Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Gothic3 to rewelacyjna gra, klasyka cRPG-ów.Fascynująca fabuła,piękna grafika i rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.
Jak dla mnie to sam miód. Niestety występują bugi ,ale ilość plusów miażdży minusy. Mogła być trochę dłuższa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:47, Matias16162 napisał:

> Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty rej i nie mogę do nich napisać

> ;/
> Proszę.
Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe rzeczy. napisze i rozwiaze
twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja ci wczesniejsze moje rady
poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro gral


No wszedłem,na swojego i Twojego i co?Jak chcesz rozwiązać mój problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieprzesadzam jezeli biorą kase teraz za gre powini ją zrobić jak należy a nie wydać niedopracowaną a na zalecanym sprzecie gothic 3 powinien na srednich detalach w rozdzielczosci 1024 chodzic nalezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja spelniam zalecane i na maks detalach muli sie jak pijak pod sklepem po 80 browcach! i co? a na maks to trzeba kompa miec za ok.6 tys. niekazdy tylema. i ntaka roznica w wymaganiach miedzy g2 a g3?! to chore! napisze do tych kolesi z pretensjami o kase i wymagania. serio. albo do nich pojade (mam ciotke nieopodal Essen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:58, dominik713 napisał:

> > Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty rej i nie mogę do nich
napisać
>
> > ;/
> > Proszę.
> Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe rzeczy. napisze i
rozwiaze
> twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja ci wczesniejsze moje
rady
> poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro gral

No wszedłem,na swojego i Twojego i co?Jak chcesz rozwiązać mój problem??

ano napisze do cd project. miales chyba zaproszenie odemnie. tak tylko przypomnialem ci o twoim GSie. na odp. raczej szybko nielicz. a tak wogole narazie zrob wszystko co mowilem poki co. ulatwi mi to prace i poimysle nad kolejnymi rozwiazaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:03, Matias16162 napisał:

> > > Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty rej i nie mogę
do nich
> napisać
> >
> > > ;/
> > > Proszę.
> > Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe rzeczy. napisze
i
> rozwiaze
> > twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja ci wczesniejsze
moje
> rady
> > poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro gral
>
> No wszedłem,na swojego i Twojego i co?Jak chcesz rozwiązać mój problem??
ano napisze do cd project. miales chyba zaproszenie odemnie. tak tylko przypomnialem ci o twoim
GSie. na odp. raczej szybko nielicz. a tak wogole narazie zrob wszystko co mowilem poki co.
ulatwi mi to prace i poimysle nad kolejnymi rozwiazaniami


Przyjąłem zaproszenie,ale wiesz co może tkwić w tym?No bo o co może chodzić z tym Zspy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:59, Matias16162 napisał:

ja spelniam zalecane i na maks detalach muli sie jak pijak pod sklepem po 80 browcach! i co?
a na maks to trzeba kompa miec za ok.6 tys. niekazdy tylema. i ntaka roznica w wymaganiach
miedzy g2 a g3?! to chore! napisze do tych kolesi z pretensjami o kase i wymagania. serio.
albo do nich pojade (mam ciotke nieopodal Essen)


Moze zrobimy liste zazalen na ta gre ? ludzie przeciez i tak wam to nic nie da albo tworcy wypuszcza patcha albo bedzie nadal mulic na kazdym sprzecie , po drugie oni sa zajeci Gothiciem 4 ktory dla mnie bedzie straszna lipa i zniszczy fabule od pierwszej czesci Gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:07, dominik713 napisał:

> > > > Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty rej i nie
mogę
> do nich
> > napisać
> > >
> > > > ;/
> > > > Proszę.
> > > Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe rzeczy.
napisze
> i
> > rozwiaze
> > > twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja ci wczesniejsze

> moje
> > rady
> > > poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro gral
> >
> > No wszedłem,na swojego i Twojego i co?Jak chcesz rozwiązać mój problem??
> ano napisze do cd project. miales chyba zaproszenie odemnie. tak tylko przypomnialem ci
o twoim
> GSie. na odp. raczej szybko nielicz. a tak wogole narazie zrob wszystko co mowilem poki
co.
> ulatwi mi to prace i poimysle nad kolejnymi rozwiazaniami
>

Przyjąłem zaproszenie,ale wiesz co może tkwić w tym?No bo o co może chodzić z tym Zspy?

wolno mi net chodzi bo umieszczam filmy na youtube i innych stronach (rzecz jasna z gothiciem)
. mowie, jest to blad systemowy lub konfiguracyjny sproboj zainstalowac microsoft visiual C+++ czy cos takiego. poszukaj w pomocy tech. cd-project. ja do nich wlasnie pisze. ciekawe za ile przyjdzie odpowiedz. byle szybko. nietrac czasu i rob kolejno co mowilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:13, Matias16162 napisał:

> > > > > Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty rej i
nie
> mogę
> > do nich
> > > napisać
> > > >
> > > > > ;/
> > > > > Proszę.
> > > > Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe rzeczy.

> napisze
> > i
> > > rozwiaze
> > > > twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja ci
wczesniejsze
>
> > moje
> > > rady
> > > > poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro gral

> > >
> > > No wszedłem,na swojego i Twojego i co?Jak chcesz rozwiązać mój problem??
> > ano napisze do cd project. miales chyba zaproszenie odemnie. tak tylko przypomnialem
ci
> o twoim
> > GSie. na odp. raczej szybko nielicz. a tak wogole narazie zrob wszystko co mowilem
poki
> co.
> > ulatwi mi to prace i poimysle nad kolejnymi rozwiazaniami
> >
>
> Przyjąłem zaproszenie,ale wiesz co może tkwić w tym?No bo o co może chodzić z tym Zspy?

wolno mi net chodzi bo umieszczam filmy na youtube i innych stronach (rzecz jasna z gothiciem)
. mowie, jest to blad systemowy lub konfiguracyjny sproboj zainstalowac microsoft visiual C+++
czy cos takiego. poszukaj w pomocy tech. cd-project. ja do nich wlasnie pisze. ciekawe za ile
przyjdzie odpowiedz. byle szybko. nietrac czasu i rob kolejno co mowilem.


Te coś tam visual już dawno ściągnąlem,inaczej gra by mi sie w ogóle nie zainstalowała :P
A może ja ten plik mam uszkodzony?Może przesłałbyś mi prawidłowy ,swój,przez gg?Jeżeli zgadzasz się,daj mi swoje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:12, Kermit5738 napisał:

> ja spelniam zalecane i na maks detalach muli sie jak pijak pod sklepem po 80 browcach!
i co?
> a na maks to trzeba kompa miec za ok.6 tys. niekazdy tylema. i ntaka roznica w wymaganiach

> miedzy g2 a g3?! to chore! napisze do tych kolesi z pretensjami o kase i wymagania. serio.

> albo do nich pojade (mam ciotke nieopodal Essen)

Moze zrobimy liste zazalen na ta gre ? ludzie przeciez i tak wam to nic nie da albo tworcy
wypuszcza patcha albo bedzie nadal mulic na kazdym sprzecie , po drugie oni sa zajeci Gothiciem
4 ktory dla mnie bedzie straszna lipa i zniszczy fabule od pierwszej czesci Gothica

no wsumie racja i to jest najgorsze ze sa bezkarni. mowie wam piranha bytes i jowood wkladaja nam rece w gacie i sciskaja do czerwonosci.... ale ktos musi im to wygarnac w koncu. niema innej opcji nawet jesli to nicnieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na kompie za 6 tys gothic 3 sie tez bedzie cią moj wujek jest informatykiemi ma kompa core dou e6600 chyba 8 gb rami geforca 8800 gtx i tez mu tnie to gra jest zrobana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:17, devilll napisał:

ale na kompie za 6 tys gothic 3 sie tez bedzie cią moj wujek jest informatykiemi ma kompa
core dou e6600 chyba 8 gb rami geforca 8800 gtx i tez mu tnie to gra jest zrobana

yeah. This is very cool game, but she was not ready for play. :) ta gra jest super, ale niejest na tyle dopracowana zeby w nia spokojnie grac. milosc to bol. ja kocham gothica i to ze trzecia jego czeesc jest taka a nie inna to trudno. trzeba grac dalej i sie nieprzejmowac kilkutysiacami bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale powinni zrobic tą gre jak nalezy gra ma prawie rok i niema kompa na ktorym by niecieła lol chociasz pacze mogli by wydać poprawiające wydajność a oni co zrobili prawde muwiąć wielkie gówno w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:16, dominik713 napisał:

> > > > > > Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty
rej i
> nie
> > mogę
> > > do nich
> > > > napisać
> > > > >
> > > > > > ;/
> > > > > > Proszę.
> > > > > Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe
rzeczy.
>
> > napisze
> > > i
> > > > rozwiaze
> > > > > twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja
ci
> wczesniejsze
> >
> > > moje
> > > > rady
> > > > > poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro
gral
>
> > > >
> > > > No wszedłem,na swojego i Twojego i co?Jak chcesz rozwiązać mój problem??

> > > ano napisze do cd project. miales chyba zaproszenie odemnie. tak tylko przypomnialem

> ci
> > o twoim
> > > GSie. na odp. raczej szybko nielicz. a tak wogole narazie zrob wszystko co mowilem

> poki
> > co.
> > > ulatwi mi to prace i poimysle nad kolejnymi rozwiazaniami
> > >
> >
> > Przyjąłem zaproszenie,ale wiesz co może tkwić w tym?No bo o co może chodzić z tym
Zspy?
>
> wolno mi net chodzi bo umieszczam filmy na youtube i innych stronach (rzecz jasna z gothiciem)

> . mowie, jest to blad systemowy lub konfiguracyjny sproboj zainstalowac microsoft visiual
C+++
> czy cos takiego. poszukaj w pomocy tech. cd-project. ja do nich wlasnie pisze. ciekawe
za ile
> przyjdzie odpowiedz. byle szybko. nietrac czasu i rob kolejno co mowilem.

Te coś tam visual już dawno ściągnąlem,inaczej gra by mi sie w ogóle nie zainstalowała :P
A może ja ten plik mam uszkodzony?Może przesłałbyś mi prawidłowy ,swój,przez gg?Jeżeli zgadzasz
się,daj mi swoje gg.
moj numer 9980195

PISZ SMIALO MOZE WYSLE ALE OMOWIMY TO ZARAZ NA GG ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:17, Matias16162 napisał:

> > ja spelniam zalecane i na maks detalach muli sie jak pijak pod sklepem po 80 browcach!

> i co?
> > a na maks to trzeba kompa miec za ok.6 tys. niekazdy tylema. i ntaka roznica w wymaganiach

>
> > miedzy g2 a g3?! to chore! napisze do tych kolesi z pretensjami o kase i wymagania.
serio.
>
> > albo do nich pojade (mam ciotke nieopodal Essen)
>
> Moze zrobimy liste zazalen na ta gre ? ludzie przeciez i tak wam to nic nie da albo tworcy

> wypuszcza patcha albo bedzie nadal mulic na kazdym sprzecie , po drugie oni sa zajeci
Gothiciem
> 4 ktory dla mnie bedzie straszna lipa i zniszczy fabule od pierwszej czesci Gothica
no wsumie racja i to jest najgorsze ze sa bezkarni. mowie wam piranha bytes i jowood wkladaja
nam rece w gacie i sciskaja do czerwonosci.... ale ktos musi im to wygarnac w koncu. niema
innej opcji nawet jesli to nicnieda


A tak w ogóle:jak mozna poprawić wydajnośc gry?Bo jak już zagram(jeżeli w ogóle...)to chciałbym w miarę spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się