakiejkolwiek reputacji w Ardei? z gory dzieki za odp. na trudne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:14, lancuch napisał:

> i ostrze rhobara I ? o! i jeszcze ile jest smokow w g3? ja naliczylem 4
ostrze i jego tarcze to jak zrobisz droge adanmosa i bedziesz musial ukaraz rhobara to go kilniesz
i masz jego eq oprocz zbroi i mi sie wydaje ze jego pancerz i zubena mozna tylko za pomoca
kodUF

A co to za cheat ten UF????? Ja znam tylko spawn SH i F8 szczerze mówiąc. Ale cóż, grałem bez kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:14, lancuch napisał:

> gothic rzadzi i wymiata! tak ogolnie. a wie ktos gdzie znalezc taki pancerz jak ma Rhobar?

> i ostrze rhobara I ? o! i jeszcze ile jest smokow w g3? ja naliczylem 4
ostrze i jego tarcze to jak zrobisz droge adanmosa i bedziesz musial ukaraz rhobara to go kilniesz
i masz jego eq oprocz zbroi i mi sie wydaje ze jego pancerz i zubena mozna tylko za pomoca
kodUF

ja umiem droge innosa i beliara a adanosa? trzeba sie jakos pomodlic czy co? jest jego posag taki jak innosa czy beliara ze sie objawia? jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:17, Matias16162 napisał:

da sie napewno! skoro widzialem ze kolow necie sie nim chwalil. nawet jesli jest on na kod,
to tak bez kodu tez powinien. czemu niemoge miec 100% reputacji w cape dunn? mam 95. i niewiecej.
czemu nieda sie zdobyc jakiejkolwiek reputacji w Ardei? z gory dzieki za odp. na trudne pytania

Ja miałem w Cape Dun....105. Nie żartuję. Wykonywałem wszystkie możliwe zadania i jeszcze odddałem Wenzelowi jego miecz (ten prawdziwy). Ale skąd się to 105 wzięło, to i tak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:21, lancuch napisał:

robisz opcje Xardasa bo on od innosa przez beliara do adanosa tak smioga :)

ze znajduje wszyskie artefakty adanosa, zglaszam sie do xardasa i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:19, Matias16162 napisał:

ja umiem droge innosa i beliara a adanosa? trzeba sie jakos pomodlic czy co? jest jego posag
taki jak innosa czy beliara ze sie objawia? jak to sie robi?

Gadasz z Xardasem, palisz wszystkie artefakty Adanosa w piecu, zabijasz Zuben''a i Rhobara, idziesz z Xardasem przez pół mapy zabijając wszystkich po drodze (paladynów, asasynów, dzikie zwierzęta itp. itd.), wsadasz dwa berła (Zuben''a i Rhobar''a) w portal i przechodzisz przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a najlepsze jest to ZE XARDAS JEST WODZEM ORKOW A TE GO ATAKUJA nie no fabula = zal bo jezeli jest ich przywodca czy tam innym sojusznikiem ktory pozbawil pallasow magii to why go bija xD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się