Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 23:23, ziptofaf napisał:

> ja umiem droge innosa i beliara a adanosa? trzeba sie jakos pomodlic czy co? jest jego
posag
> taki jak innosa czy beliara ze sie objawia? jak to sie robi?
Gadasz z Xardasem, palisz wszystkie artefakty Adanosa w piecu, zabijasz Zuben''a i Rhobara,
idziesz z Xardasem przez pół mapy zabijając wszystkich po drodze (paladynów, asasynów, dzikie
zwierzęta itp. itd.), wsadasz dwa berła (Zuben''a i Rhobar''a) w portal i przechodzisz przez
niego.

da sie w ten sposob ukonczyc gre?jaki portal? dokad on prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:31, Matias16162 napisał:

sorry za 2 posty pod rzad. odpowie mi ktos? DOKAD prowadzi ten portal? da sie tak ukonczyc
gre? droga adanosa?

ten portal przenosi nas w nieznane krainy i tak da sie ja przeszedlem adanosem beliarem i innosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:26, Matias16162 napisał:

da sie w ten sposob ukonczyc gre?jaki portal? dokad on prowadzi?

Pyt.1 - Da się.
Pyt.2 - Pójdziesz za Xardasem, to dojdziesz. Na północ od Geldern, w pobliżu druida Runaka chyba. Początkowo portal jest zamkniety, więc go nie widać. Dopiero jak wsadzisz oba berła to się otworzy.
Pyt.3: Tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:33, lancuch napisał:

> sorry za 2 posty pod rzad. odpowie mi ktos? DOKAD prowadzi ten portal? da sie tak ukonczyc

> gre? droga adanosa?
ten portal przenosi nas w nieznane krainy i tak da sie ja przeszedlem adanosem beliarem i innosem

a wtych krainach byles? da sie w nich grac? czy po wejsciu do portalu jest koniec gry? ja przeszedlem narazie tylko innosem. z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST KONIEC GRY jak przejdziesz przez ten poral dostajesz slajd fotosow i historyjke kto i co osiagnal po twojej wyprawie do nieznanych krain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:36, lancuch napisał:

TO JEST KONIEC GRY jak przejdziesz przez ten poral dostajesz slajd fotosow i historyjke kto
i co osiagnal po twojej wyprawie do nieznanych krain

aha. dzieki za odpowiedz jak to przejde to damscreeny na moj GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,miałem kiedyś Gothica 3,ale sprzedałęm,gdyż na moim komputerze[GeForce 6200 FX 512 mb ram procesor sempron 2600 + ]gra chodziła doprawdy...żałośnie (ale przynajmniej się uruchomiła! ;])Teraz dokupiłem 512 mb ramu i postanowiłem kupić grę jeszcze raz.Więc,czy na najgorszych ustawieniach dałoby się grać bez większych przycinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:39, dominik713 napisał:


G3 jest grą, która potrafi zarżnąć każdą, nawet najmocniejszą maszynkę :)
Przy moim sprzęcie klasy średniej ( konfig w podpisie) też się nieźle nabluzgałem podczas gry....
Po zwiększeniu ramu powinieneś odczuć różnicę, ale tak naprawdę to przekonasz się tylko po uruchomieniu Gothica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:41, lancuch napisał:

spoko loko powinna pojsc z lekkimi przycieciami podczas wyjmowania pochodzni lub cos nawet
na srednich detalach


Hmmm,spodziewałem się gorszej odpowiedzi,po tym wszystkim,co przeczytałem na rozmaitych forach id. ;]
A jest podobno coś,dzięki czemu gothic ma mniejsze wymagania.A jeżeli jest,czy nie pogarsza on grafiki itd.?
Apropo:przeszedłem gothic 1,2 nk po kilka-kilkanaście razy ;]
Jestem fanem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:39, dominik713 napisał:

Witam,miałem kiedyś Gothica 3,ale sprzedałęm,gdyż na moim komputerze[GeForce 6200 FX 512 mb
ram procesor sempron 2600 + ]gra chodziła doprawdy...żałośnie (ale przynajmniej się uruchomiła!
;])Teraz dokupiłem 512 mb ramu i postanowiłem kupić grę jeszcze raz.Więc,czy na najgorszych
ustawieniach dałoby się grać bez większych przycinek?


Kurcze,trochę nie jasno podałem konfig mojego komputera.Jeszcze raz :
GeForce Fx 6200 [128 mb]
1 GB RAM
Procesor AMD Sempron 2600 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:44, dominik713 napisał:

> spoko loko powinna pojsc z lekkimi przycieciami podczas wyjmowania pochodzni lub cos nawet

> na srednich detalach

Hmmm,spodziewałem się gorszej odpowiedzi,po tym wszystkim,co przeczytałem na rozmaitych forach
id. ;]
A jest podobno coś,dzięki czemu gothic ma mniejsze wymagania.A jeżeli jest,czy nie pogarsza
on grafiki itd.?
Apropo:przeszedłem gothic 1,2 nk po kilka-kilkanaście razy ;]
Jestem fanem serii.

mojemu kumplowi chodzi na zintegrowanej grafice i przy 768 ram! na srednich ze scinkami co pol minuty ale zobacz jak u ciebie! na srednich to na bank. gothic 3 tweak (link na moim gramsajcie) zmniejsza troche wymagania (a wlasciwie poprawia wydajnosc gry) i patche tez ja poprawiaja (linki tez na moim gramsajcie) . nie okupywane kosztem grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:42, Sztywny-pl napisał:

>
G3 jest grą, która potrafi zarżnąć każdą, nawet najmocniejszą maszynkę :)
Przy moim sprzęcie klasy średniej ( konfig w podpisie) też się nieźle nabluzgałem podczas gry....
Po zwiększeniu ramu powinieneś odczuć różnicę, ale tak naprawdę to przekonasz się tylko po
uruchomieniu Gothica..

masz racje. slyszalem ze sa scinki na extra dokladnych detalach na GTO! i przy 3GB RAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:54, Matias16162 napisał:

masz racje. slyszalem ze sa scinki na extra dokladnych detalach na GTO! i przy 3GB RAM!


Komputer za 3000zł(oczywiście sama skrzynka) poradzi sobie z Gothicem 3. Core 2 Duo E4400, 2GB Ram Kingston, Gigabyte GF 8800 GTS, i grasz w G3 na maksymalnych detalach bez żadnych zacięć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:08, mefiperes napisał:

Komputer za 3000zł(oczywiście sama skrzynka) poradzi sobie z Gothicem 3. Core 2 Duo E4400,
2GB Ram Kingston, Gigabyte GF 8800 GTS, i grasz w G3 na maksymalnych detalach bez żadnych zacięć.
;-)


Bzdura!!!
ale co tam doświadczenie przyjdzie z wiekiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej wyskakuje mi komunikat "out of memory...". Czy jest to spowodowane? Chodzi tu o pamięć wirtualną? Co zrobić by wyeliminować ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 06:42, hunter22 napisał:

Coraz częściej wyskakuje mi komunikat "out of memory...". Czy jest to spowodowane? Chodzi tu
o pamięć wirtualną? Co zrobić by wyeliminować ten problem?



Masz po prostu za mało pamięci ram. W zalecanych jest 1,5GB ramu a w minimalnych 1GB ramu. Zresztą ta gra ma sporo błędów i może z tąd te komunikaty ja też mam dużo komunikatów. Ale jakoś nieraz udaje mi się grać w GIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 06:42, hunter22 napisał:

Coraz częściej wyskakuje mi komunikat "out of memory...". Czy jest to spowodowane? Chodzi tu
o pamięć wirtualną? Co zrobić by wyeliminować ten problem?


Ale z tego co widzę to masz 4GB ramu(widziałem na GS) To nie wiem z kąd ten komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:08, Fragles88 napisał:

Masz po prostu za mało pamięci ram. W zalecanych jest 1,5GB ramu a w minimalnych 1GB ramu.
Zresztą ta gra ma sporo błędów i może z tąd te komunikaty ja też mam dużo komunikatów. Ale
jakoś nieraz udaje mi się grać w GIII


Ekhem... ma 4 GB RAM-u, więc problem nie jest chyba spowodowanych niedoborem pamięci... tak, Gothic 3 jest bardzo zabugowany i nieraz dziwnie się zachowuje, może przez to mi się ten komunikat pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się