Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ej a jak sie dowiedzieć kto jest dowódcą w Nemorze i gdzie jest goniec leśny którego mamy zabić to zadanie daje nam jeden ork z Geldern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktory nauczyciel walki dwoma bronmi jest najlblizej myrtany? jestem juz w nordmarze ale chetnie przebieglbym sie na pustynie zeby nauczyc sie walki dwiema broniami bo tarcza to żal.pl
jesli jest moliwe to prosze o lokacje+imie +najkrotsza droga+skad isc :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne :O napisalem posta ale sie nie dodal ;s

pytalem gdzie jest najblizej od myrtany usadowiony nauczyciel walki dwiema bronmi. mmimo tego ze jestem w nordmarze chetnie sie przebiegne, naucze i wycofam do swoich spraw :P potrzeba mi tylko inf gdzie on jest i jak najszybciej tam dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ! udało się zmodifikowałem plik ini i- mam gre BEZ zawiech !!!! na med\high detalach i mozna teraz pograc, zachencam do modyfikacji wszystkich którzy się nie boją ze cos zepsują pozdro ide grać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 23:15, cOr napisał:

hmm dziwne :O napisalem posta ale sie nie dodal ;s
pytalem gdzie jest najblizej od myrtany usadowiony nauczyciel walki dwiema bronmi. mmimo tego
ze jestem w nordmarze chetnie sie przebiegne, naucze i wycofam do swoich spraw :P potrzeba
mi tylko inf gdzie on jest i jak najszybciej tam dojsc.


To bylo walkowane chyba ze 50x :Prawdopodobnie walki na dualsword mozna uczyc sie tylko w Varancie /Bakaresh jeden z gladiatorow uczy za free/ Ishtar kapitan asasynow uczy mistrzostwa ,trzeba miec 75ptk reputacji wejscie na chama przez brame nie wchodzi w gre.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć...
Athlon 3200 , GeForce 7600GT, 1GB Ramu w dualu OCZ --- a mam problemy przeby gra chodziła płynnie nawet w średniej ilości detali ????
Może mi to ktoś wyjaśnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 23:57, LeSeRx napisał:

może mi ktoś powiedzieć...
Athlon 3200 , GeForce 7600GT, 1GB Ramu w dualu OCZ --- a mam problemy przeby gra chodziła
płynnie nawet w średniej ilości detali ????
Może mi to ktoś wyjaśnić???

Ale gra nie chodzi plynnie ,czy gra sie doczytuje ??? tego 2 nie wyeliminujesz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 00:01, LeSeRx napisał:

moj spelnia nawet zalecane, moze za wyjatkiem ramu>>>> ale żeby "to" nawet zwalnialo
na srednich detalach???

O tak, mała ilość RAMu strasznie spowalnia grę. W G3 nie ma ekranów ładowania, wię cały świat jest generowany na bieżąco, a to jest strasznie pamięciożerne. Mam taki sam konfig jak Ty i też mam problemy z płynnością na średnich detalach, ale cóż możemy zrobić? Jedynie czekać na optymalizacje kodu i wydanie patcha ją zawierającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 48lv, błąkam się gdzieś po północnej Myrtanie w poszukiwaniu artefaktów Adanosa. Sądziłem, że to o czym wspominał przywódca orków w Geldern będzie jednym z nich, a tu lipa, jakieś berło ciemności. Nie wiem już co robić. Błąkam się po lasach, wybiłem już tyle cieniostworów, że po prostu przestałem liczyć. Na razie mam dwa pierścienie Adanosa, gdzie szukać dalej? Do wyrżnięcia zostało mi już tylko Trelis i Faring, bo w Geldern przyczepił się do mnie naczelny szaman...

A tak z innej beczki: jeden jedyny raz do tej pory złapałem się na podziwianiu krajobrazów, szkoda że tak urokliwych miejsc takich jak wodospady w północnej Myrtanie nie ma więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odłożyłem G3 na półkę. Nie będę grał w grę, któa co chwila się wiesza, wywala i wogóle ma pełno bugów. Do patcha jakiegoś 1.20, nawet nie sięgnę po płytkę.

Wstyd wydawać tak zbugowaną grę, która po kilku patchach jest w miarę grywalna, a by ją skończyć trzeba jeszcze poczekać. Lepiej by PB zrobiła, gdyby G3 wyszedł na święta a za to był dopracowany.

Ale to taka specyfika gier Jowooda. Bez 15 patchy nie pograsz.

Do tego gra jakoś mnie nie wciągnęła. Jakoś nie mogę się zżyć z bezimiennym i Myrtaną. Czegoś mi tutaj brakuje. Zresztą Oblivion też nie miał tej magii. Brakuje tej iskierki z NWN 2, tego "jeszcze jeden quest...co z tego, że za 4 godziny muszę wstać do pracy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa artefakty Adanosa są w Myrtanie (Gotha, Trelis), dwa w Varancie (obydwa są w ruinach świątyń starożytnych - jedna jest na wschód od Mora Sul, druga na południe), ostatni można znaleźć w Nordmarze (w grobowcu Akashy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach znalazłem w końcu obóz Ortegi. Miał być na wybrzeżu a jest ukryty na skarpie na łące... Najbardziej mi się chyba podoba polowanie na jelenie - ten dreszczyk emocji - spierdzieli czy się go zastrzeli ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 23:44, kaz909 napisał:

Haha ! udało się zmodifikowałem plik ini i- mam gre BEZ zawiech !!!! na med\high detalach
i mozna teraz pograc, zachencam do modyfikacji wszystkich którzy się nie boją ze cos zepsują
pozdro ide grać!!!!!!


Co i jak?

Może jakiś zrzucik byś pokazał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 08:24, marlin15 napisał:

Jezeli jestes dopiero w tym momecncie to jeszcze wiele nie widziałes...

No za wile czasu nie mam na grę - pograłem z 10 godzin moze a że się zacina to gra się wydłuża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, stary, dobry Gothic z bajeczną oprawą graficzną. Dla niego kupiłem nowy komputer... Ale gra niestety mocno zabugowana, jakie cuda działy się przy instalacji, tego sam Innos nie wyjaśni... Ale w każdym razie gra boska, warto było czekać, wydawać ciężką forsę na kompa i formatować dysk, bo pliki gry gryzą się z mks_virem. Ocena 100/10;) Trzeba ją mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !.
Mam kilka pytań. Czy ktoś będąc w Varancie skończył misję "polowanie na nagrody Ben Erai" ?. Od mojego poprzedniego posta jeszcze raz przeszedłem cały Varant i nigdzie nie spotkałem koczownika Yespasa którego trzeba zlikwidować. Wie ktoś gdzie on jest?. Pomóżcie P L E A S E.
Poza tym jak zdobyć 75 % popularności u Asasynów ?. Zrobiłem chyba wszystkie questy na punkty popularności u Asasynów ( jeden " wejście do świątyni w Bakareshu " pomimo że tam wszedłem dalej się wyświetla jako bieżący - może ktoś wie jak go zaliczyć ? ). Za świątynią w jaskini jest "skrzynia Sigmora" - maga z Bakareshu od którego za dostarczenie listu od Sancho dostaje się 15 % popularności. Jest jakiś quest związany z tą skrzynią ?. Jak się pytam tego maga czy ma dla mnie jakąś pracę to nic nie daje. Wie ktoś jaki jest tu haczyk ?.

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się