Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

wszystko jest poistalowane a moze poprsotu procek zaslaby do tak silnej karty moze zmienic na athlona 5200 gdzies lub 5600 jak myslisz np gothic 3 mi sie bardzo tnie a niepowinien bo spelniam optymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:01, devilll napisał:

wszystko jest poistalowane a moze poprsotu procek zaslaby do tak silnej karty moze zmienic
na athlona 5200 gdzies lub 5600 jak myslisz np gothic 3 mi sie bardzo tnie a niepowinien bo
spelniam optymalne

mowilem to 1000000 razy ale powiem jeszcze raz. gothic 3 jest taka gra ktora sie tnie nawet na kompie za 15 tys.! na kazdym! poprostu ma niestabilny silnik i niedopracowany. zmiana procesora raczej nic nieda poza tym ze bedzie minimalnie lepsz wydajnosc w twoim przypadku. najlepiej idz tam gdzie kupowales i sie zapytaj. ja narazie jestem na 1 roku dopiero. zrob wszysko co mowilem i wtedy sproboj. jak nic nieda to wtedy idz do salonu. a tak z ciekawosci: ile masz fps (klatek na sekunde) w gothic 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:15, Matias16162 napisał:

mowilem to 1000000 razy ale powiem jeszcze raz. gothic 3 jest taka gra ktora sie tnie nawet
na kompie za 15 tys.! na kazdym! poprostu ma niestabilny silnik i niedopracowany. zmiana procesora
raczej nic nieda


Ja grałem na GF8800GTX , PIV 3,00GHz i 2MB Ram.Oczywiście gra się cięła.Zmieniłem procesor na C2Duo 2,66MHz i tnie się dalej.Nie zauważyłem jakiejś istotnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:20, KrzychW napisał:

Ja grałem na GF8800GTX , PIV 3,00GHz i 2MB Ram.Oczywiście gra się cięła.Zmieniłem procesor
na C2Duo 2,66MHz i tnie się dalej.Nie zauważyłem jakiejś istotnej różnicy.


Spoko, ta gra to techniczna kupa :) Mam podobnego kompa i też rźnie momentami jak drwal drzewo w tartaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój gramsajt. Jest tam recenzja gothica 3 :D Długość może zniechęcić, ale chcę, by ktoś w końcu go jakoś (uczciwie) skomentował :) zachęcam do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:30, sinir napisał:

(...)


Brygadzista, a nie wie że na forum nie można reklamować gramsajtów? Nie ładnie...
___________________________________

Kilka miesięcy minęło kiedy grałem w G3 ostatni raz, pamięć już nie ta... i napotkałem problem...

Jak odbiję kopalnię Klanu Młota z rąk orków, to orkowie w Myrtanie stanął się do mnie źle nastawieni i będą mnie na powitanie atakować? W ogóle nie mogę sobie przypomnieć co i jak, a nie chcę sobie skaszanić rozgrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:41, hunter22 napisał:

> (...)

Brygadzista, a nie wie że na forum nie można reklamować gramsajtów? Nie ładnie...


Ale to reklama związana z tematem. Poza tym mój gramsajt miał za małą oglądalność, więc musiałem mu pomóc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 18:41, hunter22 napisał:


Kilka miesięcy minęło kiedy grałem w G3 ostatni raz, pamięć już nie ta... i napotkałem problem...

Jak odbiję kopalnię Klanu Młota z rąk orków, to orkowie w Myrtanie stanął się do mnie źle nastawieni
i będą mnie na powitanie atakować? W ogóle nie mogę sobie przypomnieć co i jak, a nie chcę
sobie skaszanić rozgrywki :P


Raczej nie, bo jak przechodzisz po stronie orków, to przeważnie przechodzi sie po stronie Adanosa, a to i tak wymaga rozwalenia całej kopalni, więc orkowie nie powinni cię atakować za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:46, sinir napisał:

Raczej nie, bo jak przechodzisz po stronie orków, to przeważnie przechodzi sie po stronie Adanosa,
a to i tak wymaga rozwalenia całej kopalni, więc orkowie nie powinni cię atakować za to.

a to ci nowina, a nie zależy to przypadkiem od systemu do 3 razy sztuka? Znaczy, nie ważne co wyzwolisz i tak po 3 wyzwolonym miejscu jesteś skreślony o orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:53, Meykan napisał:

No związana z tematem.

Ale nawet w temacie o gramsajtach jest zakaz reklamowania ich.


ok, ok zrozumiałem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:55, dominik713 napisał:

Witajcie,mam problem.
Gdy chcę go uruchomić wyskakuje takie coś:

Proszę,pomóżcie.

kilka pytan:
1. oryginal?
2. sprzet jaki masz?
3. od zawsze tak sie robi?
4. na jakim dysku masz system?
ulatwisz mi odpowiedz jak odpowiesz na te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:59, Matias16162 napisał:

> Witajcie,mam problem.
> Gdy chcę go uruchomić wyskakuje takie coś:
>
> Proszę,pomóżcie.
kilka pytan:
1. oryginal?
2. sprzet jaki masz?
3. od zawsze tak sie robi?
4. na jakim dysku masz system?
ulatwisz mi odpowiedz jak odpowiesz na te pytania


1.tak
2. GeForce 6200,1gb ram,roc 2600 + sempron amd
3.Tak,zainstalowałem i tak się dzieje.
4.Na jedynym,czyli c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:01, dominik713 napisał:

> > Witajcie,mam problem.
> > Gdy chcę go uruchomić wyskakuje takie coś:
> >
> > Proszę,pomóżcie.
> kilka pytan:
> 1. oryginal?
> 2. sprzet jaki masz?
> 3. od zawsze tak sie robi?
> 4. na jakim dysku masz system?
> ulatwisz mi odpowiedz jak odpowiesz na te pytania

1.tak
2. GeForce 6200,1gb ram,roc 2600 + sempron amd
3.Tak,zainstalowałem i tak się dzieje.
4.Na jedynym,czyli c.

i to ostatnie wszysko wyjasnia! zrob podzial na 2 lub 3 dyski bo gothic tak nigdy niebedzie dzialal! razem z systemem i bez innych dyskow? zarty se robisz? to pewnie blad systemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:04, Matias16162 napisał:

> > > Witajcie,mam problem.
> > > Gdy chcę go uruchomić wyskakuje takie coś:
> > >
> > > Proszę,pomóżcie.
> > kilka pytan:
> > 1. oryginal?
> > 2. sprzet jaki masz?
> > 3. od zawsze tak sie robi?
> > 4. na jakim dysku masz system?
> > ulatwisz mi odpowiedz jak odpowiesz na te pytania
>
> 1.tak
> 2. GeForce 6200,1gb ram,roc 2600 + sempron amd
> 3.Tak,zainstalowałem i tak się dzieje.
> 4.Na jedynym,czyli c.
i to ostatnie wszysko wyjasnia! zrob podzial na 2 lub 3 dyski bo gothic tak nigdy niebedzie
dzialal! razem z systemem i bez innych dyskow? zarty se robisz? to pewnie blad systemowy



To nie będzie to.Moi koledzy też sobie kupili G3 i działa im normalnie.Jakieś inne sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 19:06, dominik713 napisał:

To nie będzie to.Moi koledzy też sobie kupili G3 i działa im normalnie.Jakieś inne sugestie?


Moja sugestia jest taka żeby z takim kompem darować sobie trecią część gothica, chyba że jesteś sadomasochisto :] Ale myślę że wątpię. U mnie na podobnej konfiguracji, tyle że z lekko gorszym procem, nie dało się grać. Jak zmieniłem kartę to się wkurzyłem bo dalej się nie dało grać. Tak więc odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:06, dominik713 napisał:

> > > > Witajcie,mam problem.
> > > > Gdy chcę go uruchomić wyskakuje takie coś:
> > > >
> > > > Proszę,pomóżcie.
> > > kilka pytan:
> > > 1. oryginal?
> > > 2. sprzet jaki masz?
> > > 3. od zawsze tak sie robi?
> > > 4. na jakim dysku masz system?
> > > ulatwisz mi odpowiedz jak odpowiesz na te pytania
> >
> > 1.tak
> > 2. GeForce 6200,1gb ram,roc 2600 + sempron amd
> > 3.Tak,zainstalowałem i tak się dzieje.
> > 4.Na jedynym,czyli c.
> i to ostatnie wszysko wyjasnia! zrob podzial na 2 lub 3 dyski bo gothic tak nigdy niebedzie

> dzialal! razem z systemem i bez innych dyskow? zarty se robisz? to pewnie blad systemowy

>


To nie będzie to.Moi koledzy też sobie kupili G3 i działa im normalnie.Jakieś inne sugestie?

to bedzie to. jak nie sprobuj go przeinstalowac (niezapomnij usunac folderu gothic 3 z moich dokumentow jak tam jest). sprobuj zrobic jak mowilem post wyzej albo to co teraz. jak i to niepomoze to zaistaluj WSZYSTKIE najnowsze sterowniki do kompa. a jak i to nieda rady napisz do CD-PROJECKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:13, TigerXP napisał:


> To nie będzie to.Moi koledzy też sobie kupili G3 i działa im normalnie.Jakieś inne sugestie?


Moja sugestia jest taka żeby z takim kompem darować sobie trecią część gothica, chyba że jesteś
sadomasochisto :] Ale myślę że wątpię. U mnie na podobnej konfiguracji, tyle że z lekko gorszym
procem, nie dało się grać. Jak zmieniłem kartę to się wkurzyłem bo dalej się nie dało grać.
Tak więc odradzam.

ale to nieodp. zgodna z zapytaniem. jemu wogole sie nieuruchamia przez ten blad. a u kumpla przy 1gb ramu, i gf 7300gt 256mb polynnie w miare na srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się