Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nie wiem czy to wina gry czy poprostu mam pecha :) Ale do tej pory zauważyłem u siebie takie "niespodzianki":
-nie mogę dać mięsa jelenia temu myśliwemu niedaleko Ardei
-nie mogę wziąć z farmy przy Monterze 15 worków przenicy
-nie mogę wziąć mleka z farmy krów
-jak dam myśliwym w Nordmarze 30 skór lodowych wilków i 10 skór bizonów to dają mi łuk ale żadnego napisu "misja wykonana" ani doświadczenia nie otrzymuję ( w dzienniku misji nadal ona jest, pomocy od klanu wilka w odbiciu kopalni również nie otzrymuję )

To chyba wszystko co pamiętam jeżeli to ja coś pominąłem to przoszę a radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym sie dowiedzieć co mi wyskoczy za napis gdy będe chciał uruchomić gothic3 aaaa będe miał za słaby sprzęt bo nie wiem co mam robić uruchamiam gothic i mi wyskakuje coś tam o konfiguracji.
I nie wiem czy mam zainwestować w spzęt czy to wina gry.


Z góry dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:38, Karharot napisał:

Możesz znaleźć 5 zbiegłych z Silden niewolników i odprowadzić ich do bazy rebeliantów obok
Silden. O ile oczywiście już tego nie zrobiłeś.
Możesz też zajrzeć tutaj:
http://guides.gamepressure.com/gothic3/
Jest tu opisane które questy dają bonus do reputacji.


dzięki przynajmniej mnie uspokoiłeś że jeszce jedank zodobęde tą zbroje a ja mam jeszcze pytanie na które odpowiedz będzie spoilerem ale chcaiłbym wiedzieć czym są artefakty adanosa ( czyli jakas szata pancerz,broń )??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:45, Pioti napisał:

będe miał za słaby sprzęt bo nie wiem co mam robić uruchamiam gothic i mi wyskakuje coś tam o konfiguracji.


to będzie chyba o to chodziło http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1771 ;)

Dnia 17.11.2006 o 16:45, Pioti napisał:

I nie wiem czy mam zainwestować w spzęt czy to wina gry.


to raczej wina gry ;)
w przyszłości w razie problemó technicznych z grą polecam zajrzeć tutaj
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:43, Piotrekgościu napisał:

-nie mogę dać mięsa jelenia temu myśliwemu niedaleko Ardei


Musisz najpierw zabić 5 "płochliwych jeleni" - dokładnie tak się muszą nazywać, zabijanie normalnych jeleni nic ci nie da.

Dnia 17.11.2006 o 16:43, Piotrekgościu napisał:

-nie mogę wziąć z farmy przy Monterze 15 worków przenicy


5 z nich znajduje się w obozie złodziei zboża

Dnia 17.11.2006 o 16:43, Piotrekgościu napisał:

-nie mogę wziąć mleka z farmy krów


Dlaczego? Stoi tam wszystkie 5 baryłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że to
******SPOILER******
Artefakty Adanosa to 2 pierścienie (jeden +50 do PŻ drugi +50 do Many), amulet (nie pamiętam cech), szata (dosyć dobra ochrona oraz bonusowo cecha "mag wody") i korona (chyba nejlepszy "hełm" pod względem klasy pancerza przeciwko atakom fizycznym)
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:53, Karharot napisał:

Jeśli uważasz że to
******SPOILER******
Artefakty Adanosa to 2 pierścienie (jeden +50 do PŻ drugi +50 do Many), amulet (nie pamiętam
cech), szata (dosyć dobra ochrona oraz bonusowo cecha "mag wody") i korona (chyba nejlepszy
"hełm" pod względem klasy pancerza przeciwko atakom fizycznym)
******KONIEC SPOILERA******


no dzięki ale jeśli dla kogoś to przyjemność "odkrywać" te artefakty to niech to będzie spoilerem w poradniku nie jest to napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:43, Piotrekgościu napisał:

-nie mogę dać mięsa jelenia temu myśliwemu niedaleko Ardei
-jak dam myśliwym w Nordmarze 30 skór lodowych wilków i 10 skór bizonów to dają mi łuk ale
żadnego napisu "misja wykonana" ani doświadczenia nie otrzymuję


Mam te same dwa problemy i najbardziej mnie dziwi że misja się nie zakończyła gdy oddałem mu skóry.
Jelenie zabiłem jak dobrze pamiętam, ale nie wiem czy wszystkie??
I jeszcze jedno nie da się oczyścić kopalni przy Okarze choć zabiłem wszystkie pełzacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mimo że jestem już w Ben Sali to wciąż nie mogę wykonać zadania... zabić płochliwego jelenia. Zabiłem już 4, zaś ten piąty gdzieś się schował... Ponadto, wie ktoś, gdzie są tzw. "agresywne wilki" ? Zdobyłem już w Monterze wystarczającą reputacje, ale denerwuje mnie to niewykonane zadanie w dzienniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:09, misiolv napisał:

ej jak znalesc hansona z nordmaru prosze o DOKAłADNą(mniej więcej )instrukcję


Wyjdź z klanu młota i idź na wschód ścieżką. Na skrzyżowaniu, odbij w ściężkę na północ i gdy będzie skręcała w lewo, to pójdź prosto. Po lewej powinien być grobowiec przodków. Gdy go miniesz, to po prawej powinieneś znaleźć Hansona, razem z jego chatką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 14:40, WorldWar3PL napisał:

Tak, pograsz na tym komputerze, aczkolwiek nie na najwyższych, głównie z powodu ramu...


Ja na bardzo podobnym sprzęcie a nawet ciut gorszym gram w 1280x1024 w średnich detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z Montery południowym wyjściem, i mniejwięcej w połowie drogi do obozu bandytów powinna być jaskinia w klifie po prawej. W środku znajdziesz agresywne wilki (jakośtam inaczej się nazywają) i głębiej w jaskini będzie leżecz miecz paladyna(do jakiegoś questa, niestety nie wiem jakiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:20, Huksi napisał:

Kurcze, mimo że jestem już w Ben Sali to wciąż nie mogę wykonać zadania... zabić płochliwego
jelenia. Zabiłem już 4, zaś ten piąty gdzieś się schował... Ponadto, wie ktoś, gdzie są tzw.
"agresywne wilki" ? Zdobyłem już w Monterze wystarczającą reputacje, ale denerwuje mnie to
niewykonane zadanie w dzienniku :)

Agresywne wilki znajdziesz w jaskini idąc od montery w stronę cape dun tą krótszą drogą jest przed obozem bandytów (znajdziesz tam równierz miecz paladyna Wenzela z cape dun) :D
PS: Jelenia też nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:26, Szmondrowski napisał:

> Kurcze, mimo że jestem już w Ben Sali to wciąż nie mogę wykonać zadania... zabić płochliwego

> jelenia. Zabiłem już 4, zaś ten piąty gdzieś się schował... Ponadto, wie ktoś, gdzie są
tzw.
> "agresywne wilki" ? Zdobyłem już w Monterze wystarczającą reputacje, ale denerwuje mnie
to
> niewykonane zadanie w dzienniku :)
Agresywne wilki znajdziesz w jaskini idąc od montery w stronę cape dun tą krótszą drogą jest
przed obozem bandytów (znajdziesz tam równierz miecz paladyna Wenzela z cape dun) :D
PS: Jelenia też nie znalazłem.


Jelenie wszystkie trzeba zabic (Też mialem ten problem ale niechcący natknąłem się na ich całe stade i je ubiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się