Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Własnie kurczę pieczone nie wiem jak to sprawdzić... Szukam ciągle karty, w miare dobrej, i nie za taniej, żeby byla porządna... póki kasę mam :-P A tu jaka płytkę mam, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:48, Baal Namib napisał:

Własnie kurczę pieczone nie wiem jak to sprawdzić... Szukam ciągle karty, w miare dobrej, i
nie za taniej, żeby byla porządna... póki kasę mam :-P A tu jaka płytkę mam, nie wiem.

sciagasz program o nazwie everest z dobreprogramy.pl , lub szukasz instrukcji do plyty glownej. innego sposobu nieznam, chyba ze rozkrecisz kompa. A polecam geforca 8600GT. pamietaj jednak ze jezeli masz wejscie AGP to polowa kart graficznych dostepnych na rynku odpada. wlasciwie wiekszosc. musisz sie dowiedziec. a kiedy kupowales komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:56, Baal Namib napisał:

Gdzieś z 2 lata temu. Hmm, a dziś z programem ani rozkręcaniem kombinować nie będę.

trudno. bez tego niejestem w stanie ci pomoc. ale pewnie masz AGP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:24, Bumber napisał:

> mam pytanie: /.../
Nie szukaj specjalnie składników, szkoda na to czasu. Trucizny i tak nie uważysz z powodu pewnego
wrednego buga. A na odpowiedniego patcha czekamy od premiery... :/

śmiertelenj trucizny niemogłem zrobić ale zwykłą już mi się udało (jakieś wnętrzności bagiennych topielców - czy jakoś tak) i zwykłą użyłem na mieczu i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:18, WorldWar3PL napisał:

Z tego co pamiętam zostało to naprawione w najnowszym community patchu...

Tak? Aż nie moge w to uwierzyć. ;) Ostatnio jestem trochę do tyłu z informacjami o najnowszysz paczach, tym niemniej zaskoczyłeś mnie tą informacją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem czy bledy zmienja cos w grze bo mi juz pare razy wyskakiwal ten blad i np:
Miasto montere atkowaly mi trolle albo nie bylo w vengradzie karypto czy jets to tym spowodowane
Nawet jak mi ten blad wyskoczy moge grac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:30, WorldWar3PL napisał:

/.../ To chyba oznacza, że można zatruwać? :)

Chyba można. ;)

Nie wiedziałem o nowym patchu. Skoro jest, to może odświeżę sobie znajomość z Gothicem 3?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:56, Bumber napisał:

Nie wiedziałem o nowym patchu. Skoro jest, to może odświeżę sobie znajomość z Gothicem 3?...

Pomyślałem tak samo. Ale ''ścinka'' uniemożliwiła mi grę. Czekam na patch optymalizujący, bo moje 768 MB RAM i Radeon 9550 nie wyrabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:57, WorldWar3PL napisał:

Pomyślałem tak samo. Ale ''ścinka'' uniemożliwiła mi grę. Czekam na patch optymalizujący, bo
moje 768 MB RAM i Radeon 9550 nie wyrabiają...

To sobie poczekasz, bo mnie ten 1.4 jeszcze bardziej spowolnił działanie gry. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:57, WorldWar3PL napisał:

Pomyślałem tak samo. Ale ''ścinka'' uniemożliwiła mi grę. Czekam na patch optymalizujący, bo
moje 768 MB RAM i Radeon 9550 nie wyrabiają...

No tak... Naprawili kilka błędów, a kodu nie zoptymalizowali. Ech... Zawsze pozostaje zabawa w .ini. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:04, Bumber napisał:

> Pomyślałem tak samo. Ale ''ścinka'' uniemożliwiła mi grę. Czekam na patch optymalizujący,
bo
> moje 768 MB RAM i Radeon 9550 nie wyrabiają...
No tak... Naprawili kilka błędów, a kodu nie zoptymalizowali. Ech... Zawsze pozostaje zabawa
w .ini. ;)

mi pomogl w zadaniach a gre tez spowolnil. niestety na patcha nalezytego chyba sie niedoczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:52, Meykan napisał:

No to są bugi.

Ta gra już tak ma nic nie zmienisz.


Nom to juz sobie odpuszcze poniewaz to nie ma sensu nie ma nawet tego orka glówno dowodzego w monterze czyli koniec nom dzienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:14, Altair05 napisał:

Mam pytanie:
Co daje grzebanie w pliku ini. tej gry?

powiem tak: albo wszysko stracisz albo wszysko zyskasz. lepiej sie tam niebawic. od tego sa patche tweaki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się